מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מדרגות מעץ אלון

כל מה שתצטרכו לדעת על מדרגות מעץ אלון בשביל הבחירה הטובה לבית שלכם. בין אם אתם מתלבטים בין מדרגות עץ אלון מבוקע או בצבע לבן או שאתם פשוט רק רוצים לברר את המחיר בהחלט הגעתם למקום הנכון. צריכים עבודות חיפוי? גם את זה יש לנו.

למה אנשים בוחרים במדרגות מעץ אלון?

עץ אלון הוא עץ קשיח ועמיד מאוד ולכן הוא אידיאלי לעבודות עץ בכלל, ולמדרגות בפרט. סיבה נוספת היא המראה הטבעי של עץ האלון שמשתלב בצורה אסתטית עם הרבה עיצובים שאנשים בוחרים לבית, לפרקט ולמטבח שלהם. כשמרכיבים מדרגות מעץ אלון לוקחים פלטות של עץ אלון מודבק ומרכיבים אותם.

 

מדרגות מעץ אלון מבוקע

מה המחיר של מדרגות עץ אלון?

מחיר של מדרגות עץ אלון לרוב ינועו בין 140 - 220 ש"ח ליחידה בעובי 40 מ"מ בגודל מטר. תוכלו לראות עוד מחירים של מדרגות עץ.

 

מחיר ממוצע למטר של מדרגת עץ אלון בעובי 40 מ"מ

מחיר ממוצע למטר של מדרגת עץ אלון בעובי 40 מ"מ: 180 ₪

טווח מחיר גבוה 220 ₪

טווח מחיר נמוך 140 ₪

גם עבודות חיפוי

באמצעותנו תוכלו למצוא גם עבודות חיפוי מדרגות עץ אלון בקלות. אנחנו עובדים עם הרבה בעלי מקצוע שעושות עבודות והתקנה וגם חיפוי מדרגות, ככה שכל מה שאתם צריכים לעשות זה להשאיר פרטים ואנחנו נדאג שתקבלו שמות של 3 בעלי מקצוע באיזור שלכם שיעשו בשבילכם את העבודה הטובה ביותר. לאחר מכן אתם מתקשרים אליהם ובוחרים את בעל המקצוע שיעשה את העבודה הטובה ביותר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

מדרגות מעץ אלון מבוקע VS לבן

כשמתסכלים על מדרגות עץ אלון לבית שלכם, יש שני צבעים שטוענים לכתר בתור הנפוצים ביותר: מדרגות עץ אלון מבוקע ומדרגות עץ אלון לבן. אין ממש הבדל ביניהם מבחינת עמידות לאורך זמן, ואפילו לא באמת במחיר, אז למה אנשים בוחרים כל אחד?

  • מדרגות עץ אלון מבוקע: סוג מדרגות שעלה בביקוש בשנים האחרונות בגלל המראה היותר טבעי וארטיסטי שלו. הוא משתלב הרבה פעמים טוב מאוד עם דקים בבית של האנשים מבחינת הצבעים, ובכללי מתחבר יותר עם טרנד המראה הפחות קלאסי ויותר כפרי שמתפתח בשנים האחרונות. המחיר של האלון המבוקע יכול להיות מעט גבוה יותר, אבל לרוב לא בהרבה מה שלא מונע מיותר מדי אנשים לבחור בו.
     
  • מדרגות עץ אלון לבן: למי שמעדיף את המראה הקלאסי, הלבן והנקי לבית שלו זה בהחלט הבחירה הנכונה. מדרגות מעץ אלון לבן בהחלט ישתלבו ויתרמו למראה של בית נקי בלי עיצובים מתוחכמים מדי או צבעים מוגזמים. רק חשוב לא לשכוח לנקות אותם, הרי הילדים הולכים לעלות ולרדת עליהם הרבה פעמים, אם כי אנחנו מניחים שאם זה עיצוב הבית שלכם אין ספק שאסור ללכת עם נעליים בתוך הבית בכל מקרה.

 

מדרגות מעץ אלון לבן

עורכים השוואת מחירים בין מדרגות אלון

בטח שמתם לב שהמחיר שרשמנו לכם קודם לכן מגיע בטווח, מה שאומר שלא כל בעל מקצוע יתן לכם את אותו המחיר. במיוחד כשמדובר בעבודות כאלה שעולות אלפי שקלים, השוואת מחירים חוסכת בקלות בהרבה מאוד מהעלויות. זה אחד היתרונות של העובדה שאנחנו נותנים לכם פרטים של 3 בעלי מקצוע שונים. אתם מדברים איתם, משווים בין המחירים וחוסכים. שימו לב שאנחנו עובדים עם סוגים נוספים של מדרגות מעץ אלון כמו כפרי, אמריקאי, אפור וכו'. אז למה אתם מחכים? דרך אגב אם אתם מתעניינים תוכלו לשאול אותם גם על מדרגות מעץ אורן אם אתם עדיין לא 100% בטוחים בבחירה שלכם.