מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

תיקון דקים

בעזרת פורטל דקים פלוס ניתן להזמין שירותי תיקון דקים, שיפוץ דקים וחיזוק. אם הדק מתנדנד, רעוע או שבור ושקוע, השירות שאתם צריכים הוא תיקון ושיפוץ אשר מתאים לדק סינטטי ועץ לסוגיו השונים.

מהו מחיר תיקון דקים?

מחיר תיקון דקים לפי מטר נע בין 40 - 60 ש"ח, כאשר יש צורך בתיקון למשטח או במה שלמה של דק, חיזוקים וחידוש שטחי. אם יש שבר ממשי וצורך בהחלפה של מקטע דק, התמחור יהיה כמו של התקנת דקים וכאן המחיר נקבע על פי סוג העץ שיש לכם. למשל תיקון דק איפאה, עשוי להיות יקר יותר מתיקון דק אורן - בגלל הפערים במחיר. לצפייה במחירי הדקים לחצו.
 

מחיר תיקון דקים מעץ לפי מטר

מחיר תיקון דקים מעץ לפי מטר: 50 ₪

טווח מחיר גבוה 60 ₪

טווח מחיר נמוך 40 ₪

מה כולל תיקון ושיפוץ דקים?

אז מה נכלל תחת תיקון דקים וכמו כן, שיפוץ דקים? אלו הפעולות שניתן לבצע:

  • חיזוק דק רופף שהתנתק מהברגים.
  • תיקון שיפוע במשטח דקים.
  • החלפת מקטע ספציפי.
  • שיוף ולעיתים גם ליטוש דקים.
  • לרוב, כחלק מתיקון הדק, מבצעים גם חידוש דקים.
     

תיקון דק מעץ

השוואת מחירים בדקים פלוס - חוסכת!

אז אחרי שהבנתם מהם מחירי שיפוץ דקים ותיקונם ואחרי שאתם מבינים מה זה כולל ומה זה לא - כולל. אתם יכולים להזמין שירות דרך פורטל דקים פלוס! בעת השארת פרטים באתר או חיוג אלינו, תקבלו בחזרה עד שלוש פניות של מתקיני דקים מומלצים, בצעו בינהם השוואת מחירים ותוכלו להוזיל את העלויות בעשרות אחוזים! אז למה אתם מחכים? זה בחינם, ללא התחייבות ומהיר מאוד!

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

האם ניתן לבצע תיקון לדק סינטטי?

בשונה מדקים עשוים מעץ, תיקון דק סינטטי לא תמיד אפשר לתקן ולרוב יש צורך בהחלפה של מקטע. למשל אם הברגת הדק נהרסה, לא יהיה אפשרות לחזק אותו. או במידה והוא שקע או התעקם. במרבית המקרים יש צורך בהחלפה נקודתית של מקטע הדק הסינטטי והעלויות - בדומה לביצוע התקנת דק סינטטי.

מה חשוב לדעת על שיפוץ דק עץ?

שיפוץ דק עץ הוא הרבה יותר נפוץ מאשר דק סינטטי מפני שהוא נוטה להיפגע יותר. השמן לא מחזיק מעמד לעד מה שיכול לגרום לעץ להירטב, לצבור לחות ועובש ובסופו של דבר גם להירקב, לכן הוא מצריך תחזוקה כל כמה חודשים. דק אורן צריך לצבוע כל חצי שנה, אלון כל 9 חודשים ובמבוק או איפאה כל שנה.

שיפוץ דק איפאה - האם הוא יקר יותר?

כן, כאשר עושים שיפוץ דק איפאה צריך לקחת בחשבון שאם יש צורך בהחלפה של מקטע, צריך גם להשתמש בדק מעץ איפאה, אשר מייקר את המחיר. אולם, אם מדובר על מקרים של חיזוק, שיוף, ליטוש ואפילו תיקון שיפוע באמצעות חיזוקי הבסיס בלבד. המחיר יהיה כמו של שיפוץ דקים מעץ רגילים.