מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דקים למרפסת

מהו מחיר בניית דק למרפסת שמש? איזה סוג עץ הכי מתאים והאם כדאי בכלל לעשות? כל המידע אודות דקים למרפסת ואפשרות לביצוע השוואת מחירים ממש כאן!

השוואת מחירים לבניית דקים למרפסת

רוצים לבנות דק במרפסת? אל תעשו זאת לפני שאתם עורכים השוואת מחירים בין שלושה מתקיני דקים לפחות! דרך פורטל דקים פלוס אפשר ללא ספק לערוך השוואת מחירים במהירות, השאירו פרטים באתר וקבלו בחזרה עד שלוש פניות, בקשו מהם הצעות מחיר, השוו ובחרו בהצעת המחיר לבניית דק במרפסת הזולה ביותר.
 

דק מעץ במרפסת
דק מעץ במרפסת שמש

מהו מחיר בניית דק במרפסת?

מחיר בניית דק במרפסת משתנה על פי סוג החומר, ראשית האם מדובר על עץ או על דק סינטטי. כך או כך, טווח המחירים המתאים יותר בעבור דקים למרפסת יהיה בין 600 - 700 ש"ח. כאשר החומרים המתאימים בעיקר יהיו דק איפאה ודק סינטטי איכותי. שניהם עמידים בפני מים (מומלץ בעיקר בגלל הגשמים).


מחיר ממוצע לבניית דק במרפסת

מחיר ממוצע לבניית דק במרפסת: 650 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 600 ₪

  • לקבלת הערכת מחיר נוספת וזולה יותר, אפשר לראות מחירי דקים כאן.

דק במרפסת או ריצוף?

אז מה עדיף דק במרפסת או ריצוף? ערכנו בעבורכם טבלה:
 

# דק מעץ במרפסת ריצוף במרפסת
עמידות בפני מים? V V
נעים למגע? V לא
דקורטיביות? V סטנדרטי
מחיר? זהה זהה
תחזוקה? יותר מאשר ריצוף סטנדרטית
  • רוצים לשפר את מראה של החצר שלכם? בדקו לגבי התקנת דק לגג.

התקנת דק סינטטי במרפסת - האם כדאי?

אם לא רוצים תחזוקה כלל ועדיין רוצים מראה דקורטיבי כמו של דק, אפשר למצוא פתרון ביניים שכיום המון משתמשים בו - התקנת דק סינטטי במרפסת. כאשר רוכשים דק סינטטי למרפסת באיכות גבוה, מבחינת נראות כמו זהה מאוד לזה של דק העץ ולרוב גם יהיה עשוי כ-30% ממנו לפחות משבבי עץ דחוסים. ישנם מגוון רחב של דקים סינטטים כאלו זולים יותר וכאלו יקרים. אך ללא ספק, הוא פתרון אידאלי המשמש כדק במרפסת שמש.
 

דק סינטטי במרפסת
דק סינטטי במרפסת

דק עץ במרפסת - איזה סוג הכי מתאים?

אז אם כבר בוחרים בדק עץ במרפסת, הסוג המתאים ביותר יהיה כזה שעמיד בפני מים ורטיבות, בעיקר בגלל ימי החורף בישראל. לכן, נמליץ על דק איפאה או לאלו שמועניינים להשקיע יותר, אפשר גם טיק בורמזי (רק שמחירו יותר פי 2 מדק האיפאה). חשוב לבדוק שמזמינים דק למרפסת ראשית את עמידותו בפני תנאי מזג האוויר ובשנית את צורך שלו בתחזוקה שוטפת.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה