מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דק קרוליינה

דק קרוליינה נחשב לדק איכותי מאוד, בין היתר בשל הדחיסות הגבוהה והמרקם הצפוף שלו. רוצים לבנות דק מעץ קרוליינה בגינה, המרפסת או בכל מקום אחר? נשמח לעזור לכם בבדיקת מחירי השוק וקבלת הצעות מחיר נהדרות.

דק קרוליינה - קווים לדמותו

דק קרוליינה הוא למעשה דק מעץ אורן, חצי קשה, בעל צבע בהיר, אשר מקורו הוא בארה"ב וקנדה. עץ זה נחשב לנפוץ מאוד בבניית דקים בישראל מאחר ונוח מאוד לנסר אותו ולעבוד איתו בזמן ההתקנה עצמה. דק זה אינו מצריך תיקונים והוא מחזיק במצב מצוין למשך שנים רבות. אגב, נהוג להשתמש בסוג עץ זה גם לעבודות עץ אחרות כמו גדרות, רהיטים לגינה, אדניות ועוד.

 

התקנת דק קרוליינה

כמה עולה דק קרוליינה?

חשוב לציין כי מחיר דק קרוליינה לרוב יהיה גבוה יותר מהמחיר של דק שעשוי מעץ אורן פשוט אך יחד עם זאת מדובר בעץ איכותי הרבה יותר, אשר בעיני רבים מצדיק את המחיר. המחיר המשוער למ"ר נע בין 500 ש"ח ל-650 ש"ח, כאשר מחיר זה כולל את החומרים ואת ההתקנה עצמה.

 

מחיר ממוצע להתקנת דק אורן קרוליינה

מחיר ממוצע להתקנת דק אורן קרוליינה: 575 ₪

טווח מחיר גבוה 650 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

יתרונותיו של דק אורן קרוליינה

לדק הקרוליינה יש מספר יתרונות בולטים אשר הופכים אותו לבחירה המושלמת. להלן פירוט של היתרונות המרכזיים:

  • עמידות גבוהה: דק זה מתמודד בצורה מעולה עם תנאי האקלים במדינתו ולרוב יחזיק למשך מספר רב של שנים במצב טוב מאוד. בנוסף, מאחר והעץ עובר תהליך של ייבוש, הוא עמיד גם בפני מזיקים וחרקים שעשויים להופיע לא פעם כאשר מתקינים דקים מעץ.
     
  • מראה יפה ונקי: למרות שצבעו של דק קרוליינה הוא חום בהיר, אפשר בהחלט למצוא גם גוונים נוספים אשר נוטים לצבע צהבהב יותר. בנוסף, לדק מעץ קרוליינה יש עיניים מעטות - אותם עיגולים שאנו רואים לא פעם על העץ, מה שמספק לו מראה ייחודי וטקסטורה מעניינת.
     
  • נוח לעבודה: קל מאוד לעבד ולנסר דק מעץ קרוליינה ולכן מתקיני דקים רבים ממליצים עליו ללקוחותיהם. כאשר העבודה נוחה יותר, יהיה ניתן לקבל מחירים אטרקטיביים להתקנה עצמה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

תחזוקה של דק קרוליינה - איך ומתי?

אחת לתקופה של בין שנה לשנתיים, יהיה צורך בצביעה של הדק באמצעות שמן מתאים על מנת לשמור על המראה היפה שלו. תחזוקת דקים מתקיימת ברוב הדקים מעץ ואפשר להגיד שדק קרוליינה אינו מצריך הרבה פרט לצביעה, שימון ואולי מעט ליטוש, במידה והדבר נדרש. אגב, אם לא מתחשק לכם לבצע את חידוש הדק בעצמכם, תוכלו לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר גם בעבור עבודה זו.

 

שאלות על התקנת דק מעץ קרוליינה:

לכמה זמן מחזיק דק מעץ קרוליינה?

הדק יכול להחזיק במצב טוב למשך 20 שנים, אך כפי שרשמנו נדרשת תחזוקה מינימאלית אחת לתקופה של שנה - שנתיים.


איפה נהוג להתקין דקים מסוג זה?

תיקן דקים מעץ אורן קרוליינה בכל מקום רצוי וזה כולל חצרות, מרפסות, שטחים ציבוריים ועוד. בנוסף העץ משמש גם לבניית פרגולות, גדרות, ריהוט לגינה, חיפויים ועוד.