מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

תשתית לדק

!צריכים לבצע הכנת תשתית לדק? בפורטל 'דקים פלוס' תוכלו לקבל את כל המידע שתצטרכו לפני הזמנת בעל מקצוע! בנוסף תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר ממתקינים דקים שונים באזור מגוריכם ללא עלות וללא התחייבות

מחיר הכנת תשתית לדק

מחיר תשתית לדק מברזל הינו 90 ש''ח בממוצע למ''ר כשטווח המחירים נע בין 80 - 100 ש''ח. כשבונים תשתית לדק מעץ המחיר של התשתית כלול במחיר הדק, אף חשוב לציין שישנם הבדלים במחיר כאשר המתקינים מבצעים את ההתקנה עם עץ אורן לא איכותי לעומת מתקינים אשר מבצעים את העבודה עם עץ אורן איכותי שעבר חיטוי.

 

מחיר ממוצע עבור תשתית ברזל לדק למ''ר

מחיר ממוצע עבור תשתית ברזל לדק למ''ר: 90 ₪

טווח מחיר גבוה 100 ₪

טווח מחיר נמוך 80 ₪


 

תשתית מתכת לדק או תשתית מעץ?

ישנם כמה סוגי תשתיות לדק. על מנת לדעת איזה סוג תשתית מומלצת ביותר עבורכם, יש לדעת את צורך השימוש שיהיה לדק. לדוגמא - לדק אורן במסעדה רצוי שהתשתית תהיה מברזל מכיוון שהדק הולך להיות בשימוש רב ועם משקל כבד.

 • תשתית מברזל - תשתית ברזל לדק הינה תשתית אשר מתאימה למשטחים רבים משתי סיבות עיקריות: היא מחזיקה לאורך זמן והיא יציבה יותר מכל שאר התשתיות הקיימות. החיסרון שלה היא שיותר קשה לביצוע והמחיר שלה יקר יותר.
   
 • תשתית מעץ - תשתית עץ לדק הינה התשתית הפופולארית ביותר אשר תעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר ובמחיר המשתלם ביותר. העץ הנפוץ ביותר לתשתית הינו עץ אורן. תשתית זו כלולה במחיר של הדק.
   
 • תשתית אלומיניום לדק - תשתית אלומיניום לדק הינה התשתית הכי פחות מומלצת מכיוון שישנה סכנה שמהר מאוד הדק שלכם יקרוס. על מנת להתקין תשתית אלומיניום, יש למקם עמודי פלסטיק אשר ייתמכו בתשתית. 

 

תשתית לדק

השוואת מחירים לתשתית דק

בפורטל 'דקים פלוס' משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר ממתקיני דקים שונים בעיר מגוריכם להכנת תשתית לדק! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר הוא להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותקבלו את הצעות המחיר במהירות ובקלות!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

כמה עולה לפרק דק קיים?

יש לכם דק ואתם רוצים להתקין חדש? המחיר הממוצע של פירוק דק קיים ופינוי הדק יהיה כ2,000 ש''ח. המחיר אשר צוין הינו מחיר במידה ואתם לוקחים בעל מקצוע אחד שיבצע את פירוק הדק הקיים והתקנה של דק חדש. במידה וזה יהיה שני בעלי מקצוע שונים המחיר יהיה גבוה יותר.

 

תשתית מעץ לדק

תשתית לדק על אדמה

במידה ואתם בוחרים לבצע בניית תשתית לדק על אדמה, קחו בחשבון רוב הסיכויים שמתקין הדקים יצטרך לבצע חפירה בדשא על מנת להכין את התשתית לפני בניית הדק על האדמה. מחיר הכנת תשתית לדק על דשא הינו 150 ש''ח בממוצע עבור מ''ר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

מה המרווחים שצריך בתשתיות לדק?

מרווח התשתית הינו הדבר החשוב ביותר כאשר מבצעים הכנת תשתית לדק. עושים זאת על מנת שהדק ישמר לאורך זמן ללא ריקבון ועל מנת שיעמוד בצורה טובה וישרה. לכל סוג דק יש מרווח שרצוי שיהיה בין התשתית:

 • תשתית לדק סינטטי - המרווח אשר צריך בתשתית לדק סינטטי הינו בין 35 - 40 ס''מ.
   
 • תשתית דק אורן - בתשתית לדק אורן המרווח אשר צריך להיות הינו בין 55 - 60 ס''מ.
   
 • תשתית לדק איפאה - בתשתית לדק איפאה המרווח אשר צריך להיות הינו בין 40 - 45 ס''מ.

לפניכם טבלה המראה את המרווחים שצריך בהכנת תשתית לדק לפי סוג הדק:

סוג הדק גודל מרווח 
דק סינטטי 35 - 40 ס''מ
דק אורן 55 - 60 ס''מ
דק איפאה 40 - 45 ס''מ

תשתית לדק על ריצוף

בניית תשתית לדק על ריצוף בהחלט אפשרית, על מנת להתקין דק על ריצוף יש צורך להוסיף בין 5 - 10 ס''מ לגובה התשתית. במידה ואין אפשרות להוסיף 5 - 10 ס''מ לתשתית הריצוף, קחו בחשבון כי עבודת בניית הדק תעלה לכם הרבה יותר כסף מכיוון שתצטרכו לבצע פירוק של הריצוף.