מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דק למקלחת

במידה ואתם נמצאים בתהליך של בנייה ועיצוב דירה או בית חדשים, מומלץ לכם לעיין היטב בכל הכתוב בפורטל דקים פלוס. כאן ניתן למצא פרטים רבים אודות דק למקלחת, המחירים, היתרונות והאלמנטים אליהם צריך לשים לב. בנוסף, כאן תמצאו אנשי מקצוע שיספקו לכם מענה איכותי לעבודת החיפוי שלכם. 

דק למקלחת – הטרנד החם ביותר

הבניה החדשה מאופיינת במשטחי עץ טבעיים לטובת חיפוי של קירות פנים, ריצוף הבית, חיפוי קירות חיצוניים, חיפוי גרמי מדרגות פנימיים, חיפוי דק מתאים למקלחת, הנמצאת במה שנקרא חדר רטוב ועוד.

 

הרצון להשתמש ככל שניתן בעץ טבעי, נובע מהעובדה שמדובר בחיפוי יוקרתי ודקורטיבי, המקנה לבית אווירה כפרית, יוקרתית ונעימה. כמו כן, דק עץ למקלחון משרה אווירה המזכירה בית מלון ברמה גבוהה.

 

דק עץ במקלחון

כיצד מתומחר מחיר של דק למקלחת

לפני שצוללים לתוך עולם המחירים של דק מתאים למקלחת, יש לציין, השיטה על פיה מתמחרים דק למקלחת היא לפי מ"ר. למרות זאת, לא קל לתמחר דק למקלחון מכיוון שיש לקחת בחשבון גם את סוג העץ, התשתית להרכבת העץ, רמת הגימור וכו'.

 

בעיקרון, ככל שהדק יהיה גדול יותר כך המחיר יהיה גבוה יותר. אולם, ככל שהדק גדול יותר, המחיר למ"ר יורד. הדק הפופולרי ביותר להרכבה במקלחונים הינו עץ אורן, מחירו של עץ זה למ"ר בממוצע הוא 400 ₪.

 

להלן סוגי עץ נוספים המתאימים למקלחונים ומחיריהם:

 

מחירים להתקנת דק עץ במקלחת

עץ איפאה

עץ המגיע מדרום אמריקה, כבד ונחשב לאיכותי ביותר. עמיד בפני מים, אינו דורש טיפול רב מדי בשוטף, בעל מראה טבעי ומגוון. 


1,150 ₪ בממוצע
עץ במבוק

עץ משבבים קטנים דחוסים של במבוק. עץ חזק ועמיד מאוד, לא דורש תחזוקה רבה ועמיד מאוד במים. יש לציין, לא ניתן לצבוע דק מעץ במבוק ולכן, צבעו אחד וטבעי. 


700 ₪ בממוצע
דק סינטטי למקלחת

שבבי עץ מהולים בדבק, מגיע במרקמים וצבעים שונים, יש לו גם דוגמאות שונות ומגוונות. אינו דורש תחזוקה מיוחדת ומחזיק שנים רבות. 


650 ₪ בממוצע

הדפס מחירון

יתרונות של דק עץ במקלחת

חיפוי מעץ אמנם מאוד יפה ומרבית האנשים שבוחרים בו עושים זאת בשל מראהו היפה, החם והמהודר. אולם, לדק עץ ישנם יתרונות פרקטיים חשובים ביותר שכדאי לציין. חיפוי של דק עץ הינו בעל רמת בידוד טובה מאוד והיא מוסיפה שכבת בידוד איכותית לרובד האיטום הקיים.

 

בנוסף, מדובר הן בבידוד תרמי והן, בבידוד אקוסטי כך שחיפו העץ תורם לשמירה על טמפרטורה קבועה ונעימה, דבר חשוב מאוד בימי החורף כשקר לצאת מהמקלחת והוא מייצר מקלחת מרעישה פחות. כלומר, בניית דק במקלחת איננה משמשת רק ליופי.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

כיצד מאתרים מומחה לדק?

הדרך הקלה והנוחה ביותר לאתר מתקין דק מומחה, המתאים לעבודה שלכם היא באמצעות דקים פלוס. כנסו לדף המתאים, השאירו פרטים וקבלו שלוש הצעות מחיר מספקים שונים.