מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דק קומרו

חושבים על להתקין דק קומרו? אחרי שתקראו את המאמר הזה תוכלו להחליט יותר בקלות האם זה הדק בשבילכם. תוכלו לראות את המחיר, יתרונות וחסרונות של דק קומאו ולערוך השוואת מחירים.

מה המחיר של דק קומרו?

מחיר דק קומרו יהיה בין 300 - 600 ש"ח להתקנה כולל העץ עצמו. אם את מתלבטים על סוג הדק שלכם תוכלו לראות מחירון דקים מלא עם כל סוגי הדקים.

 

מחיר ממוצע למ"ר התקנת דק קומרו

מחיר ממוצע למ"ר התקנת דק קומרו: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מי אתה דק קומרו?

דק קומרו עשוי מעץ קשה וצפוף אשר מחזיק לזמן רב ועמיד בפני תנאי מזג אוויר קשים ובפני מזיקים רבים. בארץ הוא לפעמים נקרא "איפאה שמפיין" מפני שמדובר בדק מאוד דומה לדק איפאה. עם זאת הוא מעט פחות עמיד ומחירו נמוך יותר בהתאם.

כך תמצאו התקנת דק קומרו בזול

בשביל למצוא התקנת דק קומרו בזול חשוב קודם כל להבין שמחיר ההתקנה שתקבלו ממתקין דקים הוא לא מחיר קבוע והוא ישתנה בהתאם לתמחור של מתקין הדקים עצמו. תוכלו למצוא מתקין דקים של דק קומרו שיתן לכם מחיר טוב יותר מאחרים.

 

בשביל שתוכלו להוזיל במחיר אנחנו נעזור לכם בתחילת השוואת המחירים. כל מה שתצטרכו לעשות זה להשאיר פרטים אצלנו ואנחנו נדאג שתקבלו הצעות מחיר מעד 3 בעלי מקצוע שונים להתקנת דק קומרו.

 

דק קומרו

חסרונות דק קומרו

לדק קומרו יש כמה חסרונות שחשוב לדעת לפני שבוחרים אותו בתור הדק שאתם מתקינים. חסרונות דק קומרו כוללים:

 • עמידות בפני שמש: דק קומרו הוא לא דק מאוד עמיד בפני השמש. לכם אם אתם מחפשים דק לבריכה יכול להיות שכדאי לכם ללכת לכיוון אחר.
   
 • צביעה וחידוש: לעומת סוגי דקים אחרים, צריך לצבוע את הדק הזה לעיתים תכופות יותר.
   
 • מראה חלק: לדק קומרו יש מראה חלק בלי "עיניים" והרבה שינויי צבע. זה חיסרון לאלה שמעדיפים את מראה העץ הטבעי, אבל לחלקכם זה יכול להיות יתרון.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

יתרונות דק קומרו

אז הבנו שלדק קומרו יש כמה חסרונות, מה היתרונות שלו?

 • עמיד: אולי לא בפני השמש, אבל לאורך זמן מדובר בדק עמיד שיחזיק לכם לאורך זמן.
   
 • מראה חלק: כמו שאמרנו מראה חלק יכול להיות גם יתרון לאלה מכם שאוהבים את המראה החלק שדק קומרו מאפשר.
   
 • מחיר: לעומת דקים מעץ אחרים כמו דק איפאה, המתחרה הכי גדול שלו, דק קומרה הרבה יותר זול.

דק קומרו: למי הוא מתאים?

דק קומרו למי שרוצה דק עמיד לאורך הרבה זמן אבל לא מעוניין לשלם את המחירים הגבוהים יותר של דק איפאה. בנוסף הוא יתאים למי שרוצה להתקין דק למרפסת, איפה שהוא לרוב מכוסה בצל. כאמור דק קומרו דורש תחזוקה מעט יותר שוטפת מאשר דק איפאה או דק במבוק, אך זה בהחלט יכול להיות שווה את זה.