מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דקים לגינה

רוצים להתחדש בדק לגינה שלכם? קראו קודם איזה סוג דק מומלץ בחצר שלכם ומה המחיר. אחר כך נעזור לכם למצוא מתקין דקים לגינה בקלות ובזול באמצעות השוואת מחירים.

מאיזה חומר מומלץ לעשות דק לגינה?

לרוב אנשים בוחרים להתקין דק עץ לגינה שלהם כשהסוגים הנפוצים ביותר הם דק מאורן ומאיפאה. אורן הוא זול יותר אבל פחות עמיד ודורש יותר תחזוקה, אך אם אתם מחפשים דק יוקרתי לגינה אולי כדאי להסתכל על דק איפאה שיעלה יותר, אבל יצטרך פחות תחזוקה ויראה אסתטי יותר. בחירה נפוצה נוספת היא דק סינטטי לגינה שלכם שיהיה מאוד עמיד ויעלה קצת פחות מאשר האיפאה. תוכלו לקרוא על עוד סוגי דקים מעץ אם אתם מרגישים שאתם צריכים עוד מידע.

 

דק גינה

מה ההבדלים ביניהם?

כשעושים דק לגינה חשוב להבין שההבדלים בין החומרים נמצאים בכמה גורמים: חשיפה לשמש ומים (נגיד במקרה של כיסוי דק לבריכה), שימון של הדק ומחיר.

  • חשיפה לשמש ומים: לא כל חומר של דק לחצר שלכם יהיה עמיד בפני שמש. לצורך העניין דק מעץ אורן יהיה פחות עמיד לשמש, אך יעלה פחות. עם זאת אם הדק שלכם מוצל כולו ואתם לא צפויים להרטיב את הדק לרוב יכול להיות שזו האופציה הטובה בשבילכם.
     
  • שימון של הדק: ישנם הרבה סוגי עצים שמגיעים עם שמן טבעי ולא ידרשו תחזוקה שוטפת שבה תצטרכו למרוח שמן על הדק באופן קבוע. לצורך העניין דק מאיפאה יהיה עמיד לאורך זמן ולא תצטרכו לשמן אותו לרוב.
     
  • מחיר: לא כל העצים נולדו שווים, וכך גם המחיר שלהם. יכול להיות שיהיו דקים חיצוניים יותר אסתטיים ועמידים מאחרים, אבל לא תמיד נוכל להוציא את המחירים הגבוהים של חלק מהם.

מה המחירים של דקים לגינה?

הוספנו לכם מחירים של דק לגינה. תוכלו לראות מחירון דקים מלא אם לא מצאתם את מבוקשכם. שימו לב שהמחיר המוצג למטר של דק חיצוני לגינה.

מחירון דקים לגינה

עלות דק לגינה מאורן

המחיר הוא למ"ר.


280 - 400 ש"ח
דק מאיפאה

המחיר יחסית גבוה אך הדק יחזיק שנים רבות בלי הרבה תחזוקה.


600 - 700 ש"ח
דק סינטטי (דמוי עץ)

תוכלו לקרוא עוד על דקים סינטטים.


600 - 650 ש"ח

הדפס מחירון

מצאו דק לגינה זול

אתם מחפשים עבודות דקים לגינה והבנתם שהתקנה של דק בגינה יכולה להיות הוצאה גדולה. כשמדובר בהוצאה גדולה תמיד יש מקום למיקוח והורדה של המחיר כדי למצוא דק לגינה זול. פה אנחנו נכנסים לתמונה ועוזרים לכם. אחרי שמשאירים אצלנו פרטים מקבלים מאיתנו מספרים של 3 מתקיני דקים שונים. אתם רק צריכים לדבר איתם, לקבל הצעת מחיר, לערוך השוואת מחירים ולחסוך.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

יתרונות של התקנת דק בגינה

כשחושבים על איך לרצף את הגינה שלכם לשימוש בדקים לגינה יש כמה יתרונות על פני משטחים אחרים. אם אתם משווים דק לעומת דשא לדוגמה, הוא ידרש הרבה פחות תחזוקה שוטפת.

 

דשא כמובן ידרוש השקיה שוטפת, בעוד שדק חיצוני תוכלו "לזנוח" אותם במשך כמה שנים ואולי רק לשטוף אותם עם צינור פעם בכמה חודשים. בנוסף רצפת דק לגינה לא תירטב ותמיד יהיה אפשר להתיישב עליה או לשים עליה שולחנות וכיסאות מבלי החשש שיגדלו עובש עקב הרטיבות והטל.

 

דק בחצר

תחזוקה שוטפת של דק חוץ

התקנתם דק חיצוני ואין דבר שאתם יותר רוצים מאשר לשמור אותו מבריק לזמן רב. כמו שהרחבנו בפסקה הראשונה הזמן נע בין חצי שנה לשנה והוא תלוי בסוג העץ ובמיקום שלו. דק חוץ מאורן יהיה שונה מאשר דק איפאה, וזה יהיה שונה בין אם הדק החיצוני נמצא בשמש או בצל. מומלץ להתייעץ עם המתקין על זה בזמן התקנת הדק בגינה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

התקנת דקים שונים לגינה

לחצו על הכפתור אם תרצו להרחיב על התקנת דק ספציפי לגינה:

שאלות ותשובות בנושא דקים לגינה

הוספנו לכם שאלות נפוצות שאנחנו נשאלים מהגולשים שלנו בנושא דקים לבית ולגינה.

מאיזה חומר מומלץ לעשות דק לגינה?

אם אתם מחפשים דק זול יותר אז דק מאורן הוא מומלץ, אבל אם אתם מחפשים עמידות אז דק דמוי עץ או מאיפאה יהיו יותר מומלצים. כמו שהרחבנו בעמוד.


כל כמה זמן צריך לשמן דק לגינה?

מומלץ בין חצי שנה לשנה בהתאם למיקום וסוג הדק.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה