מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

ניקוי דקים

צריכים לנקות את הדק? בעמוד תראו איך מתבצע ניקוי דק לפני שימון, איך לנקות דק בעצמכם, כל כמה זמן וכמה זה יעלה. בנוסף תוכלו לערוך השוואת מחירים כדי להוריד את מחיר ניקוי הדק שלכם.

האם מספיק ניקוי דק במקום חידוש?

אז תחילה, כדאי שתבינו שתפקידו של ניקוי דק במרבית המקרים הוא לקראת ביצוע שימון או ציפוי מחדש. ישנם מקרים בהם אוהבים את המראה הטבעי ואז, באמת מספיק לבצע ניקוי דק באופן תקופתי ומבלי לבצע שום דבר נוסף. אלא רק לנקות ולהסיר את שכבת הלכלוך, הכתמים והשומן שהצטברה על הדק ולהשיב אותו אל המראה הטבעי שלו. בכל כמה זמן כדאי לעשות ניקוי דק? המשיכו לפסקה הבאה.

בכל כמה זמן צריך לעשות ניקוי דקים?

ניקוי דקים נצטרך לעשות כל פעם לפני שאנחנו צובעים את הדק. זה מפני שבמשך זמן רב הוא עומד בחוץ וסופג לכלוכים ואבק ובמידה ונרצה לצבוע הצבע לא ייתפס. עקב כך ששימון דק הוא חלק מתהליך חידוש הדק כולו, ניקוי דק לפני שימון הוא הכרחי לצורך הישרדות של הדק שלנו לאורך שנים רבות.

 

סוג דק כל כמה זמן לנקות?
ניקוי דק עץ שנה (לרוב)
ניקוי דק אורן חצי שנה
ניקוי דק איפאה שנה
ניקוי דק סינטטי 9 חודשים
ניקוי דק במבוק שנה

איך מתבצע ניקוי דקים לפני שימון?

ניקוי דקים לפני שימון מתחיל בפינוי כל החפצים והרהיטים שיש על הדק. לאחר מכן יש צורך בשימוש בגרניק (מכונה שמאפשרת ניקוי בלחץ מים). ניקוי דקים בגרניק הוא קריטי על מנת להיפטר בצורה יסודית מכל האבק כדי להכין את הדק לשימון.

 

במידה ואתם לוקחים את אותה החברה שתעשה לכם את חידוש הדק אז לאחר מכן הם ילטשו את הדק ואז בסוף יבצעו את הדק ויעזבו אתכם לחודשים הקרובים. שימו לב שלאחר ניקוי דקים לפני השימון עצמו יש לחכות 24-72 שעות על מנת שהדק יתייבש.

 

ניקוי דק לפני שימון

מחיר ניקוי דק עץ

מחיר ניקוי דקים אשר כולל גם צביעת דק לרוב יהיה כחלק מחידוש הדק כולו ופה המחיר יהיה בין 35 - 40 ש"ח למ"ר במקרה של דקים ששמורים במצב טוב. אם הדק שלכם מוזנח ויש צורך בניקוי יותר יסודי המחיר יהיה בין 80 - 100 ש"ח.

 

מחיר ניקוי דק כולל חידוש בממוצע למ"ר

מחיר ניקוי דק כולל חידוש בממוצע למ"ר: 37 ₪

טווח מחיר גבוה 40 ₪

טווח מחיר נמוך 35 ₪

השוואת מחירים לצורך ניקוי דקים

מחיר ניקוי דק עץ הוא לא קבוע והוא כמובן משתנה בהתאם לגודל הדק שלכם וגם בהתאם למצב הדק שלכם אבל לא רק, הוא גם משתנה בהתאם לבעל המקצוע שתזמינו. לכן אם תערכו השוואת מחירים תוכלו לחסוך במחיר ניקוי הדק שלכם. התקשרו לפורטל דקים פלוס וקבלו עד 3 הצעות מחיר עבור ניקוי דק כולל חידוש. ככה תוכלו להשוות ולחסוך בקלות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

איך לנקות דק בעצמכם לפי סוג כתם

רוצים לנקות את הדק בעצמכם? רק לפני שנתחיל חשוב לנו להסביר שניקוי דקים לפני שימון צריך להיעשות באמצעות גרניק, כך שמידה ואין לך אחד כזה בבית מומלץ לפנות לחברה מקצועית. עם זאת במידה ויש לכם רוח הרפקתנית ורוצים לנסות לנקות כתמים או לכלוכים נקודתיים בעצמכם זה כן אפשרי.

  • כתמי שמן: כתמי שמן זה משהו שצריך לטפל בו מהר במיוחד על מנת שלא יישאר בדק. בשביל לנקות אותו שפכו מעט נוזל לניקוי כלים. לאחר מכן חכו כמה דקות ואז שפכו מים חמים. לא עזר? נסו לשייף את הכתם בעדינות.
     
  • כתם מים: לפני שאתם רצים לנקות כתמי מים נסו להבין אם מדובר בכתם פשוט או כתם בעייתי. כתמים פשוטים יכולים להיעלם מעצמם. אם תרצו לנקות דק מכתם מים נסו לשפוך חומרים עם חומצה אקסולית. לאחר מכן חכו 20 דקות ושטפו את החומצה.
     
  • כתם עובש: ניקוי כתם עובש מדק הוא מעט מסובך יותר מהקודמים. לרוב מומלץ לעשות זאת עם חומר לניקוי דקים. אין לכם? ניתן לנקות דקים עם אקונומיקה מדקים סינטטיים.
     
  • שריטות: שריטות לא תמיד ניתן לנקות מדקים, אבל אם הייתם רוצים לנסות ההימור הכי טוב הוא חומר לניקוי דקים משריטות או אקונומיקה עם עדיפות לחומר כמובן.