מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

בניית דק צף

מה זה בעצם דק צף? כמה הוא עולה ומתי נשתמש בו? כל המידע אודות בניית דק צף ואפשרות לביצוע השוואת מחירים, תמצאו כאן בפורטל דקים פלוס.

משווים ובונים דק צף בזול

בהמשך תבינו, כי דק צף הוא יקר יותר מאשר בניית דק רגיל, אנו מרמזים על זאת כאן, על מנת שנוכל להסביר לכם, על שירות השוואת המחירים של פורטל דקים פלוס. שיכול לחסוך לכם בעלויות! השאירו פרטים באתר, או צלצלו אל המוקד, קבלו בחזרה מספר הצעות מחיר, ערכו בינהם השוואת מחירים וגם אתם יכולים לחסוך.
 

דק צף

מה זה דק צף בעצם?

דק צף הוא דק אשר בנוי בצורה שונה ולא ישירות על קרקע. לרוב, הוא יהיה מחובר בשני צדיו אל קירות או "עומד" באופן עצמאי על גבי עמודי תמיכה. את הדק הצף בונים כאשר הקרקע אינה ישירה וקיימים פערים גדולים מידי על מנת ליצור בסיס ישר. על מנת להתגבר על פערי הגובה השונים, בונים דק צף אשר אינו נוגע באופן ישיר בקרקע. התוצאה דומה לבמה מעץ.

מהו מחיר בניית דק צף?

מחיר הדק עצמו משתנה בהתאמה לסוג עץ הדק שאנחנו בוחרים, אם ניקח לדוגמא את עץ האיפאה, המחיר יהיה יקר יותר מאשר שימוש בעץ אלון. תכף ניגע במחיר הסופי. לפני נרצה לציין כי תוספת בעבור דק צף (כלל התשתית, העבודה והחומרים) - מייקרת את העבודה ב-80 ש"ח ועד ל-100 ש"ח למטר. אז לדוגמא, אם אנחנו עושים דק מעץ אלון שנע בין 300 - 400 ש"ח למטר (כולל הכל), דק צף מעץ אלון יעלה לנו בין 400 - 500 ש"ח למטר (לערך).


מחיר למטר לדק צף בממוצע

מחיר למטר לדק צף בממוצע: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

מתי נצטרך לבנות דק צף?

אז מהן הסיבות לכך שבונים דק צף? הנה המקרים השונים:

  • פערי גובה משמעותיים בגינה: אם הגינה שלכם עם הפרשי גובה משמעותיים ואתם רוצים "ליישר קו", דק צף הוא האידאיל. כאשר אפשר להפוך את כל הגינה לגובה אחיד באמצעות בניית משטח דק צף אחיד.
     
  • גובה הבית גבוה: אם הבית הפרטי בנוי והוא בגובה יותר מהחצר ולא רוצים פער של מדרגות בין לבין, ניתן לבנות דק צף בגובה הבית.
     
  • בריכה או ג'קוזי: במידה ולא עושים עבודות חפירה לבריכה ורוצים עדיין להגיע לגובה הבריכה אפסי עם הדק, ניתן לבנות מדרגות חיצוניות אל "מתחם הבריכה" ושם הדק והבריכה יהיו בגובה אחיד. הרחבנו עוד המון על דק לבריכה בעמוד.