מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

עיצוב דקים לגינה

העמוד שלפניכם מיועד למי שחושב להתקין דקים מעוצבים. בעמוד תראו אילו דקים מיוחדים קיימים ומה המחיר של עיצוב דקים לגינה.

דקים מיוחדים מעץ

אם אתם חושבים להתקין דק עץ אז כמובן שאת מכירים כבר את אורן ואיפאה, אבל מה אם אתם רוצים להתקין דקים מיוחדים יותר? במה אפשר לבחור?

 • דק טיק בורמזי: יכול להיות שמטיבי הלכת ביניכם מכירים את דק הטיק הבורמזי. הוא מגיע אלינו מבורמה (אסיה) מדובר בסוג דק מאוד עמיד עם מראה ייחודי חום כהה מעט שחור. הוא יותר שומני מדקים אחרים מעץ ודורש תחזוקה מעטה יותר. עם זאת חשוב לומר שהוא הרבה יותר קשה למציאה.
   
 • דק סוקופירה: דק סוקופירה מגיע אלינו מברזיל והוא צפוץ וקשה יותר מדקים עץ נפוצים כמו אורן או אלון. הוא בעל גוון חום כהה עם פסים חומים בהירים והוא עמיד יותר מאשר דקים אחרים.
   
 • דק אירוקו: ממשיכים עם הטיול שלנו ברחבי העולם, והפעם זה דק אירוקו. הוא מגיע אלינו מגאנה באפריקה והוא בעל מראה יוקרתי. מעבר למראה הוא גם מאוד עמיד בגלל השומניות, גמישות והדחיסות שלו.

 

דק מיוחד (טיק)

דק מעוצבים סינטטיים

דקים מעוצבים לא ספציפיים לדקים מעץ בלבד ובהחלט תוכלו למצוא סוגי דקים סינטטים בעיצוב מיוחד:

 • דק סינטטי לבן: דק סינטטי לבן הוא דק סינטטי רגיל שפשוט צבעו אותו בלבן עם חומרים שמיועדים לצביעת דקים סינטטים. הצביעה הזה מאפשרת לנו להתאים את המראה שלו לעיצוב נקי יותר, והוא נפוץ הרבה פעמים ליד הבריכה. יתרון נוסף שלו הוא שהוא לא מתחמם כמו דקים כהים יותר.
   
 • דק סינטטי אפור: אם אתם רוצים צבע אחר לדק שלכם, אז צבע נוסף שהוא מיוחד יותר הוא אפור. דק סינטטי אפור מאפשר לנו להתאים להרבה סוגי עיצובים, ובגלל היותו דק סינטטי מאוד קל לתחזק ולנקות אותו.

מה המחיר של דקים מיוחדים?

הוספנו לכם מחירון עם הדוגמאות לדקים המיוחדים שהראנו לכם קודם:

מחירון עיצוב דקים לגינה

כמה עולה דק טיק?

המחיר המוצג הוא למ"ר.


800 - 1,200 ש"ח
מחיר דק סוקופירה

מחיר למ"ר של דק סוקופירה.


400 - 600 ש"ח
כמה תעלה התקנה דק אירוקו?

המחיר הוא למ"ר.


550 - 650 ש"ח
מה המחיר של התקנת דק סינטטי לבן?

המחיר הוא למ"ר של דק סינטטי לבן.


500 - 800 ש"ח
מחיר התקנת דק סינטטי אפור

המחיר הוא למ"ר.


500 - 800 ש"ח
מהו מחיר דק איפאה?

המחיר מתייחס למטר רץ בעת התקנת דק איפאה.


600 - 700 ש"ח

הדפס מחירון

עיצוב דקים נפוצים

תוכלו למצוא עיצוב לדקים קיימים עץ צבע טבעי. לדוגמה יש את האפשרות של דקים עם עיצוב גלי שנותן נראה מאוד מיוחד לגינה. בנוסף יש את האפשרות של דק בצורת משושה. הוא יתאים לגינה שלכם ויתן מראה מעניין שלא נפוץ בהרבה גינות אחרות.

 

דק מעוצב לגינה

חוסכים במחיר של עיצוב דקים לגינה

מחיר עיצוב דקים לגינה בהחלט משתנה בהתאם לסוג הדק שתבחרו, אבל תנו לדקים פלוס לתת לכם טיפ נוסף - קבלו מספר הצעות מחיר שונות. השוואת מחירים יכולה לחסוך לכם עד 37% מהמחיר של הדק שתרצו לבנות. התקשרו לפורטל דקים פלוס וקבלו עד 3 הצעות מחיר ממתקיני דקים בעיר שלכם. רק תצטרכו להשוות ולחסוך.