מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דקים לבריכה

מחפשים דק לבריכת אינטקס? צריכים דק מסביב לבריכה עילית? עץ או סינטטי? כל סוגי הדקים לבריכה תמצאו כאן בפורטל דקים פלוס!

השוואת מחירים בעבור דק לבריכה

לרוב כאשר רוצים לעשות דק לבריכה הכוונה היא מסביב לבריכה עילית לצורך הסתרה, אך לא רק - אפשר גם לעשות דק לבריכה שקועה למראה דקורטיבי יותר. כך או כך - צריך עץ איכותי שלא ייפגע מהלחות והמים או לחלופין שימוש בדק סינטטי איכותי ועמיד (רצוי גם מונע החלקה). בכל המקרים הנ"ל יש להשתמש בחומרים איכותיים ולכן גם המחיר בהתאם. על מנת להוזיל את העלויות, כדאי לבצע השוואת מחירים בין מתקיני דקים לבריכות שחייה ממש כאן בדקים פלוס! השאירו פרטים והתחילו לחסוך.
 

בניית דק לבריכה

מהו מחיר דק לבריכה?

מחיר דק לבריכה נע בין 600 - 700 ש"ח למטר של דק איפאה או דק במבוק, או דק סינטטי איפאה. אם תבחרו דק טיק לבריכה המחיר יהיה 800 - 1,200 ש"ח למטר. אלו הדקים המתאמים לבריכה בגלל עמידותם בפני מים וגם גמישות בחומר במידה ורוצים לעשות חיפוי לבריכה או דק מסביב לבריכה עילית (כמו אינטקס למשל), כמובן שניתן לשלב כחלק מבנייה של דקים בגינה.

 

מחיר ממוצע לדק לבריכה למטר

מחיר ממוצע לדק לבריכה למטר: 650 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 600 ₪

חיפוי דק מסביב לבריכת אינטקס (עילית)

בריכות אינטקס נקראות גם בריכות עילית, כאשר הם אינן שקועות בתוך האדמה ובמקרים כאשר לראות ירצו לבצע חיפוי דק לבריכה ובנוסף דק מסביב לבריכה. זאת ראשית על מנת להסתיר את הבריכה ולאחר כמן ליצור מעין במה עלייה ניתן לדרוך ולהגיע לבריכה עצמה שנמצאת בגובה מעל לפני האדמה. זה מצריך קונסטרוקציה וכמו כן, מדרגות מעץ. חשוב לעשות זאת מחומר מתאים כמובן בין אם זה דק סינטטי או דק מעץ לבריכה (סוגים מסויימים מתאימים).


>> גולשים שאלו עוד שאלות בנושא דק לבריכה עילית:

אפשר להזמין דק מסביב לבריכת אינטקס?

כמובן - בפורטל דקים פלוס מבצעים בניית דק לבריכת אינטקס כולל חיפוי ובנייה מסביבה.


מהי עלות דק לבריכה?

תלוי באיזה עץ בוחרים או סוג חומר אחר, רשמנו טווח מחירים לחומרים איכותיים ועמידים למעלה.


מה צריך להכין לפני התקנת דק לבריכה עילית?

חושב לבנות קונסטרוקציה חזקה ויציבה באמצעות עץ מתאים, לוודא שהבריכה על משטח בטון חזק או אדמה מבודדת.


בניית דק מסביב לבריכה

האם כדאי דק סינטטי לבריכה או דק מעץ?

הבחירה כמובן ביחדכם וכאשר בסופו של דבר פרמטר הנראות והמחיר הוא שייקבע מה כדאי לכם לעשות, אז ראשית יש לנו את הדק מעץ לבריכה, שכאן חייבים להשתמש בעץ מתאים לרטיבות ולחות, משאיר לנו את עץ האיפאה. נראה מעולה, עמיד מאוד אבל לא הכי זול. מנגד - יש לנו את הדק הסינטטי לבריכה, ישנם כאלו זולים מאוד ברבע מחיר מדק האיפאה, אבל לא מונעים החלקה, צרים מאוד, חלשים ופחות עמידים. אם רוצים מוצר באמת איכותי מחירו משתווה כבר לדק איפאה, הנראות מעולה, לא מצריך תחזוקה כלל והוא חזק, עמיד ויציב. כך או כך - טווח המחירים נשאר זהה ולכם נותר רק להחליט איך תרצו שיראה הדק מסביב לבריכה שלכם.

 

דק מסביב לבריכה

עבודות דק לבריכה מזמינים מדקים פלוס

כפי שהבנתם בעזרת דקים פלוס אפשר למצוא פתרונות רבים לדק מסביב לבריכה, שימוש כחיפוי ואפילו דק לבריכה בגינה ללא מטרת הסתרה כלשהי. בין היתר אפשר להרחיב על כיסוי דק לבריכה בעמוד הבא (שזהו פתרון אחר). כמו כן, במידה ואתם בונים דק מסביב לבריכה עילית, וודאי תצטרכו גם מדרגות מעץ - שזהו פתרון שתמצאו גם כן אצלנו בפורטל דקים פלוס. אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים, ערכו השוואת מחירים לדקים ובחרו במתקין הזול ביותר.

 

דקים לבריכה