מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

שביל דק מעץ

חושבים להוסיף שביל דק מעץ לגינה שלכם? בעמוד שלפניכם תוכלו להחליט איזה סוג דק מומלץ לצורך שביל עץ לגינה, מה המחיר של שביל עץ ותוכלו גם לערוך השוואת מחירים שתעזור לכם להוריד במחיר הסופי.

מה המחיר של שביל דק מעץ?

מחיר שביל דק מעץ לגינה יהיה בין 300 - 500 ש"ח למ"ר במידה ותבחרו בדק אורן לגינה שלכם. אם תבחרו בדק איפאה מעץ או סינטטי המחיר יהיה בין 600 - 800 ש"ח למ"ר. הסיבה למחיר המעט יותר גבוה היא עקב העבודה שבניית שביל דק מעץ לגינה נעשית לאורך ולא לרוחב מה שמקשה מעט על העבודה.

מחירי שביל דק מעץ

מחיר שביל דק מעץ אורן

אורן הוא עץ יחסית זול.


300 - 500 ש"ח
מחיר שביל דק מעץ איפאה

עץ איפאה חזק ועמיד לאורך זמן רב.


600 - 800 ש"ח
מחיר שביל עץ מדק סינטטי

המחיר הוא לדק סינטטי איפאה.


600 - 800 ש"ח

הדפס מחירון

למה לעשות שביל עץ לגינה?

שביל עץ לגינה נותן מראה כפרי לגינה שלכם מה הופך אותה להרבה יותר מיוחדת. מעבר לכך תוכלו לעשות כל מיני תוספות כמו מחסן או גדר לגינה מה שלחלוטין ישפר את המראה של הגינה שלכם.

 

מעבר לכך שביל עץ לגינה יספק לכם... שביל לגינה כמובן עליו תוכלו ללכת מבלי ללכת על הדשא שלכם, במיוחד אם הוא רטוב מה שלא כל כך נעים. בנוסף שביל עץ לגינה נותן נגישות לאלה שצריכים כיסא גלגלים כדי להתנייד.

 

שביל דק מעץ

השוואת מחירים בין שבילי דק מעץ

כמו שראיתם בפסקה הקודמת מחיר שביל עץ הוא לא קבוע והוא משתנה בהתאם לגודל השביל שתרצו לעשות, סוג הדק שתחברו וגם בהתאם למתקין הדקים שתחברו.

 

תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר כדי לערוך השוואת מחירים ובכך לחסוך משמעותית במחיר שביל דק מעץ לגינה שלכם.. התקשרו לצוות הטלפוני של דקים פלוס ותקבלו עד 3 הצעות מחיר כדי שתוכלו להשוות ולחסוך בקלות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

שביל דק מעץ אורן, איפאה בכלל דק סינטטי?

כשאתם בוחרים לעשות שביל דק מעץ חשוב להבין מאיזה חומר מומלץ לעשות אותו. בואו נשווה בין השלושה המרכזיים: דק אורן, דק איפאה, ודק סינטטי.

 

מה בודקים? דק אורן דק איפאה דק סינטטי
מחיר 300 - 500 ש"ח 600 - 800 ש"ח 600 - 800 ש"ח
עמידות יחסית עמיד עמיד מאוד עמיד מאוד
תחזוקה פעם בחצי שנה פעם בשנה פעם בכמה שנים
מראה עץ טבעי מעט אפור עץ טבעי חום חזק מעט מלאכותי
  • המחיר המוצגים בטבלה הם למ"ר.

תחזוקה של שביל דק מעץ

תחזוקה של שביל דק מעץ בגינה היא חשובה יותר עקב החשיפה ללחות מוגברת וההשקייה של הצמחייה שלכם מסביב לדק, לכם חשוב לקחת דק שעמיד נגד מים לאורך זמן רב.

 

חידוש דקים צריך להתבצע כל תקופה מסויימת, במיוחד אם מדובר על דקים מעץ שהתחזוקה שלהם היא הרבה יותר שוטפת כמו שראיתם בטבלה למעלה.

 

תחזוקת שביל דק מעץ

מה עוד תוכלו להוסיף לגינה שלכם?

יש עוד כמה תוספות שכדאי לכם לחשוב עליהן אם אתם משפצים את מראה הגינה שלכם ומוסיפים שביל דק מעץ. לדוגמה כדאי לחשוב על הסופה של גדר מעץ כדי להחמיא למראה העץ הכפרי שהתחלתם.

 

בנוסף תוכלו להוסיף תאורת גינה שתבהיר ותגביר את המראה של הגינה שלהם. כל אלה הם בהנחה שכמובן יש לכם כבר דק לגינה שאתם רק מוספים אליו דברים, אם אין לכם אז דק לגינה הוא הדבר הראשון להוסיף.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

שביל דק מעץ לבתים פרטיים ולעסקים

שביל דק מעץ יכול להיות לגינה של הבית הפרטי שלכם והוא יכול להיות גם שביל שעליו הולכים אנשים בדרך לבית הקפה או המסעדה שלכם, בית אירוח עם מראה טבעי וכפרי ועוד.

 

לא רק אלה שביל דק מעץ גם יכול להוסיף מראה נחמד לפארק או גינה ציבורית, מתנ"סים ומרכז קהילתיים, בתי ספר וכל מקום שנראה לכם שיכול להיעזר בשביל דק מעץ.

 

שביל דק מעץ לאולם אירועים