מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דק סינטטי טיק

אם הגעתם למסקנה שברצונכם להתקין דק סינטטי, נמליץ לכם לבדוק על דק סינטטי טיק, אשר מאופיין בגוון ייחודי ויפה אשר מתאים גם לחצרות וגם למרפסות. דרך פורטל דקים פלוס ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ממתקינים מומלצים.

התקנת דק סינטטי טיק במחיר זול

מעוניינים להתקין דק חדש בחצר או במרפסת שלכם? כדאי שתכירו את אחת מהאופציות הנפוצות ביותר - דק סינטטי טיק. בדומה לדקים סינטטיים מסוגים אחרים, גם דק זה, עשוי מתערובת של שבבי עץ טחונים בשילוב עם פלסטיק ודבקים שונים. התקנת דק סינטטי טיק פשוטה יחסית והתוצאה יפה ואלגנטית ומצליחה לשדרג את נראות החצר או המרפסת בצורה משמעותית.

 

התקנת דק סינטטי טיק

יתרונות של דק סינטטי בצבע טיק

  • מראה יפה ומיוחד: הגוון של דק סינטטי טיק הוא אדמדם והדק עצמו מלא ברק, מה שיוצר אפקט מיוחד למדי.
     
  • עמידות גבוהה: דק סינטטי בצבע טיק, יכול להחזיק מעמד בצורה טובה למשך שנים רבות ולמעשה אין צורך בתחזוקה רבה, מאחר ולא מדובר על דק עץ אשר מצריך חידוש או שימון.
     
  • לא מתכווץ או מתרחב: בדיוק כמו דקים סינטטיים אחרים, גם דק סינטטי בצבע טיק אינו מתכווץ או מתרחב.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

מה לבדוק בעת התקנת דק טיק סינטטי?

חשוב לוודא שהמתקין מספק לכם אחריות על העבודה. חלק גדול מהחברות והמתקינים יספקו לכם אחריות על העבודה ועל הדק עצמו למשך תקופה של כמה שנים וחשוב להבין מה בדיוק האחריות מכסה, ולבקש אותה בכתב ולא רק בעל פה. בנוסף, אנו ממליצים לבדוק איזו תשתית יבחר המתקין להתקין אצלכם מאחר ויש תשתיות מחומרים שונים כמו עץ, ברזל ואפילו אלומיניום.

 

החומר של התשתית נבחר בהתאם למקום המדויק בו מותקן הדק ובמידה ואין מספיק גובה, יהיה צורך להשתמש למשל בברזל או אלומיניום. דבר נוסף שאנו ממליצים לבדוק הוא המרווחים בין קורות העץ - אשר צריכים להיות אחידים וזאת על מנת שיתקבל מראה יפה ואחיד לאורך כל חלקי הדק.

קראו גם על:

התקנה נסתרת של דק סינטטי טיק

סיבה נפוצה מאוד שבגינה רבים נוטים כיום לבחור בדק סינטטי דמוי טיק היא שההתקנה של דק זה, היא נסתרת. כלומר, אין ברגים והחיבורים עצמם נעשים בתוך החירוץ הטבעי שבה עם הדק הסינטטי. אנו ממליצים לבחור בדק איכותי (תוצרת אמריקה או גרמניה) ולא להתפשר על דק סיני פשוט מאחר והוא מגיע עם אחריות למשך תקופה ארוכה יותר וכמובן מחזיק מעמד לאורך זמן.