מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

כיסוי דק לבריכה

כיסוי דק לבריכה במחיר משתלם תמצאו בעזרת פורטל דקים פלוס! כאן ניתן לקבל פתרונות כיסוי דק לבריכה מעץ במגוון טכניקות שונות. השאירו פרטים, השוו מחירים וקבלו כיסוי עץ 

כיסוי דק לבריכה - השוואת מחירים

סגירת דק לבריכה לצורך כיסוי הוא לא זול כלכך, ישנם כאלו חשמליים, הידראולים, מתקפלים וכדומה (בהמשך תבינו מהו מחיר כיסוי דק לבריכה ואיזה סוגים יש). אבל מראש אנו יודעים שבמקרה בו אתם צריכים כיסוי דק לבריכה, חשוב מאוד שתבצעו השוואת מחירים. אז השאירו פרטים או התקשרו ונדאג שתקבלו בחזרה עד שלוש הצעות מחיר של מתקיני דקים מוסמכים ומוכשרים. השוו בינהם את המחירים ובחרו בהצעת המחיר הזולה ביותר.
 

כיסוי דק לבריכה

כמה עולה כיסוי דק לבריכה?

כיסוי דק לבריכה משתנה על פי סוג הכיסוי כמובן, אם זה בפתיחה ידנית או חשמלית ואיזה סוג דק מעץ מותקן על גביו לרוב במקרים כאלו יותקן דק איפאה שמחירו למטר יהיה בין 600 - 700 ש"ח, על גביו יש להוסיף את מחיר המנוע או המנגנון ההידראולי. אז הנה חילקנו לכם ל-2 אפשרויות לבריכה סטנדרטית בגודל 3 מטר רוחב על 6 מטר אורך מה שנותן לנו כ-18 מ"ר:

 • כיסוי דק הידראולי לבריכה (ידני) + דק והתקנה: 11,700 ש"ח בעבור דק איפאה, 2,000 ש"ח בעבור מנגנון הידראולי והתקנת המגנון בעבור 1,000 ש"ח נוספים. סה"כ: 14,700 ש"ח.
   
 • מחיר כיסוי דק חשמלי לבריכה + דק והתקנה: 11,700 ש"ח בעבור דק איפאה, 6,000 ש"ח בעבור מנגנון חשמלי והתקנה בעבור 3,000 ש"ח נוספים. סה"כ: 20,700 ש"ח.


מחיר ממוצע לכיסוי דק לבריכה (מכל סוג)

מחיר ממוצע לכיסוי דק לבריכה (מכל סוג): 17700 ₪

טווח מחיר גבוה 20700 ₪

טווח מחיר נמוך 14700 ₪

איזה סוגי כיסוי דק לבריכה יש?

לפניכם סוגי כיסוי עץ / דק לבריכה עם הרחבה קצרה על כל אחד מהם:

 1. כיסוי דק חשמלי לבריכה: מנוע חשמלי מניע את כיסוי דק הבריכה על גבי מסילה, המנוע יכול לשבת בחדר מכונות או מותקן בצידה של הבריכה.
   
 2. דק מתקפל לבריכה: ישנם מספר אופציות בדק מתקפל, הן חשמלי ו הן ידני (פחות נפוץ). אבל בסה"כ הכוונה היא לדק שיכול להתקפל כלפי מעלה או הצידה.
   
 3. כיסוי הידראולי לבריכה: כאן אפשר מנגנון ידני או מנגנון חשמלי, שניהם קיימים - המגנון ההידראולי בעצם מעניק פתיחה קלה של כיסוי הדק מהבריכה.

מדוע לבנות דק לכיסוי הבריכה?

ישנם כמה יתרונות בכך שיש כיסוי דק לבריכה, הנה החשובים ביותר:

 • בטיחות: ישנם כיסוים לבריכה שיכולים ליפול דרכם לתוך הבריכה! אולי מבוגרים זה יכול להצחיק, אבל כאשר מדובר על ילדים, מדובר על סכנה ממשית. כיסוי דק לבריכה הוא קשיח ומונע נפילות.
   
 • שמירה על ניקיון: באופן כללי, אין בריכה ללא כיסוי. עלים, לכלוך, חרקים וכדומה ילכלו את מי הבריכה שלכם במידה ולא תיהיה מכוסה בלילה או בתקופות ללא שימוש.
   
 • נראות: מעבר להכל, במידה וכבר עשיתם בניית דק מסביב לבריכה - השלמה של הבריכה עם כיסוי דק בתקופת החורף גם מאפשרת לכם מקום נוסף בגינה וגם נראות דקורטיבית במקום יריעת PVC בגינתכם.