מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

חידוש דק סינטטי

זקוקים לחידוש דק סינטטי? כאן תוכלו לקרוא מה המחיר לכך, כל כמה זמן יש צורך בחידוש דק סינטטי? כיצד ניתן לתחזק דק סינטטי קיים ואיך באמצעות הליך פשוט וקצר תוכלו להשוות בין בעלי מקצוע ולחסוך בכסף רב! המשיכו לקרוא וגלו.

חידוש דק סינטטי - כל כמה זמן יש בזה צורך?

זמני חידוש דק סינטטי תלוי מאוד במספר גורמים כגון:

 • כמות השימוש - במידה והדק הסינטטי נמצא באיזור בו יש התקהלות רבה ותכופה של אנשים - רוב הסיכויים כמו כל ריהוט אחר שדבר זה יביא לשחיקה מהירה יותר על אף רמת העמידות של דקים סינטטיים.
   
 • תנאי מזג אויר - אם הדק הסינטטי נמצא באיזור החשוף לשמש חזקה (כמו במקרה של דק בגינה ) זה אומנם לא יביא לשחיקה רבה כמו בדק מעץ אמיתי אך זה בהחלט עשוי להביא לשינוי בגוון שלו.
   
 • ריהוט על הדק הסינטטי - גרירה של כיסאות על גבי משטח מדק סינטטי יביא להופעת שריטות וחריכות על גבי הדק - מה שנחשב כחיסרון בדקים סינטטיים מפני שמבקרה של שירטה כזאת או אחרת אין אפשרות ליטוש של הדק כמו בדק מעץ אמיתי.

 

חידוש דק סינטטי

מחיר חידוש דק סינטטי

מחיר חידוש דק סינטטי איפאה או אמריקאי לרוב נע בין 35 - 40 ש"ח למטר רבוע. המחיר עשוי להשתנות בהתאם לעיר בה אתם גרים וכמות החומר בה יש צורך לחידוש הדק הסינטטי.
 

מחיר ממוצע למטר של דק סינטטי

מחיר ממוצע למטר של דק סינטטי : 38 ₪

טווח מחיר גבוה 40 ₪

טווח מחיר נמוך 35 ₪

דק סינטטי - כיצד לתחזק?

לאחר שביצעתם חידוש דק סינטטי זיכרו כי על אף שדק סינטטי נחשב לעמיד במיוחד בהשוואה לדק מעץ אמיתי יש לקחת בחשבון שגם כאן יש צורך בתיחזוק מסויים:

 • אבק וליכלוך - יש לחזור על ניקוי אבק בעזרת מטאטא פעם בשבוע לפחות כדי להימנע מהצטברות של אבק.
   
 • כתמים קלים - במקרה של כתמים קלים על הדק הסינטטי יש לבצע ניקוי קל בעזרת סבון עדין המהול במים.
   
 • כתמים עקשניים - במקרים של כתמים עיקשים שהיו עמידים למים וסבון - ניתן להשתמש בחומר ייעודי לדק סינטטי המסיר כתמים ושומנים קשים.

השוו בין אנשי דק לביצוע חידוש דק סינטטי

ביצוע חידוש דק סינטטי הינו קל במיוחד אך קחו בחשבון שאם אינכם מחזיקים בציוד המתאים או מבצעים זאת נכון זה יכול לעלות לכם בחיי הדק הסינטטי הקיים שלכם. לכן על מנת לחסוך מכם עוגמת נפש מיותרת דעו כי תוכלו להשאיר פרטים בחינם בפורטל דקים פלוס ולקבל עד 3 אנשי דקים מומלצים באיזורכם שביניהם תוכלו להשוות ולחסוך בסיבוכים מיותרים ובכסף.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

איך מתבצע חידוש דק סינטטי

חידוש דק סינטטי דמוי עץ מתבצע בכמה שלבים עליהם נרחיב מתחת:

 1. ניקוי הדק הסינטטי הקיים - יש לעבור עם מטאטא ולפנות כל סוג של ליכלוך : עלים, אבק, חול וכד'.
   
 2. מריחת חומר לניקוי - בעזרת רולר או מברשת ייעודית תתבצע מריחה שווה של חומר לניקוי דקים סינטטיים.
   
 3. קירצוף הדק הסינטטי - יש לקרצף את כל משטח הדק הסינטטי במשך כ- 5 דקות מלאות ולשטוף בכמות גדולה של מים (רצוי בלחץ מים גבוה ככל הניתן).
   
 4. ייבוש - יש להמתין לייבוש מלא של שכבת הדק הסינטטי.
   
 5. שלב החידוש - לאחר שהדק הסינטטי התייבש לגמרי, יש למרוח באופן שווה חומר ייעודי לחידוש משטחי דק בעזרת מברשת או רולר. במידה והבחנתם באיזורים "מבריקים" יותר לאחר ייבוש של 10 דק' יש לנסות להעביר את החומר הקיים לאיזורים פחות מבריקים או לחילופין לנגב בעזרת מטלית נקייה.
   
 6. ייבוש שני - נותנים לדק הסינטטי להתייבש ולהתייצב במשך 24 שעות ואז לאחר מכן תקבלו חידוש דק סינטטי שיישמר לזמן רב.