מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דקים בעכו

אנשים רבים מחפשים שירות של בניית דקים בעכו, מתוך הבנת יתרונותיו של דק בבית, בחצר או במרפסת. דק מוסיף מגע אסתטי ייחודי לכל אזור שבו נתקין אותו, ומעבר לכך יש לו יתרונות נוספים הקשורים לנוחות ותחזוקה. אתר "דקים פלוס" מביא לכם את כל המידע שביקשתם לגבי בניית דקים בעכו, כולל יתרונות, מחירים וטיפים למציאת בעל מקצוע אמין. קריאה מהנה!

בחירת מתקין דקים בעכו

בשנים האחרונות אנו רואים עלייה בביקוש להתקנת דקים, וזה כולל את שני סוגי הדקים העיקריים – סנטטי וטבעי. אם חיפשתם מתקין דקים בעכו, אנו באתר "דקים פלוס" נשמח לסייע לכם בכך! דרך האתר שלנו תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות להתקנה של דק איפאה, אורן, דק אלון ואפילו דקים סינטטיים.

 

בניית דקים בעכו

מחיר בניית דקים בעכו

מחיר בניית דקים בעכו נע בטווח של 300 - 700 שקלים למטר, כתלות בסוג העבודה. בדרך כלל דק פשוט מעץ אורן יעלה במקסימום 400 ש"ח למטר, בעוד דקים סינטטיים יהיו יקרים יותר ויעלו כ-700 ש"ח למטר, לכל היותר.

 

מחיר ממוצע להתקנת דקים בעכו

מחיר ממוצע להתקנת דקים בעכו: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

בניית דקים בעכו - מה משפיע על המחיר?

בתור התחלה, גודל אזור הדק ישפיע ישירות על המחיר הכולל שנשלם, מכיוון שהתקנת הדק מתומחרת ע"פ מטר מרובע.  אלמנט נוסף שישפיע על מחיר ההתקנה, הוא סוג הדק שנבחר. השוק מציע מגוון דקים מסוגי עץ שונים, וגם דקים סינטטיים שהם עמידים יותר ודורשים פחות תחזוקה. נזכיר כי באתר שלנו תוכלו לבצע השוואת מחירים נוחה ופשוטה, וגם לקבל המלצות מעולות על מתקין דקים בעכו.

האם חיפוש ברשת הוא יעיל?

לאינטרנט יש כוח אדיר כשאנו מחפשים בניית דקים מעץ בעכו, או בניית דקים סינטטים בעכו. יחד עם זאת, המגוון העצום שיש ברשת עלול לבלבל אותנו, ולמנוע מאיתנו להגיע אל בעל המקצוע הטוב ביותר עבורנו. 

בדיוק מסיבה זו, באתר "דקים פלוס" אנו מאפשרים לכם להשאיר פרטים ולקבל מספר הצעות מחיר מבעלי מקצוע מומלצים ואמינים!

  • המלצה ממקור ראשון: שיטה נוספת להגיע אל מתקין דקים בעכו, היא כמובן שיטת פה לאוזן. המלצה ממקור ראשון של חבר או בן משפחה, יכולה להבטיח לנו שאנו בוחרים בבעל מקצוע אמין והוגן.
     
  • שיחת היכרות: אין זה משנה כיצד הגעתם אל מתקין הדקים שלכם, אנו תמיד ממליצים לערוך שיחת היכרות שבה תוכלו להתרשם ממנו. בשיחה שימו לב לטון, לרמת האדיבות, למקצועיות בתשובות וכמובן לשקיפות במחירים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

כיצד מתבצעת בניית דקים מעץ בעכו?

התקנת דקים דורשת עבודה של בעל מקצוע, והיא כוללת מספר שלבים עיקריים:

 

שלב ראשון – הצבת יסודות: תהליך בניית היסודות תלוי בסוג הקרקע עליו מתקינים את הדק. 
בניית דק על משטח אדמה היא מעט יותר מורכב ודורשת יציקות בטון, ואילו בניית דק על משטח קשיח כמו מרצפות מצריכה הצבת רגליים מיוחדות שעליהן יעמוד הדק.

 

שלב שני – התקנת והרכבת הקרשים: בשלב זה מציבים את הקרשים של הדק במרחקים המתאימים, ודואגים לפלס אותם היטב.  לאחר מכן יש לחבר אותם זה לזה ע"י ברגים מיוחדים שמתאימים לכך, ומוודאים שהם לא יזוזו.

 

שלב שלישי – עבודות גימור: בשלב זה מתבצע הגימור, ובו מנקים את הדק, צובעים או מורחים שמן – הכל בהתאם לבקשת הלקוח.