מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דקים בכרמיאל

אם חיפשתם בניית דקים בכרמיאל, אין ספק שהגעתם למקום הנכון! בשנים האחרונות ניתן לראות שדקים הופכים נפוצים יותר ויותר בבתים, חצרות, מרפסות ומקומות נוספים. דק מעניק נוחות ייחודית, תחושה חמימה ותוספת ייחודית לאסתטיקה של כל מבנה ואזור שבו הוא מותקן. במאמר זה תוכלו למצוא מידע מקצועי לגבי סוגי דקים שונים, יתרונותיהם, וטווחי עלויות של בניית דקים בכרמיאל. קריאה מועילה!

אילו סוגי דקים קיימים?

בניית דקים מעץ בכרמיאל נחשבת לשירות שאנשים רבים מחפשים, ולכן חשוב קודם כל להבין מעט על סוגי הדקים השונים שקיימים בשוק.  שני הסוגים העיקריים הם דקים מעץ ודקים סינתטיים.

 

בעוד דקים מעץ אמיתי הם המסורתיים, ולכן מעניקים טבעיות ואורגינליות, דקים סינטתיים נכנסו לשוק בשלב מאוחר יותר – ולמרות שהם אינם טבעיים, הם מעניקים אסתטיקה ודורשים פחות תחזוקה והתעסקות. 
בניית דקים סינטטים בכרמיאל מאפשרת יותר גמישות בעיצוב הדק, ולכן ניתן להתאים אותם בקלות לעיצוב הרצוי.

 

בניית דקים בכרמיאל

מחיר בניית דקים בכרמיאל

מחיר בניית דקים בכרמיאל ינוע בין 300 ל-700 שקלים למטר, וישנם מספר גורמים שישפיעו על מחיר זה:

 

מחיר ממוצע למטר להתקנת דקים בכרמיאל

מחיר ממוצע למטר להתקנת דקים בכרמיאל: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

כיצד נקבע המחיר להתקנת דק בכרמיאל?

אלו הם הפרמטרים המרכזיים אשר ישפיעו על מחיר בניית הדק שלכם:

 • סוג הדק: סוג הדק ישפיע ישירות על המחיר למטר, וכאן אנו מדברים לא רק על ההפרדה בין דק טבעי לסינטטי, אלא גם על ההפרדה בין סוגי עצים שונים כשאנו מדברים על דק מסורתי, ועל תערובת ואיכות החומרים כשאנו מדברים על דק סינטטי.
   
 • גודל השטח: כאמור, עלויות התקנת הדקים מתומחרים ע"פ מטר מרובע, ולכן גודל האזור שבו אנו רוצים להניח את הדק – ישפיע ישירות על המחיר הכולל שייגבה בסוף העבודה.
   
 • שירותים נוספים: במידה ודרושות עבודות נוספות ומיוחדות בעת התקנת הדק, למשל הכנה חריגה של השטח, צביעה וכדומה - הרי שגם הן ישפיעו על עלויות העבודה ברוב המקרים. 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

מציאת מתקין דקים בכרמיאל

אנחנו באתר דקים פלוס יודעים שמציאת בעל מקצוע אמין אינה תמיד פשוטה, ולכן ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיסייעו לכם בכך:

 • חוות דעת ממקור ראשון: במידה ואתם מכירים מישהו שכבר צרך שירות של בניית דקים בכרמיאל, למשל חבר או בן משפחה, הרי שתוכלו לשאול אותו על טיב השירות ולהתרשם. חוות דעת מפה לאוזן היא המקור הטוב ביותר, ומאפשרת לכם לדעת בביטחון שאתם עושים בחירה טובה.
   
 • חיפוש באינטרנט: מהפכת המידע הדיגיטלית מאפשרת לנו חשיפה להמון בעלי מקצוע, וזה עלול להיות מעט מבלבל. בדיוק מסיבה זו נוצר האתר "דקים פלוס" המרכז עבורכם מידע וגם המלצות על בעלי מקצוע שנבחנו היטב. באפשרותכם להשאיר פרטים ואנו נדאג לשלוח לכם מספר הצעות מחיר מבעלי מקצוע מומלצים!
   
 • שיחה עם בעל המקצוע: שיחה עם מתקין דקים בכרמיאל היא חיונית לפני שאנו מזמינים את השירות, ואנו לא ממליצים לדלג עליה. בשיחה אנו יכולים להתרשם מטון הדיבור, אמינות המתקין ושקיפותו לגבי השירות והמחיר.