מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דק סינטטי

דק סינטטי הוא דק שמומלץ למי שמחפשים דק עמיד מאוד לאורך זמן ומוכנים להשקיע עוד קצת במחיר ההתקנה של הדק, כי הם יודעים שעלות התחזוקה שלו היא אפסית לעומת דקים אחרים. ישנם כמה צבעים וסוגים של דקים סינטטיים והם יבואו במחירים שונים. נעזור לכם גם לערוך השוואת מחירים.

סוגים של דקים סינטטיים

קודם כל מה זה דק סינטטי? דק סינטטי הוא דק שעשוי מתערובת של של שבבי עץ טחונים עם דבק, והוא מגיע במגוון צבעים וטקסטורות למי שרוצה לנסות לדמות עץ טבעי. יש כמה סוגים של דקים סינטטיים. חלקם עשויים 100% פלסטיק, חלקם עשויים משילוב של פלסטיק ועץ ויש אפילו כאלה שעשויים רק מעץ ממוחזר, אם כי פחות נפוצים. לכל אחד מהסוגים יש יתרונות וחסרונות, אז בואו נתחיל:

 

דק סינטטי


דק סינטטי במבוק
 

דק סינטטי במבוק הוא דק יותר אקולוגי מסוגי הדקים הסינטטיים (והלא סינטטיים) האחרים. שיח הבמבוק גדל יחסית מהר לאחר שנכרת, ובגלל זה הוא פחות נזק אקולוגי מאשר דקים אחרים. חשוב לומר שזה שהוא אקולוגי בכלל לא לוקח מהעבודה שמדובר בדק סינטטי איכותי. במבוק הוא חומר שמתמודד טוב עם רטיבות ושמש, ולכן הוא מאוד מומלץ במידה ואתם רוצים להתקין דק לבריכה שלכם. המחיר של דק במבוק סינטטי נע בין 550 - 800 ש"ח למ"ר.


דק סינטטי סיני
 

דק סינטטי סיני הוא דק זול יותר שמאפשר התקנת דק למי שלא מחפש להוציא מחיר מאוד גבוה והוא מתחלק ל- 2 סוגים דק סיני מלא וחלול. דק סיני הוא פחות מומלץ כי למרות העלות הנמוכה של ההתקנה שלו אתם תקבלו דק שמחזיק פחות זמן מעמד וידרוש החלפה שלו לאחר זמן מועט. המחיר שלו יהיה בין 150 - 300 ש"ח למ"ר כשזה תלוי האם בחרתם בדק סיני חלול או מלא.


דק סינטטי אמריקאי
 

דק סינטטי אמריקאי הוא כנראה פיתרון הביניים המומלץ בין מחיר לאסתטיקה תוך כדי שמירה על עמידות לאורך זמן. הדק האמריקאי לרוב עשוי מתערובת של פלסטיק ועץ ממוחזר, אם כי תוכלו למצוא דק פלסטיק 100%, ולכן יהיה עמיד משריטות או ירידה של הצבע. בנוסף הוא ידרוש תחזוקה מינימלית מה שיחסוך זמן וגם בעלויות העתידיות שלו. המחיר של דק אמריקאי נע בין 250 - 350 ש"ח למ"ר.


דק סינטטי איפאה
 

כמו דק מעץ איפאה, גם דק סינטטי איפאה הוא דק עמיד מאוד ומומלץ למי מביניכם שרוצה אותו בתור השקעה לטווח ארוך. בנוסף איפאה סינטטי, כמו רוב הדקים הסינטטיים האחרים, לא דורשים תחזוקה רבה, אבל בשונה מדקים סינטטיים אחרים הוא גם הרבה יותר פשוט להרכבה, ובגלל זה יהיה לכם יותר קל להחליף קורה במידת הצורך. על איכות צריך לשלם ובגלל זה דק סינטטי איפאה הוא יותר יקר מדקים סינטטיים אחרים ויעלה בין 600 - 700 ש"ח למ"ר, אך זכרו - מדובר בטווח ארוך.

דק פולימרי
 

דק פולימרי הוא סוג נוסף של דקים סינטטיים שנוסף להיותו מעורבב הן מחומרי נסורת עץ טבעי והן מחומרים פלסטיים פולימרים, הוא גם ידידותי לסביבה ומאוד עמיד וכזה שבדומה לחבריו הסינטטיים - אינו דורש תחזוקה כלשהיא. בשונה מחברו לדק האיפאה הסינטטי - מחירו לא יקר במיוחד וניתן להשיגו במגוון רחב של צבעים ועיצובים. מחיר דק פולימרי נע בין 180 - 310 ש"ח למ"ר התקנה ע"י מתקין דקים.

