מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דק סינטטי אמריקאי

מעוניינים לשלב דק סינטטי אמריקאי בחצר הבית או באזור המרפסת? צרו איתנו קשר וקבלו הצעת מחיר לביצוע ההתקנה של הדק. ניתן לקבל מספר הצעות מבעלי מקצוע שונים באזורכם, ללא כל התחייבות או עלות.

הכירו את הדק הסינטטי האמריקאי

דק סינטטי אמריקאי הוא דק המורכב כ- 50% משבבי עץ גרוסים ולאחר מכן מצופה בשכבת פלסטיק PVC או HDPE. בציפוי שמעליו יש חומרי UV אשר מעכבים את דהיית העץ וגם גורמים לדק לא להיות דליק. שכבת הציפוי גם מאפשרת תחזוקה וניקיון קלים יותר.

התקנת דק סינטטי אמריקאי במגוון אזורים

יש לא מעט סוגים של דקים אך אם החלטתם בסופו של דבר להתקין דק סינטטי, כדאי שתכירו את הסוג האמריקאי. התקנת דק סינטטי אמריקאי מתאים מאוד במרפסות מאחר והוא מתמודד נהדר עם תנאי מזג האוויר השונים והוא גם מתאים להתקנה באזורים הקרובים למים כמו למשל בתור דק לג'קוזי או דק ליד בריכה. הסיבה לכך היא שיש לדק שכבת ציפוי עליונה אשר מגינה בצורה מעולה מפני נוזלים וגם מונעת כתמים.

 

דק סינטטי אמריקאי

דק סינטטי אמריקאי מחיר

מחיר דק האמריקאי נע בטווח העלויות שבין 250 ש"ח ל-350 ש"ח. כמובן שהמחיר עשוי להשתנות בהתאם לאזור המגורים שלכם, גודל הדק הרצוי, מקום ההתקנה ושיקולים מקצועיים נוספים של המתקין, דק זה נפוץ מאוד ומוכר כאשר מזמינים דק לחצר עם ג'קוזי או בריכה.

 

מחיר להתקנת דק סינטטי אמריקאי

מחיר להתקנת דק סינטטי אמריקאי: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

מה היתרונות של דק סינטטי אמריקאי?

  • עמידות: דק זה נחשב לעמיד מאוד מפני שריטות ודהייה של הדק וזאת בשל ציפוי הפלסטיק ששומר עליו ומגן גם מפני כתמים מכל סוג.
     
  • תחזוקה מינימאלית: דק סינטטי אמריקאי נהנה מאחד היתרונות הבולטים של דקים סינטטיים והוא התחזוקה המינימאלית: אין צורך לבצע שיוף, שימון או ליטוש של הדק אלא רק ניקוי עם מים וסבון.
     
  • חומרים ממוחזרים: בניגוד לדק שעשוי עץ, כאן אנו משתמשים בחומרים ממוחזרים, לעיתים מדובר על 50% מהדק (והשאר מפלסטיק וחומרים מקשרים נוספים) ולעיתים נוכל למצוא דקים אמריקאיים שעשויים 100% מחומרים ממוחזרים.
     
  • עמידה בתקנים מחמירים: דקים אמריקאיים מגיעים כמובן מארה"ב ועל כן הם "זוכים" לפיקוח מחמיר בכל הקשור לתהליך הייצור. המשמעות היא שבסופו של יום אנו מקבלים דק איכותי למדי.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

מדוע להזמין שירות דרך דקים פלוס?

להזמנת השירות דרך פורטל דקים פלוס יש לא מעט יתרונות. היתרון הראשון הוא שאנו מבצעים בדיקות לכל החברות ומתקיני הדקים אשר עובדים איתנו, מה שמבטיח שתקבלו את בעלי המקצוע הטובים ביותר. היתרון השני הוא שאנו מספקים לכם עד שלוש הצעות מחיר שונות, אשר יאפשרו לכם לבחון את המחירים בצורה טובה ולבצע סקר שוק שבסופו של התהליך יוזיל ככל הנראה את המחיר שתשלמו. בנוסף, באתר תוכלו למצוא מידע רב בכל הנושאים הקשורים לדקים החל מהתקנות, תיקון וחידוש וצביעת דקים.