מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דק סינטטי איפאה

אם אתם שוקלים להתקין בגינה או המרפסת דק סינטטי, כדאי שתבדקו גם על דק איפאה סינטטי, אשר נחשב לאחת מהאופציות המועדפות בשל הנראות שלו. גלו עוד על דק מסוג זה וקבלו הצעות מחיר ממספר מתקינים באזורכם.

מה זה דק סינטטי איפאה?

כאשר בוחרים דק חדש, יש להחליט תחילה האם ברצוננו להתקין דק מעץ אמיתי או דק סינטטי. כיום, רבים בוחרים דווקא בהתקנה של דק סינטטי מאחר והתקנתו מהירה יותר והוא גם קל יותר לתחזוקה. דק סינטטי איפאה הוא למעשה דק אשר נראה דומה מאוד לדק מעץ איפאה אמיתי, עם הבדל עיקרי - הוא עשוי ברובו מפוליאתילן, בשילוב עם שבבי עץ.

 

דק איפאה סינטטי

מחיר להתקנת דק איפאה סינטטי

התקנה של דק סינטטי דמוי איפאה, תעלה בין 600 ל-700 ש"ח למ"ר. כלומר אם תרצו למשל להתקין דק בשטח של 10 מ"ר, הוא יעלה לכם בממוצע 6,500 ש"ח.

 

מחיר ממוצע להתקנת דק איפאה סינטטי

מחיר ממוצע להתקנת דק איפאה סינטטי: 650 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 600 ₪

מה היתרונות של דק סינטטי דמוי איפאה?

לדק איפאה סינטטי יש כמה יתרונות שבזכותם הוא מאוד נפוץ בארץ בשנים האחרונות:

  • תחזוקה מועטה: באופן כללי, התחזוקה של דק סינטטי דמוי איפאה, כמעט ולא קיימת. אם דק איפאה רגיל מצריך שימון, תיקון וחידוש כל כמה שנים, כאן המצב הוא אחר ואין בכך צורך.
     
  • התקנה פשוטה: את הדק ניתן להתקין בצורה פשוטה יחסית וללא קידוחים או שימוש בברגים. גם במצב בו תרצו להחליף חלק מהקורות, תוכלו לעשות זאת בקלות.
     
  • מיוצר מחומרים ממוחזרים: יתרון נוסף של דק סינטטי דמוי איפאה הוא שמדובר בדק אשר מיוצר מחומרים ממוחזרים (בניגוד לדק מעץ אמיתי) כך שאתם גם שומרים על הסביבה ולא מעודדים כריתת עצים.
     
  • עמידות גבוהה: זה נכון, גם דק איפאה סטנדרטי מעץ נחשב לדף עמיד למדי אך אפשר להגיד כי דק איפאה סינטטי מנצח אותו בכל הקשור להגעה של טרמיטים (בכל זאת, אין להם מה לחפש בדק סינטטי) וגם פטריות או מזיקים אחרים כתוצאה מהשמש החזקה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

אז מה עדיף דק איפאה סינטטי או מעץ?

הוספנו לכם טבלה שתעזור לכם להחליט לגבי דק איפאה סינטטי או מעץ:

 

מה בודקים? דק איפאה סינטטי דק איפאה מעץ
מחיר 600 - 700 ש"ח 600 - 700 ש"ח
מראה מעט מלאכותי עץ חזק ועשיר
עמידות גבוהה מאוד גבוהה
תחזוקה אפסית שימון כל שנה

היכן נהוג להתקין דק מסוג זה?

דק זה מתאים להתקנה במגוון אזורים, החל מחצרות של בתים פרטיים, לצד בריכות שחייה, בכניסה למוסדות, במתחמי קניות פתוחים, בכניסות לבנייני משרדים, על מרפסות שמש או גגות ועוד. למעשה, התקנת דק איפאה סינטטי אפשרית כמעט בכל מקום ואם יש לכם ספק בנושא, תמיד תוכלו להתייעץ עם המתקין ולשלוח לו תמונות של האזור בו ברצונכם להתקין את הדק החדש.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה