מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

חידוש דק איפאה

כמה עולה לעשות חידוש לדק איפאה? מה בדיוק עושים? ליטוש, צביעה או שיפוץ? וכל כמה זמן כדאי לחדש את הדק? כל המידע אודות חידוש דק מעץ איפאה ממש כאן!

מהו מחיר חידוש דק איפאה?

מחיר חידוש דק איפאה למטר נע בין 35 - 40 ש"ח לפי מטר מרובע. החידוש כולל ליטוש, צביעה ושימון של דק האיפאה. אם צריך לבצע תיקון או שיפוץ לדק בדרך כלל מדובר על תוספת תשלום נפרדת ונקודתית בסך כמה מאות שקלים בודדים.


מחיר חידוש דק איפאה למטר בממוצע

מחיר חידוש דק איפאה למטר בממוצע: 37 ₪

טווח מחיר גבוה 40 ₪

טווח מחיר נמוך 35 ₪

בכל כמה זמן צריך לחדש דק איפאה?

דק מעץ איפאה נחשב לאחד מסוגי העצים האיכותיים יותר, עם תחזוקה נכונה ניתן לבצע חידוש לדק איפאה פעם בשנה ולעיתים אף יותר. תלוי מה מזג האוויר באזורכם, האם יש צל על הדק והאם הוא בסביבת בריכה או חצר רגילה.
 

בכל כמה זמן יש לחדש דק איפאה?
שנה אחת
שנה וחצי משך זמן חצי שנה

איך לחדש דק איפאה? כך עושים זאת:

יש כמה שלבים כאשר עושים חידוש לדק איפאה ובכלל חידוש דקים, זה מתחיל בשיפוץ ותיקון (אם דק שקע, נשבר או התעקם). לאחר מכן מבצעים ליטוש לדק האיפאה, צביעה ולבסוף שימון. הנה השלבים והסבר על כל אחד מהם:

 

שיפוץ דק איפאה

כאשר מדברים על שיפוץ דק איפאה, הוא כולל גם תיקון - בדרך כלל השלב הזה לא נמצא כחלק מהתמחור הראשוני שמקבלים בעבור חידוש והוא מוחרג וניתן באופן פרטני. המקרים הנפוצים בהם מבצעים שיפוץ לדק האיפאה הם: עץ שהתעקם, פס שנשבר, שקיעה בדק ואפילו סדקים.

 

ליטוש דק איפאה

מטרת ליטוש דק איפאה היא להסיר לכלוכים קשים, חומרי צבע ודק קודמים ולמעשה לגלות שכבת עץ חדשה שניתן לעבוד עליה והיא חלקה ונוחה לשימוש. הליטוש נעשה באמצעות מכושר מותאם לכך ומסיר שכבה דקה בלבד מהעץ.

 

צביעת דק איפאה

על השלב הזה לעיתים מדלגים ועוברים אל שלב שימון הדק, כאשר צביעת דק איפאה מיועדת לאנשים אשר לא רוצים לשמור על צבעו המקורי של הדק ורוצים לבחור צבע ייחודי לו. כמו לבן או צבע כהה יותר.

 

שימון דק איפאה

על מנת לשמור על דק האיפאה מפני מזיקים, קרני השמש ולשמר אותו לתקופה ארוכה יותר, משתמשים בשמן ייעודי המיועד לצורך חידוש דק איפאה. שימון דק האיפאה מספק לו שכבת הגנה ובנוסף נותן לו מראה מרשים ומרענן.
 

חידוש דק איפאה

השוואת מחירים לצורך חידוש דק איפאה

רוצים לחסוך בעת חידוש דק מעץ איפאה? בעזרת פורטל דקים פלוס זה בהחלט אופציה! כל מה שצריך לעשות על מנת להתחיל בתהליך השוואת המחירים הוא להשאיר פרטים באתר או לחלופין לחייג אלינו. אנו נדאג שתקבלו בחזרה עד 3 הצעות מחיר של אנשי דקים מאזורכם, ערכו בינהם השוואה ובחרו במי אשר מציע לכם את המחיר הזול ביותר.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

האם צריך לעשות שימון לדק איפאה חדש?

כן, במידה והזמנתם התקנת דק איפאה חדש והוא לא כולל שימון לדק, רצוי לעשות זאת. כפי שהסברנו בפסקה העליונה שימון הדק מספק לו שכבת הגנה מפני מזיקים, קרני השמש ודואג לשימור העץ לזמן ארוך יותר. כמו כן - הוא נותן לו מראה רענן ודקורטיבי.
 

>> שאלות נוספות שגולשים שאלו

גולשים שאלו אותנו שאלות נוספות בהקשר לחידוש דק איפאה, אלו השאלות והתשובות:

איך לחדש דק איפאה?

יש כמה שלבים בתוך תהליך חידוש הדק, החל מליטוש ועד לשימון, הרחבנו על כל אחד מהם בעמוד.


בכל כמה זמן צריך לחדש את הדק?

התקופה הממוצעות לחידוש דק איפאה היא פעם בשנה.


למה עושים שימון לדק חדש?

הסיבה המרכזית היא על מנת לשמור על הדק לאורך זמן גם כאשר הוא חדש.