מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דק סידר

דק סידר הוא עץ איכותי אשר הפך בשנים האחרונות לבחירה נפוצה בקרב ישראלים רבים. מדובר בעץ חזק, עמיד ואיכותי אשר מתאים מאוד גם לאזורים בהם יש מים ורטיבות. קראו בהרחבה על הנושא והזמינו שירותי התקנה, חידוש ושימון דקים מעץ סידר.

מאפייניו של דק סידר

דק סידר הוא דק רך בעל סיבים צפופים וארוכים שצבעו הוא חום - אדמדם. דק מעץ סידר ידוע בשל עמידותו הגבוהה גם בפני תנאי מזג האוויר השונים וגם בפני חרקים ומזיקים. אזורי הגידול שלו הם צפון אמריקה, אלסקה וקנדה. דקים מעץ סידר ידועים בניחוח הארומטי שלהם ובמרקמם הנקי.

 

דק סידר

דק מעץ סידר - היכן נשלב אותו?

מאחר ודק מעץ סידר הוא איכותי מאוד, נראה מקרים רבים שבהם משלבים אותו גם כדק לבריכה, דק באזורים של סאונות או הוט טאבים וגם בתור דק לג'קוזי. היות ודק זה גדל באזורים בהם יש כמות גבוהה למדי של משקעים לאורך השנה, הוא הצליח לפתח עמידות בפני ריקבון.

 

בנוסף, עץ זה משמש בין היתר גם לחיפוי של קירות פנים וחוץ בשל המראה היפה והיוקרתי שהוא מעניק אך גם מאחר והוא משפר את האקוסטיקה במבנה. כמו כן, משתמשים בעץ הסידר גם לצורך בניית אדניות, ציפוי לריהוט בגינה ועוד.

חידוש ותחזוקת דק סידר

כאשר מדובר על דקים מעץ, יש צורך בתחזוקה שוטפת על מנת לשמור על המראה היפה של הדק לאורך זמן. באופן כללי דק סידר הוא דק איכותי ואפשר לומר שכאשר רוצים לחדש אותו, ניתן לעשות זאת בקלות יחסית מאחר והעץ מגיב מצוין לפעולת השימון. מבחינת התדירות, כדאי לעשות זאת לפחות פעם או פעמיים בשנה, בהתאם לאופן השימוש בדק לאורך השנה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

דק מעץ ארז (סידר) לעומת דקים אחרים

לדקים מעץ סידר יש מספר יתרונות על פני דקים אחרים מעץ. כך למשל, לעץ זה אין שרף וזה יתרון משמעותי שלו למשל על פני דק מעץ אורן אשר נחשב גם הוא לאחד מהדקים הנפוצים בישראל. בנוסף, נוח מאוד לעיבוד וקל מאוד לעבוד איתו. גם בהקשר של חירוץ קורות הדק - ניתן לעשות זאת תוך שימוש במחברים סמויים, מה שמקנה לדק מראה יפה ונקי.