מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דק אלומיניום

חושבים לבנות דק מאלומיניום? בעמוד תראו מה זה דק אלומיניום, מה היתרונות והחסרונות שלו וגם איך ניתן להוריד במחיר הסופי עם דקים פלוס.

מה זה דק אלומיניום?

דק אלומיניום הוא סוג של דק סינטטי שלא עשוי מפלסטיק או מתערובת של פלסטיק ועצים אלא פשוט דק העשוי ממשטחי אלומיניום. בשנים האחרונות יותר אנשים בוחרים בדק אלומיניום מפני שהוא לא מצריך חידוש תקופתי והוא עמיד בפני אימתני הטבע כמו מזיקים, מים או שמש.

 

דק אלומיניום

אילו יתרונות יש לדק מאלומיניום?

היתרון המשמעותי ביותר של דק מאלומיניום הוא שלא צריך לחדש אותו ושהוא עמיד לאורך זמן. כל דק מעץ לא יהיה עמיד לשנים רבות בגלל מזיקי עץ, לחות וגשם שחודרים לעץ וגם השמש שגורמת לדהייה של הצבע. לעומת זאת דק אלומיניום לא עשוי מעץ, אלא מאלומיניום לכן אין צורך בחידוש. המחיר של חידוש הדק הוא לא נמוך מאוד, לכן מעבר לעמידות לאורך זמן יש גם חיסכון בכסף.

 

זמן ממוצע שדק אלומיניום נשאר עמוד
25 שנה
30 שנה משך זמן 20 שנה

חסרונות של דק אלומיניום

דק אלומיניום הוא לא מושלם, ויש לו כמה חסרונות. החסרון המשמעותי ביותר שבגללו אנשים חוששים להתקין אותו הוא שהם רוצים שהדק ישתלב עם הגינה שלהם ולרוב בשביל זה צריך דק עם מראה טבעי. זו ההזמדנות לומר שאמנם להרבה אנשים יש את החשש הזה, אבל ברגע שרואים את דק האלומיניום הרבה אנשים מופתעים לטובה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

חסכו במחיר התקנת דק אלומיניום

רוצים לחסוך במחיר התקנת דק אלומיניום? תוכלו לעשות זאת כאן ועכשיו עם דקים פלוס. לא כל מתקין דקים יקח לכם מחיר זהה עבור ההתקנה ולכן כדאי לקבל מספר הצעות מחיר. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר ממתקיני דקים עבור התקנת דק אלומיניום. השוו בין הצעות המחיר וחסכו עד 37%.