מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דק טיק

דקים מעץ טיק בורמזי נחשבים ליוקרתיים מאוד, קראו והבינו מהן היתרונות והחסרונות של דק הטיק, מהו מחיר למ"ר ומידע חשוב נוסף.

מחיר דק טיק

החלטתם לבחור באחד מהדקים היוקרתיים ביותר, עמיד, יפה וחזק. אז כמה עולה דק טיק בורמזי? ובכן, המחיר למ"ר נע בין 800 - 1,200 ש"ח, מה שנותן לנו מחיר דק טיק בורמזי בממוצע של 1,000 ש"ח למטר מרובער. ללא ספק דק יקר מאוד, אבל אם החלטתם להשקיע - זאת הבחירה הנכונה.


מחיר דק טיק בורמזי בממוצע

מחיר דק טיק בורמזי בממוצע: 1000 ₪

טווח מחיר גבוה 1200 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪


 

יתרונות וחסרונות דקים מעץ טיק

אז מהן היתרונות של דקים מעץ טיק ואיזה חסרונות יש? הנה טבלה שתסייע לכם להבין בדיוק מהן החוזקות ומעלות שיש בדק הטיק.
 

יתרונות דק הטיק חסרונות דק הטיק
עץ הטיק גמיש ואלסטי מחירו יקר מאוד
נשאר יציב ולא מתעקם זמינות הדק בארץ נמוכה
תחזוקה זניחה --
עמיד בפני מזג אוויר הישראלי --
עמיד בפני מפגעי חרקים --

 

התקנת דק טיק בורמזי בדקים פלוס

הבנתם מהו מחיר דק טיק בורמזי, ראיתם מהן היתרונות על פני החסרונות וקיבלתם החלטה שאתם רוצים להתקין דק טיק? מעולה! בעזרת דקים פלוס, תוכלו להשאיר פרטים או לחייג ולקבל בחזרה עד שלוש פניות של מתקיני דקים, כעת תוכלו לבצע השוואת מחירים בין מתקינים ולנסות להוזיל את המחיר באופן משמעותי.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

איך נראה דק טיק ומה הצבע שלו?

גווני דק הטיק הם חום, חום כהה ואפילו מעט שחור. הטקסטורה משתנה לאורכו ומעניקה לו את המראה הייחודי. דק הטיק שומני ביחס לדקים מעץ אחרים, מה שמספק לו יתרון משמעותי בתחזוקה מפוחתת, עמידות בפני מים ושמש ומניעת חדירת חרקים לדק עצמו. הדק הדומה ביותר לדק הטיק הוא דק איפאה.
 

דק טיק

מה זה עץ טיק?

 עץ טיק נחשב לעץ טרופי והוא גדל בעיקר באינדונזיה, הודו, צפון תאילנד ומלאזיה. עץ טיק הוא עץ קשה, חסין למים ומכיל שמנים באופן טבעי. הוא עמיד בפני טרמיטים ומזיקים, גמיש ונוח לעבודה. כאשר עץ הדיק מעובד הוא אינו דורש שימון נוסף או מריחת חומר הברקה.

טיפים לשמירה על דק טיק בורמזי

הפסקה מיועדת לאחר התקנת דק הטיק וכן, לאלו אשר רוצים לדעת כיצד הם צריכים לשמור על הדק לאורך זמן ובמה זה כרוך.. אז נתחיל! הטיפ המרכזי שלנו הוא חידוש וליטוש הדק באופן תקופתי, לא לתת לו להיות מוזנח ולההרס ללא ציפוי כלשהו לתקופה ארוכה, בממוצע רצוי לחדש בכל שנה את ציפוי הדק, אבל דק טיק הוא עמיד יותר ואפשר גם פעם בשנה וחצי. טיפ נוסף הוא דווקא לשלב ההתקנה - אם אתם רוצים תוצאה יפה יותר, בקשו "התקנה נסתרת" זה אומר שלא יראו את הברגים בחלקו העליון של הדק. דבר אשר מייקר במעט את ההתקנה, אבל נותן לנו 2 דברים! הראשון, נראות כמובן והשני עמידות, כי אין חורים בדק בחלקו החשוף וזה שומר עליו.