דקים סינטטיים מחירים

הוספנו לכם טבלת מחירים של דקים סינטטיים, לפי הסוגים השונים. שימו לב שמחיר דק סינטטי יגיע בטווח כי הוא ישתנה בהתאם למיקום שלכם בארץ וגם בהתאם למתקין הדקים (על זה נרחיב בהמשך). תוכלו לראות מחירים של דקים נוספים במחירון הדקים שלנו. אז מהו מחיר דק סינטטי? ראו במחירון הבא:

מחירון דקים סינטטיים

מחיר דק סינטטי אמריקאי

מחיר דק סינטטי שמומלץ בתור דק יחסית עמיד ויותר זול מהשאר. המחיר הוא למ"ר.


250 - 350 ש"ח
מחיר דק סינטטי במבוק

מחיר דקים סינטטים שטובים נגד רטיבות. כאמור, המחיר המוצג הוא למ"ר.


550 - 800 ש"ח
מחיר דק סינטטי איפאה

מחיר דק סינטטי עמיד שישאר איתכם לזמן רב. המחיר המוצג הוא למ"ר של דק.


600 - 700 ש"ח.
מחיר דק פולימרי

המחיר כולל את שווי הדק והתקנתו ע"י מתקין דקים.


180 - 310 ש"ח

הדפס מחירון

אז בממוצע, מהו מחיר דק סינטטי כולל התקנה?

מחיר דק סינטטי כולל התקנה נע בין 250 - 800 ש"ח למטר רבוע. המחיר משתנה בהתאם לסוג הדק כשדק סינטטי איפאה יעלה בין 600 - 700 ש"ח למטר, דק סינטטי אמריקאי יעלה בין 250 - 350 ש"ח למטר ודק סינטטי במבוק יעלה בין 550 - 800 ש"ח למטר.


מחיר דק סינטטי כולל התקנה למטר

מחיר דק סינטטי כולל התקנה למטר: 550 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

איך תמצאו דק סינטטי זול?

ישנם כמה סוגי דקים סינטטיים בזול:

 • דק סינטטי סיני - דק סיני הוא דק סינטטי זול, אמנם דק סינטטי סיני מחזיק הרבה פחות זמן מאשר דק סינטטי יקר יותר, אבל אם אתם מחפשים דק סינטטי במחיר זול, זה ללא ספק זה.
   
 • דק סינטטי אמריקאי - גם האמריקאי הוא דק סינטטי זול יחסית לשאר המתחרים שיש היום. גם הוא יחזיק לכם פחות זמן מאשר דק סינטטי איכותי, אבל ללא ספק הוא הפתרון הטוב ביותר למי שמחפש דק סינטטי בזול.

דקים סינטטיים השוואת מחירים

זוכרים שקודם אמרנו לכם שהמחיר של התקנה דקים סינטטים משתנה בהתאם למתקין הדקים? אז פה זה השלב שאנחנו עוזרים לכם לחסוך בעלויות. באמצעות פורטל דקים פלוס תוכלו לערוך השוואת מחירים בין דקים סינטטיים ובכך לחסוך בעלויות. רק השאירו את הפרטים שלכם בטופס פה למטה ואנחנו נדאג לשלוח לכם 3 שמות של מתקיני דקים באיזור שלכם שידעו לעשות את העבודה שביקשתם. אתם רק תצטרכו לדבר איתם, לערוך השוואת מחירים ולחסוך.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

איפה מתקינים דק סינטטי?

כשאתם רוצים להתקין דק סינטטי, או דקים בכללי, חשוב להבין את המגבלות שלכם. לעומת דקים מעץ, שהרבה יותר מושפעים מתנאים חיצוניים כמו מזג האוויר, דקים סינטטיים הרבה יותר סלחנים ויהיה לכם פחות קושי.

 • דק סינטטי למרפסת: אחת הבקשות הכי גדולות מאיתנו בנושא התקנות דקים היא התקנת דקים למרפסת. כשמתקינים דק למרפסת חשוב לקחת דק איכותי, כי זה מקום שנהיה בו הרבה זמן וכנראה נרוץ עליו, נשים עליו שולחנות, אוכל, כיסאות - דברים שדורשים דק שיחזיק לאורך זמן. התקנה של דק סינטטי למרפסת היא גם מומלצת כי ככה לא תהיו הדק לא יינזק כמעט מהחשיפה הרבה לשמש או לגשם.
   
