מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

פירוק דק

צריכים לפרק את הדק הישן? החלטתם לפרק ולעשות משהו אחר במקום או להחליף באחד חדש? את כל הפתרונות אפשר למצוא דרך דקים פלוס!

מהו מחיר פירוק דק?

בדרך כלל לוקחים מחיר קומפלט בעבור עבודה כזו, כאשר מחיר פירוק דק הוא כ-2,000 ש"ח בממוצע, הטווח הגבוה הוא כ-,2,500 ש"ח והנמוך כ-,1,500 ש"ח. זה על דק בגודל סטנדרטי של עד 50 מ"ר וכולל פירוק ופינוי הדק לאתר פסולת מורשה.


מחיר פירוק דק - כולל הכל

מחיר פירוק דק - כולל הכל: 2000 ₪

טווח מחיר גבוה 2500 ₪

טווח מחיר נמוך 1500 ₪

איך אפשר להוזיל במחיר פירוק הדק?

ישנם כמה טיפים ודרכים להוזיל את מחיר פירוק הדק בעוד קצת! הנה השיטות:

 • הזמנת שירות כפול: במידה ותזמינו שירות רק בעבור פירוק דק, תשלמו יותר בעבור השירות הנ"ל בלבד. אבל אם תזמינו גם בניית דק חדש במקום או במה וכן, מדרגות עץ - בעבור שילוב של כמה עבודות תקבלו מחיר כולל זול יותר. אז אם אתם שוקלים לעשות משהו בהמשך כדאי שתחכו ותצמידו את שני השירותים יחדיו.
   
 • השוואת מחירים: שיטת השוואת המחירים שאנחנו עושים בדקים פלוס - מוזילה עלויות בוודאות! תפנו אלינו ואנחנו נדאג שתקבלו בחזרה עד שלוש הצעות מחיר של מתקיני דקים וכן, כאלו גם אשר עוסקים בפירוק. אחרי שתקבלו את הצעות המחיר של אנשי המקצוע, עשו בינהם השוואה ותוכלו להוזיל עשרות אחוזים.
   
 • פינוי באופן עצמאי: נושא פינוי הפסולת לאתר מורשה עשוי לייקר את המחיר. נסו לבדוק אם יש מחיר משתלם יותר בעבורכם באמצעות הזמנת מכולה באופן פרטי או שימוש במכולה שיש לכם כבר אם אתם בתהליך שיפוץ של הבית.
   

פירוק דק מעץ

כיצד מתבצע תהליך פירוק דק ישן?

תהליך פירוק הדק הישן מתבצע ב-4 שלבים, ככה זה קורה:

 1. מפרקים את החלק העליון ומתחילים מאמצע הדק ולא מאחד צדדים - דבר אשר יאפשר תמיכה בתשתית הדק לאורך כל הפירוק וימנע מצב של אי איזון ונפילת במת העץ או תשתית הדק במידה והוא לא מותקן באופן ישר על הרצפה.
   
 2. מפרקים את קורות התמיכה שאחרי שלבי הדק עצמו - יש למעשה את העץ שמשמש כ"דק" ויש תחתיו קורות שעליו מתקינים את הדק - בשלב השני מפרקים את הקורות האלו.
   
 3. פירוק היסודות - בשלב הזה מפרקים את היתרה ואלו למעשה יסודות הדק שמחוברות אל המשטח.
   
 4. פינוי הפסולת - מפנים את הדק הישן וזורקים אותו לאתר פסולת מורשה או מכולה.
   

פירוק דק ישן

פירוק דק הכולל פינוי לאתר מורשה

דבר שחשוב להכיר - את פסולת העץ צריך לפנות את אתר פסולת מורשה. ברוב המקרים בתוך הצעת המחיר בעבור פירוק הדק יהיה גם סעיף של פינוי פסולת אשר צריך להיכלל במחיר. במידה ולא מצויין זאת - כדאי לבדוק זה כולל פינוי הדק ולאן מפנים (שלא יוציאו את זה לשטח ציבורי מחוץ לביתכם). כך שחשוב מאוד לבדוק ולסכם זאת מראש במסגרת הצעת המחיר.

מה חשוב להכיר לפני הזמנת שירות?

הנה כמה טיפים מעולים שיעזרו לכם, רגע לפני שאתם מזמינים שירות של פירוק דקים:

 • בדקו את המחיר ומה הוא כולל: כאשר אתם מקבלים הצעת מחיר לפירוק דק, חשוב מאוד לבדוק האם הצעת המחיר היא לפי מטר? האם המחיר הכולל (בעבור עבודה קומפלט) מוגבל לגודל במטרים? וכן - האם זה כולל פינוי פסולת ולאן מפנים את הפסולת.
   
 • אחרי פירוק דק, כדאי לעשות הדברה: דבר שחשוב להכיר, דק ישב זמן רב על שטח מסוים עם ניילון בדרך כלל מתחת. דבר אשר יכול לשמש כמרבץ לחרקים רבים בין השכבות, לפני שתילה של דשא במקום או התקנת דק מעץ אחר במקומו. חשוב לבצע ריסוס והדברה.
   
 • ראוי להרכבה מחדש או לא? במידה ולא פירקתם דק ישן מאוד והוא יכול להיות מורכב במקום אחר, כדאי שתדעו זאת ותציינו במסגרת הצעת המחיר. שאתם רוצים לשמור את הדק - זה יכול להוזיל עלויות בעת ביטול מחיר הפינוי וכמובן. איש הדקים שיעשה את הפירוק צריך להיזהר יותר ולשמור על הדק שלם במצב טוב.