מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

מדרגות מעץ אורן

התקנת מדרגות מעץ אורן במחירים זולים. המשיכו לקרוא כדי להבין את המחיר של מדרגות אורן ואיך תוכלו להוזיל אותו.

כמה עולה התקנת מדרגות מעץ אורן?

המחיר של מדרגות מעץ אורן משתנות בהתאם לגודל המדרגה וגם בהתאם למתקין המדרגות (בהמשך נרחיב על איך זה עוזר לנו להוזיל את המחיר). הגודל הסטנדרטי של מדרגות עץ אורן הוא 1 מטר אורך, 25 - 40 ס"מ רוחב ו40 מ"מ עובי. התקנה של מדרגה אחת כזאת תעלה בין 140 - 220 ש"ח למדרגה אחת.

 

מחיר ממוצע להתקנת מדרגת עץ אורן

מחיר ממוצע להתקנת מדרגת עץ אורן: 180 ₪

טווח מחיר גבוה 220 ₪

טווח מחיר נמוך 140 ₪

למה לבחור בעץ אורן למדרגות?

מדרגות מעץ אורן הן בחירה מעולה למדרגות הבית שלכם. מדובר בעץ בגוון בהיר ויפהפה שמתאים להרבה עיצובים שונים של בתים. מעבר לזה הגוון הבהיר שלו מאפשר לנו לעשות גימור בעיצוב וצבע מותאמים אישית. חשוב לומר שמדובר בעץ יחסית רך, אבל זה לא משהו שלכה מעט קשיחה לא תוכל לפתור. אם אתם מעט חוששים, ודאו עם בעל המקצוע שהוא משתמש בלכה קשיחה מעל העץ כדי למנוע התרופפות שלו, זכרו שאלה מדרגות שהולכים לדרוך עליהן הרבה.

 

מדרגות עץ מאורן

איך מוצאים מדרגות מעץ אורן בזול?

זוכרים שקודם אמרנו לכם שהמחיר משתנה בין מתקין מדרגות אחד לאחר, ונסביר לכם איך זה עוזר להוזיל את המחיר? אז הגעתם לפה. בעצם אם תעשו השוואת מחירים בין מתקיני מדרגות עץ שונים תוכלו לקבל הצעות מחיר שונות, ובכך למצוא את מדרגות מעץ אורן במחיר זול יותר. רק תדברו איתם, השוו בין המחירים שהם נותנים לכם וחסכו בקלות. את מספרי הטלפון של מתקיני מדרגות אורן תוכלו למצוא אחרי שתתקשרו אלינו או שתשאירו פרטים בטופס הבא.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

חיפוי מדרגות עץ אורן

אצלנו תוכלו למצוא לא רק מתקיני מדרגות אלא גם בעלי מקצוע שיעשו בעבורכם דקים מעץ אלון וחיפוי מדרגות לעץ אורן וגם רמפה מעץ לכיסא גלגלים עשויה מעץ אלון, בכל מקום שבו אתם גרים. אנחנו עובדים עם הרבה חברות התקנה וחיפוי מדרגות בכל רחבי הארץ, אז כל מה שתצטרכו לעשות זה להתקשר אלינו ואנחנו נדאג לשלוח לכם פרטים של חברות חיפוי מדרות עץ או כאלו אשר בונות מדרגות מעץ אורן באזור שלכם. כאמור, גם במקרה של חיפוי מדרגות, דברו איתם, השוו את המחירים וחסכו בעלויות מבלי להתפשר על איכות השירות.