 • דק סינטטי לגינה: כמו במרפסת גם דק סינטטי לגינה ידרוש דק שיחזיק לאורך זמן. אחד היתרונות של התקנה דק סינטטי לגינה היא חוסר הקשיים שיהיו לו עם צמחייה, מה שיכולה להוות בעיה כשלוקחים דק לגינה מעץ. המחיר של דק סינטטי כמובן ישתנה בהתאם לסוג הדק שתקחו.
   
 • דק סינטטי לבריכה: כשרוצים להתקין דק סינטטי מסביב לבריכה החשיבות הגדולה ביותר היא ללא ספק עמידות לרטיבות מוגברת. פה הבמבוק עושה עבודה טובה כי הוא יהיה עמיד לרטיבות ויישאר איתכם לאורך זמן.

 

דק סינטטי למרפסת

דקים סינטטיים בצבעים שונים

תוכלו למצוא דקים סינטטיים בכמה צבעים שונים. תוכלו לבחור את הצבע שתעדיפו בהתאם לעיצוב שלכם, אבל גם בהתאם לשיקולים אחרים שנפרט בכל צבע.

 • דק סינטטי לבן: לבן, קלאסי, עדין, יוקרתי. דק סינטטי לבן משתלב עם רוב העיצובים השונים שתרצו ללכת איתכם למרפסת שלכם. חשוב להגיד לדק הלבן יש יתרון כי הוא לא יצבור חום בניגוד לדקים בצבעים כהים יותר, מה שיתן לנו ללכת עליו יחפים אפילו בחום יולי-אוגוסט של ישראל.
   
 • דק סינטטי אפור: אפשרות נפוצה נוספת של דקים סינטטיים היא להתקין דק סינטטי אפור. דק אפור גם ישתלב עם הרבה מאוד צבעים שתבחרו בגינה שלכם, וגם יתרון שיש לו על פני הלבן הוא כמה הוא מתלכלך (או לפחות כמה מהר רואים את הלכלוך).
   
 • דק סינטטי בצבע עץ: מעבר לצבעים השונים, בהחלט ניתן להתקין דק סינטטי בצבע עץ, שבינינו, רוב האנשים לא יוכלו להבחין בינו לבין דק עץ רגיל. דק בצבע עץ יתן לכם את המראה הטבעי שאותו אנשים מחפשים בדקים מעץ, מבלי שידרוש מכם את התחזוקה התובענית.

הרחיבו על סוגי דקים סינטטים

אם אתם עדיין מתלבטים ורוצים להעמיק באחד מסוגי הדקים הסינטטיים תוכלו ללחוץ על הכפתור המתאים:

 יתרונות דקים סינטטיים לעומת דקים מעץ

אי אפשר לדבר על דקים סינטטיים מבלי להשוות אותם לדקים מעץ. בואו נתחיל ביתרונות:

 • תחזוקה: התחזוקה שדקים סינטטיים דורשת היא כאין וכאפס לעומת דקים מעץ. דקים מעץ יצטרכו לעבור צביעה כל תקופה, ולפעמים גם תצטרכו לחדש את הדק. דקים סינטטיים כמעט ולא דורשים תחזוקה, רק שטיפה פעם בחצי או שנה ותו לא. כמובן שהמחסור בתחזוקה גם אומר שבטווח הארוך דקים סינטטיים יהיו יותר זולים כי לא תצטרכו לשלם על הצביעה או החידוש כל פעם.
   
 • עמידות מפני הטבע: דקים מעץ, במיוחד דק אורן, נוטים להיות פחות עמידים לאורך זמן מפני הטבע. חשיפה לשמש, רטיבות וטל או מזיקים שונים הם גורמים שלאורך זמן בהחלט מקשים על החיים של דקים מעץ. לעומתם דקים סינטטיים יהיו יותר עמידים מפני הדברים האלו.

אז מה החסרונות של דק סינטטי?

עם היתרונות חשוב לומר שיש לדק סינטטי חסרונות שגורמים לאנשים לבחור בדקים מעץ:

 • מחיר ההתקנה: אם אתם רוצים להתקין דק איכותי, אז הדק הסינטטי לרוב יעלה יותר מאשר דק עץ. כן תוכלו להתקין את הדק הסיני שיהיה יותר זול, אבל הוא לא יחזיק לכם לאורך זמן, אז הוא פחות מומלץ מהבחינה הזו. האמריקאי והאורן תמצאו במחירים דומים.
   
 • נראות: למרות שישנם דקים דמוי עץ שנראים מעולה, עדיין חלק מהאנשים יוכלו להבדיל ביניהם לבין דק עץ אמיתי ואותם אנשים ירגישו שהם "מתפשרים" על המראה אם יקחו דק סינטטי.