מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דק לג'קוזי

צריכים דק מסביב לג'קוזי? רוצים לבנות הכנה לג'קוזי באמצעות דק? אתם בדיוק במקום הנכון, כך תגלו כמה יעלה לכם לעשות דק לג'קוזי, מה צריך לדעת וכמובן, לערוך השוואת מחירים בין מתקינים העוסקים בכך.

השוואת מחירים בעבור דק לג'קוזי

כאשר בונים דק לג'קוזי אפשר לבחור בדק מסביב, בהכנה או בכלל במשטח דק עליו יונח הג'קוזי (עם תמיכה מתאימה). כלל השירותים הנפוצים מאוד בהקשר של עבודות העץ והדקים יכולים להיות יקרים (בגלל שצריך עץ עמיד בפני מים). לכן, מומלץ לערוך השוואת מחירים בין מתקינים העוסקים בהתקנת דק לג'קוזי. אז צרו קשר עם דקים פלוס, קבלו בחזרה עד שלוש פניות, ערכו השוואה וחסכו - זה בחינם וללא התחייבות.
 

דק מסביב לג

כמה עולה לעשות דק מסביב לג'קוזי?

המחיר כמובן הנו נגזרת אשר תלויה במה בדיוק אתם בוחרים לעשות - הכנה? רק דק מסביב? עץ איכותי? פשוט? סינטטי? כדאי שתדעו בדיוק מהם המחירים, מוזמנים כמובן לעבור אל מחירון הדקים. בנוסף, אפשר להשאיר פרטים ולקבל הצעת מחיר. ובכל זאת, הערכת המחיר למטר נע בין 400 - 650 ש"ח על פי סוגי העצים המתאימים.

מחיר ממוצע למטר דק לג'קוזי

מחיר ממוצע למטר דק לג'קוזי: 525 ₪

טווח מחיר גבוה 650 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

איזה דק מתאים לג'קוזי?

ישנם מספר עצים המתאימים לשימוש בתור דקים מסביב הג'קוזי וכמובן גם לשימוש בתור דקים לבריכה ואזורים רטובים אחרים. הנה המובילים:

  • דק איפאה: כמעט ואין ישראלי שאינו מכיר את דק האיפאה, בעל גימור נהדר, דחוס, גמיש ועמיד. מתאים לסביבת הג'קוזי והבריכה.
     
  • דק סינטטי: למעשה זה אינו דק עץ, אלא עשוי מחומר פלסטי (איכותי במיוחד) ושילוב שבבי עץ. הוא לא נפגע מרטיבות ובכלל ממים ולכן מתאים לסביבת ג'קוזי וכן גם בתור כיסוי דק לבריכה. המגבלה שלו שהוא פחות גמיש מעץ.
     
  • דק טיק בורמזי: הדק היקר ביותר, כמובן שעמיד בפני חדירת מים, אך לא מתאים לכל אחד, במיוחד לכאלו שאינם מעוניינים לשלם סכום יקר.
     
  • דק במבוק: אפשר לומר שזהו עניין של טעם, אך מעץ הבמבוק אפשר לקבל גם גמישות, גם עמידות בפני מים. רק המראה פחות של עץ סטנדרטי כמו שאנו מכירים.

הכנה לג'קוזי - מה צריך לדעת?

כאשר עושים הכנה לג'קוזי צריך לקחת בחשבון כי היכן שיושב הג'קוזי עצמו צריך על משטח ישר, יציב ועדיף שיהיה עשוי מבטון. סביבו ניתן לבנות קונסטרוקציה אשר תהיה מסביב לג'קוזי ואפילו מדרגות מעץ / רמפה מעץ. בנוסף, חשוב לוודא הכנה לחשמל ומערכת האינסטלציה של הג'קוזי, כמו כן - בתכנון בניית דק לג'קוזי להכין מראש פתחי גישה למנוע, חשמל וצנרות המים, נפוץ מאוד לעשות שימוש בטכניקה הדומה לזו של דק צף בעת בניית הדק.
 

>> גולשים שאלו שאלות נוספות:

האם כל דק מתאים לג'קוזי?

לא, ישנם עצים ספציפים שמתאימים או סוגי דק כמו סינטטי למשל, הרחבנו על הכל בפסקה הקודמת.


מה לבדוק לפני התקנה?

צריך לוודא שעשיתם הכנה לג'קוזי כמו שצריך לפני שאתם מזמינים התקנה סופית של מערכות החשמל והאינסטלציה.