מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

חידוש דקים

חידוש דקים לכל סוגי הדקים, איפאה, במבוק, טיק ועוד. כל מה שתצטרכו לדעת לגבי מתי צריך לחדש את הדק, כל כמה זמן, מה המחיר של חידוש הדק ואפילו לערוך השוואת מחירים.

מה זה חידוש דק ומתי כדאי לעשות?

חידוש דק הוא תהליך שבו איש הדקים מתחיל בניקיון הדק, לאחר מכן הוא ילטש את הדק, יתקן את הלוחות והברגים שיצאו ממקומם ולבסוף יצבע את הדק. חידוש דק מומלץ לעשות פעם בשנה במקרה שבו יש משהו שמגן עליו, כמו גג או פרגולה, או פעם בחצי שנה במקרה שאין דבר כזה. בדרך כלל מומלץ לעשות חידוש דק באביב או בסתיו מפני שכך תהיו רחוקים מהגשמים או מהשמש החזקה, מה שיכול להפריע לתהליך החידוש.

 

חידוש דק

מה המחיר לחידוש דקים

המחיר של חידוש דקים תלוי קודם כל במצב הדק שלכם. אם מדובר יחסית חדש, או לפחות אחד ששמרתם עליו טוב, המחיר יהיה בין 35 - 40 ש"ח למ"ר. עם זאת חשוב לומר שבמידה ופחות הצלחתם לשמור על הדק שלכם המחיר יכול לעלות ולהיות בין 80 - 100 ש"ח למ"ר. שימו לב לוודא את סוג הדק שלכם עם בעל המקצוע, אם כי לרוב לא אמור להיות הבדל בין חידוש דק עץ לסינטטי או לסוג העץ, כלומר מחיר חידוש דק איפאה אמור להיות דומה לחידוש דק במבוק. המחיר של חידוש דק מוצג לפי מטר רבוע.

 

מחיר ממוצע לחידוש דק במצב טוב לפי מ"ר

מחיר ממוצע לחידוש דק במצב טוב לפי מ"ר: 37 ₪

טווח מחיר גבוה 40 ₪

טווח מחיר נמוך 35 ₪

חידוש דקים לכל סוגי העץ

באמצעות פורטל דקים פלוס תוכלו למצוא חידוש דקים לכל הסוגים. אנחנו עובדים עם הרבה בעלי מקצוע שידעו לעשות חידוש לדק איפאה, אורן, סינטטי, במבוק, טיק בורמזי ועוד. רק התקשרו אלינו ואנחנו נדאג לברר את סוג הדק שלכם ולפי זה לשייך אליכם את איש הדקים הנכון.

 

בנוסף ככה תוכלו לחסוך במחיר. אנחנו נשלח לכם מספרים של 3 אנשי דקים באיזור שלכם ואתם רק תצטרכו לקבל את הצעת המחיר ולהשוות בין ההצעות השונות. שימו לב שתהליך הצעת המחיר יתחיל בזה שתשלחו לאיש הדק תמונה, אחר כך הוא יבוא לבדוק את הדק ולבסוף תקבלו הצעת מחיר כתובה. אל תעשו עסקה לפני שקיבלתם הצעת מחיר כתובה וערכתם השוואת מחירים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

שאלות ותשובות נפוצות

הוספנו לכם שאלות ותשובות נפוצות על חידוש דקים:

כל כמה זמן נדרש חידוש דק?

לרוב מומלץ לחדש דק כל שנה במידה ושמרתם עליו טוב.


מה המחיר של חידוש דק?

מחיר חידוש דק תלוי במצב הדק כמו שכתבנו בעמוד.


רוצים לחדש את הדק בעצמכם?

אם יש לכם רוח הרפתקנית או שאתם פשוט האנשים שאוהבים לעשות הכל בעצמם, יכול להיות שחידוש דק בעצמכם זה לא רעיון רע בכלל. תצטרכו לנקות את הדק עם גרניק לכם כנראה שתצטרכו לקנות את הגרניק (מכונת השטיפה), צבע ומכונת ליטוש. לרוב כל אלה ביחד יעלו לכם בין 1,400 - 1,700 ש"ח, כך שאם הדק שלכם במצב יחסית חדש לא תחסכו הרבה אבל זו בהחלט חוויה. אם הדק שלכם במצב פחות טוב או שאתם צריכים לבצע חידוש למדרגות עץ (אשר מורכב יותר) יכול להיות שלא היינו ממליצים לחדש את הדק בעצמכם ודווקא להשאיר לבעל המקצוע.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה