מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דק סינטטי למרפסת

מחפשים דק סינטטי? בפורטל דקים פלוס תקבלו את כל המידע שתצטרכו לפני שתתקינו דק סינטטי למרפסת שלכם. בנוסף דרך הפורטל תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר ולחסוך בכסף!

קודם כל, מה זה דק סינטטי?

דק סינטטי למרפסת הוא דק שעשוי משבבי עץ טחונים, הדק הסינטטי מגיע במספר צבעים וסוגים. ישנם מספר סוגים לדקים כאשר חלקם עשויים מפלסטיק, חלקם מעץ ופלסטיק וחלקם עשויים מעץ מלא. דק סינטטי הוא הפתרון למקומות בהם אין מספיק גובה לתשתית הדק. הדק עמיד לשנים רבות וכמעט ללא תחזוקה כלל. 

 

דק סיטטי למרפסת

מחיר דק סינטטי למרפסת

המחיר מורכב משני דברים עיקריים: סוג הדק אותו תבחרו וגודלו. המחיר הממוצע לדק סינטטי למרפסת הינו 475 ש''ח למ''ר. המחיר כולל את התקנת הדק כמובן. טווח המחירים נע בין 300 - 650 ש''ח. יש לציין שהמחיר משתנה בין בעלי המקצוע השונים, בנוסף ככל שהדק הסינטטי למרפסת יהיה גדול יותר המחיר עשוי לרדת.

 

מחיר ממוצע לדק סינטטי למרפסת למ''ר

מחיר ממוצע לדק סינטטי למרפסת למ''ר: 475 ₪

טווח מחיר גבוה 650 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪


 

אריחי דק סינטטי למרפסת - באילו מומלץ לבחור?

ישנם מספר סוגים של אריחי דק סינטטי למרפסת, אלו הנפוצים ביותר:

 • אריחי דק סינטטי אמריקאי - דק סינטטי אמריקאי הינו פתרון מצוין, המחיר שלו והאסתטיקה שלו אל מול העמידה לאורך זמן הופכת אותו לדק סינטטי נפוץ במיוחד. הוא מורכב לרוב מעץ ממוחזר ומפלסטיק. עלות ההתקנה של דק סינטטי אמריקאי נעה בין 250 - 350 למ"ר.
   
 • אריחי דק סינטטי במבוק - דק סינטטי עשוי במבוק הינו דק יותר משאר סוגי הדקים, הבמבוק (קראו על דק מבמבוק) הינו חומר עמיד במיוחד לרטיבות ושמש, מה שהופך אותו לדק מצוין. לאריחי דק סינטטי מחיר ממוצע של 550 - 800 ש''ח למ''ר.
   
 • אריחי דק סינטטי סיני - דק זה הינו הפתרון עבור אלו שלא מעוניינים להוציא הרבה כסף על דק. דק סיני מתחלק לשני סוגים, דק חלול ודק מלא. המחיר למ''ר הינו 150 - 300 ש''ח למ"ר.
   
 • אריחי דק סינטטי איפאה - דק זה הינו דק מצוין עבור אלו שרוצים השקעה לטווח ארוך. הדק עמיד ומומלץ ואינו דורש תחזוקה. מחיר אריחי דק סינטטי של איפאה הינו בין 600 - 700 ש''ח.
   
 • דק פולימרי - מדובר בדק סינטטי שנחשב לעמיד מאוד ואינו זקוק כלל לתחזוקה. הוא מורכב מ - 60% נסורת עצים טבעית ו - 40 אחוז תערובת פולימרית (תערובת פלסטית) וניתן להשיגו במגוון רחב של עיצובים וצבעים. התקנתו נעה בין 180 - 310 ש"ח למ"ר.

יתרונות של דק סינטטי 

ישנם יתרונות וישנם חסרונות בהתקנת דק סינטטי למרפסת. אלו היתרונות:

 • עמידות - אריחי דק סינטטי למרפסת הינם עמידים במיוחד לעומת דק רגיל מעץ. 
   
 • תחזוקת הדק - לדק סינטטי לעומת הדק הרגיל מעץ אין תחזוקה כלל, דקים מעץ יצטרכו חידושים וצביעות אחרי זמן מסוים ולעומתם הדק הסינטטי עמיד ולא יצטרך לא חידוש ולא צביעה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

חסרונות של דק סינטטי למרפסת

לכל דבר יש יתרונות ויש חסרונות, אלו החסרונות של הדק הסינטטי:

 • מחיר - מחיר התקנת דק סינטטי למרפסת הינו מחיר יקר ביחס לדק מעץ, אך יש לציין שבמידה ואתם רוצים דק איכותי, עמיד ושאינו דורש תחזוקה כלל, הדק הסינטטי הוא הדק בשבילכם.
   
 • נראות הדק - ישנם אנשים אשר יוכלו להבחין בהבדל שבין דק סינטטי לבין דק מעץ טבעי

דק סינטטי למרפסת שמש או דק מעץ?

איך תדעו במה לבחור? ראו את הטבלה

 

מאפיינים לבדיקה דק סינטטי דק מעץ
עמידות דק סינטטי הינו דק עמיד ביותר. דק מעץ הינו דק עמיד פחות מדק סינטטי.
תחזוקה אינו דורש תחזוקה כלל דורש תחזוקה כגון, צביעה וחידוש.
מחיר לרוב יהיה יקר יותר, תלוי בסוג הדק זול יותר
נראות ניתן להבחין שמדובר בדק סינטטי, תלוי בסוג הדק הסינטטי. נראות טבעית.

השוואת מחירים עושים רק בדקים פלוס

בפורטל דקים פלוס משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר ממתקיני דק סינטטי למרפסת! כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותולו לקבל במהירות את הצעות המחיר. כל מה שישאר לכם לעשות הוא רק לבצע השוואת מחירים בין מתקיני הדקים בעבור התקנת דק למרפסת להשוות ולחסוך! למה לשלם יותר אם אפשר פחות?