מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דק סינטטי לגינה

רוצים להתקין דק סינטטי בגינה שלכם? בעמוד תראו אילו סוגי דקים סינטטים לגינה מומלצים, מה היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם, מה המחיר וגם תוכלו לערוך השוואת מחירים כדי להוריד במחיר הסופי.

דק סינטטי לגינה - איזה כדאי?

לצורך בחירת סוג דק סינטטי לגינה צריך להכיר אילו סוגי דקים סינטטים קיימים קודם כל, מה היתרונות ומה החסרונות שלהם:

 • דק סינטטי איפאה: כמו במקרה של דק מעץ איפאה, גם בבן הדוד הסינטטי שלו מדובר בדק איכותי, עמיד לאורך זמן ועם מראה טבעי. מה החיסרון? המחיר. דק סינטטי איפאה הוא דק למי שיש לו כסף להשקיע ורוצה לקבל את התוצאה הטובה ביותר.
   
 • דק סינטטי סיני: דק סינטטי סיני הוא הדק הזול ביותר, למי שרוצה להתקין דק אבל אין לא תקציב גבוה מאוד. הדק לא יחזיק לאורך זמן רב כמו הסוגי הדקים הסינטטים האחרים, אבל הוא בהחלט יכול להיות פיתרון מפני שהוא נחשב לזול.
   
 • דק סינטטי אמריקאי: דק סינטטי אמריקאי הוא בחירה נפוצה בתור דק סינטטי לגינה. עקב העמידות שלו לאורך זמן וחוסר הצורך בתחזוקה שאופניים לדקים סינטטים אחרים גם כן, אבל ההבדל המרכזי פה הוא המחיר שלו שזול יותר לעומת האיפאה.
   
 • דק פולימרי : דק פולימרי הוא סוג נוסף של דק סינטטי. בשונה מחבריו כאן מדובר על תערובת הבנוייה מ - 60% נסורת עץ טבעית ועוד כ - 40% חומרים פולימרים שאינם מזהמים את הסביבה - מה שהופך אותו גם כאופציה אקולוגית לא רעה. בנוסף מחירו נמוך בהשוואה לדק איפאה וגם עמידותו גבוהה. החיסרון בו הוא העובדה בה הוא עשוי להתחמם יתר על המידה ולגרום לכוויות בכף הרגל.

 

סוג דק יתרון חיסרון
דק סינטטי איפאה עמידות לאורך זמן ומראה טבעי מחיר גבוה
דק סינטטי סיני מחיר זול פחות עמיד לאורך זמן
דק פולימרי  זול, עמיד עשוי להתחמם ולגרום לכוויות
דק סינטטי אמריקאי פשרה בין מחיר לאיכות במקרה ועמידות פחות מרשים מאיפאה סינטטי

ממה עשויים אריחי דק סינטטי לגינה?

אריחי דק סינטטי לגינה לרוב עשויים מתערובת של פלסטיק ושבבי עץ ממוחזרים, אבל לפעמים הם יהיה עשויים מ- 100% פלסטיק, הכל תלוי בסוג הדק הסינטטי שתבחרו. כמובן שדק סינטטי איפאה יהיה עשוי בחלקו מעץ איפאה, וכנ"ל לגבי עץ אמריקאי שעשוי מתערובת של פלסטיק ועץ. לרוב הדק הסינטטי הסיני יהיה יותר לכיוון הפלסטיק.

 

דק סינטטי לגינה

מה המחיר של דק סינטטי לגינה?

מחיר דק סינטטי לגינה משתנה בהתאם לסוג הדק שתרצו. לפניכם מחירון עם מחירים של סוגי דקים נפוצים:

מחירי דק סינטטי לגינה

כמה עולה להתקין דק סינטטי איפאה?

דק איכותי לגינה עם מראה טוב ועמידות לזמן רב. המחיר הוא למ"ר.


600 - 700 ש"ח
מה המחיר של התקנת דק סינטטי סיני?

דק זול יותר עם עמידות לפחות זמן. המחיר הוא למ"ר.


150 - 300 ש"ח
כמה עולה התקנה של דק סינטטי אמריקאי?

הפשרה שבין מחיר סביר ואיכות טובה. המחיר הוא למ"ר.


250 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

דק סינטטי לגינה או דק מעץ, מה עדיף?

תמיד כשבוחרים דק לגינה עולה השאלה האם כדאי שהוא יהיה עשוי כולו מעץ או שאולי עדיף דק סינטטי לגינה שבחלקו עשוי מפלסטיק. התשובה תלויה בכמה דברים:

 • תקציב: יש סוגים שונים של דקים סינטטים וסוגי עץ שונים שבונים מהם דקים מעץ והמחיר ביניהם משתנה. לפני התקנת דק מומלץ להקצות לעצמכם תקציב ולפי גודל השטח שעליו תרצו להתקין את הדק תוכלו להבין אילו סוגים עומדים בתקציב שלכם.
   
 • תחזוקה: אחד ההבדלים העיקריים שבגללם אנשים נוטים לבחור בדק סינטטי לגינה שלהם הוא הנושא של תחזוקה. דק סינטטים כמעט ולא דורשים תחזוקה לעומת דקים מעץ, ובמיוחד אם יש חשיפה לשמש או מים (מה שיקרה בחצר) החשיבות של התחזוקה היא גדולה יותר.
   
 • העדפה אישית: בסופו של דבר דקים נופל להעדפה האישית שלכם. אחרי שהבנתם מה התקציב שלכם ומה היכולת שלכם לשמור על הדק זה הזמן להבין אילו דקים נראים יותר טוב לטעמכם הן מבחינת צבע והן מבחינת נראות טבעית.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

השוואת מחירים לצורך התקנת דק סינטטי לחצר

בטח שמתם לב שהמחירים של דקים סינטטים לגינה הם לא קבועים והם משתנים בהתאם לגודל השטח עליו תתקינו את הדק, האם מדובר בבניית דק על אדמה או על משטח בטון,  סוג הדק אבל גם בהתאם למתקין הדקים שתבחרו לצורך העבודה.

 

אחת הדרכים להוריד במחיר של ההתקנה היא לערוך השוואת מחירים, שאותה תוכלו להתחיל ממש כאן ועכשיו עם פורטל דקים פלוס. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר ממתקיני דקים בעיר שלכם לצורך התקנה דק סינטטי לחצר.