מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דק סוקופירה

דק סוקופירה הוא אחד מהדקים היפים והמיוחדים שקיימים כיום. לדק זה יש מספר יתרונות, בין היתר עמידותו הגבוהה והמראה הייחודי שלו. קבלו מידע על עלות ההתקנה והשוו בין מתקינים מומלצים באזורכם.

דק סוקופירה - מאפיינים עיקריים:

דק הסוקופירה הוא דק אשר בנוי מעץ הסוקופירה אשר מקורו בברזיל. מדובר בעץ חזק ועמיד, בעל צפיפות גבוהה אשר צבעו הוא חום כהה, בשילוב עם פסים צרים בצבע חום בהיר. הוא ידוע בעמידותו הגבוהה ובמראה היפה והייחודי שלו והוא למעשה דק קשה יותר מסוגים אחרים כמו דק מעץ אורן או דק מעץ אלון.

 

דק סוקופירה

מחיר דק סוקופירה

המחיר המשוער של דק סוקופירה הוא 250 ש"ח למ"ר. מאחר וההתקנה עצמה עולה כסף, המחיר להתקנת הדק + החומרים תעלה בין 400 ל-600 ש"ח למ"ר. חשוב לשים לב כי במחיר זה אתם מקבלים גם את המחברים, הרכיב שאחראי על חיבור הקורות.

 

מחיר ממוצע להתקנת דק סוקופירה (למ"ר)

מחיר ממוצע להתקנת דק סוקופירה (למ"ר): 500 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

יתרונות מרכזיים של דק סוקופירה

  • דק זה מתאים מאוד למקומות עם לחות ושינויים של טמפרטורה. לכן אנו רואים שימוש נרחב בדקים מסוג סוקופירה במקומות הסמוכים למים, כגון בקרבת ג'קוזי או בתור דק לבריכה.
     
  • העץ עצמו גמיש ומאפשר עבודה נוחה מאוד לבעלי המקצוע אשר מבצעים את ההתקנה. זה יתרון משמעותי ולעיתים הדבר עשוי להוזיל את המחיר בהשוואה לסוגים השונים של דקים מעץ.
     
  • המראה שלו יפה וחמים וזאת גם אחת הסיבות שהוא משמש לא רק בעבור דק אלא גם לצורך חיפוי או לצורך בניית גדרות מעץ בגינות רבות בישראל.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

התקנת דק מעץ סוקופירה

ההתקנה של דק זה עשויה להיות מורכבת ולכן נמליץ להיעזר במתקין דקים מקצועי ולא לנסות לבצע את פעולת ההתקנה לבד. כמו בהתקנת דקים מסוגים אחרים, גם כאן נדרש להתחיל מבניית תשתית לדק תוך שמירה על מרווחים קבועים ואחידים של 40 ס"מ.

 

בשלב הבא, מתקינים את קורותיו של דק סוקופירה ומחברים אותם באמצעות ברגים המתאימים לעבודה עם עץ זה. התקנת דק מעץ סוקופירה יכולה להיות לקחת מספר שעות ולעיתים אף מספר ימים, תלוי בגודל השטח ומיומנותו של המתקין.

תחזוקת דקים מסוג סוקופירה

כיצד מתבצעת התחזוקה של דק סוקופירה? הנה טבלה שתעזור לכם להבין את הנושא טוב יותר. חוץ מטבלה זו, תוכלו למצוא מידע נוסף כאן באתר בנושא חידוש דקים, כולל פעולות ליטוש וצביעה.

 

פרמטר הסבר
תדירות תחזוקה נדרשת פעמיים לאורך השנה
אופן תחזוקת הדק שימון העץ בשמן מתאים (לרוב על בסיס מים)
מועד תחזוקה מומלץ בעיקר לפני עונת הקיץ וגם בתחילת החורף