מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

בניית במה מעץ

כאן תוכלו לקרוא כל מה שרציתם לדעת על בניית במת עץ - אילו סוגי עץ מיועדים לבנייה מסוג זה? כמה זה הולך לעלות? ואיך באמצעות הליך קצר ופשוט תוכלו להשוות בין מתקיני דק ולחסוך בכסף רב.

בניית במת עץ במחיר זול

חושבים לבנות במה מעץ? זה עשוי להיות עניין מורכב ותלוי בהרבה גורמים ולכן בפורטל דקים פלוס תוכלו בתהליך פשוט וקצר להשאיר פרטים בחינם וללא כל התחייבות ולקבל מאיתנו עד 3 מתקיני דק מומלצים וכך תוכלו להשוות ולחסוך בכסף רב.

 

בניית במה מעץ

מה המחיר של בניית במה מעץ?

רוצים לדעת כמה עולה לבנות במה מעץ? ובכן, מחיר בניית במת עץ הוא כ- 2,750 ש"ח בממוצע, כאשר הטווח נע בין 1,500 ל- 4,000 ש"ח וזאת בהתאם לגודל במת העץ שתירצו להקים, סוג העץ ומוצרים נלווים כגון מעקה לבמה במידת הצורך, כאמור דק מוגבה שהוא למעשה אותו המוצר, במחיר זהה לזה של במה מעץ.
 

מחיר משוער לבניית במת עץ

מחיר משוער לבניית במת עץ: 2750 ₪

טווח מחיר גבוה 4000 ₪

טווח מחיר נמוך 1500 ₪

שימושים של במת עץ

שימושים של במת עץ מאפשרים השתלבות של הבית עם הטבע מבלי לחשוש מהשחטה של האדמה. שימושים נפוצים של במות עץ:

 • שילוב עם הטבע - בניית במת עץ או בניית דק מוגבה מאפשרים השתלבות של הטבע עם הבית מבלי לפגום אדמה או בנוף.
   
 • מאפשר איזור ישיבה מוגדר - במת עץ משמשת מקום יציב לאירוח ואיזור ישיבה חיצוני של בני הבית.
   
 • משמש כדק לכל דבר - כמובן, במה מעץ, היא למעשה "דק מוגבה" ויכול לשמש לכל צורך כמו דק מעץ רגיל, ניתן כמובן לבחור סוג עץ כמו אלון, עץ איפאה, אורן ואף סינטטי - בפסקה הבאה נסביר בהרחבה.

מאילו סוגי דק מומלץ לבנות במת עץ?

כשאתם מעוניינים בבניית במה מעץ ישנם שני סוגי עץ עיקריים שכדאי לכם להסתייע בהם, והם עץ אלון ועץ אורן. כאן תוכלו לקרוא על המאפיינים שלהם:

 • בניית במה מעץ אלון - עץ אלון נחשב לעמיד וקשיח ולכן הוא אידיאלי למשטחי הליכה ועמידה כגון מדרגות מעץ אלון, כמו גם במקרה שלנו במות מעץ.
   
 • בניית במה מעץ אורן - בעץ אורן, ככל שהצפיפות שלו גבוהה כך הוא מתאים יותר לבנייה של משטחים הנושאים בכובד רב לדוגמה - במת עץ.
   
 • בניית במה מעץ סינטטי - כן, ניתן לבנות גם דק מוגבה או לחלופין במה מדק סינטטי, היסודות האומנם כן צריכים להיות של עץ, אבל החלק העליון (המשטח) יכול להיות עם דק סינטטי.
   

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

איך מתבצעת בניית במת עץ?

לפני שאתם מתחילים בבניית במת עץ הנה כמה שלבים שכדאי שתקחו בחשבון:

 1. שימוש - נסו לחשב לאילו צרכים אתם מעוניינים להקים במת עץ וכמה אנשים במצטבר יעברו עליה לדוגמה : במת עץ לארוחות משפחתיות מצומצמות או מרובות משתתפים וכד'.
   
 2. מיקום - חשוב לפני הכל לבחור מיקום של במת העץ העתידית.
   
 3. בחירת העץ - יש לבחור את סוג העץ - מומלץ שתעשו שימוש בעצים מסוג אלון או אורן שעלותם דומה ושניהם בעלי עמידות גבוהה. 
   
 4. הקמת במת העץ - ההקמה תתבצע לאחר שיטוח האדמה ובבניית התשתיות ע"י מתקין הדק.
   

בניית דק מוגבה

דגשים בעת בניית דק מוגבה

אז כפי שהבנתם עד כה, במה מעץ או דק מוגבה, הם למעשה אותו הדבר, אז הנה עוד כמה דגשים וטיפים בנושא של בניית דק מוגבה:

 • יסודות ותשתית לדק מוגבה: חשוב מאוד ככל שבונים את במת העץ / הדק המוגבה גבוה יותר, כך לדאוג לבנות תשתית לדק טובה ויציבה יותר.
   
 • עץ חזק ואיכותי: אל תתפשרו על איכות הדק, ישנם עצים המתאימים בעבור בניית דק מוגבה עם גמישות ועוצמה מסויימת, כמו כן - עמידים יותר מפני מים, איתם כדאי להשתמש לתשתית הדק המוגבה.
   
 • הוספה מעקה לבטיחות: בניתם במה מעץ גבוה? ניתן להוסיף גם מעקה בטיחות מעץ ולמנוע נפילות מיותרות. זה גם מוסיף מראה דקורטיבי לשטח.
   
 • תוספת מדרגות מעץ: כמו המעקה, תוספת נחמדה יכולה להיות גם בניית מדרגות מעץ או במידת הצורך אם צריך הנגשה, אפשר להוסיף רמפה מעץ לגישה נוחה.