מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דקים בחיפה

מצאו מתקין דקים מקצועי בחיפה לצורך התקנה של דק חדש בגינה או המרפסת במחירים זולים. כמו כן, ניתן לקבל גם סיוע בחידוש דקים או תיקון דק שנהרס.

התקנת דקים בחיפה במחירים מעולים

אין ספק, התקנה של דק חדש יכולה להפוך את המרפסת או החצר שלכם לאטרקטיבית הרבה יותר. אם קיבלתם החלטה לבנות דק חדש, אנו נשמח לסייע לכם באיתור מתקין הדקים המתאים ביותר הן מבחינת המקצועיות והניסיון והן מבחינת המחיר. ניתן לקבל דרכנו עד שלוש הצעות מחיר בעבור התקנת דקים בחיפה, בחינם וללא כל התחייבות.

 

דקים בחיפה

מחיר להתקנת דק עץ איכותי בחצר

יש סוגי עצים שונים אשר משמשים להתקנת דקים וכל עץ שונה מאוד מהאחר בניראות והגוון שלו וגם כמובן ברמות המחיר. כך למשל, אם תרצו להתקין דק מעץ איפאה חדש, תשלמו בדרך כלל בין 600 ל-700 ש"ח למ"ר.

 

מחיר ממוצע להתקנת דק איפאה (למ"ר)

מחיר ממוצע להתקנת דק איפאה (למ"ר): 650 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 600 ₪

חידוש דקים בחיפה: עבור כל סוגי העץ

אם יש לכם דק, בטח כבר הבנתם שתחזוקה היא חלק בלתי נפרד מהעניין. רוב הדקים מצריכים מאיתנו תחזוקה הכוללת שימון של הדק, ניקוי של אבק ואבנית שהצטברו עליו לאורך השנים ולעיתים גם פעולות של החלפת ברגים ישנים מאחר והם רופפים או חלודים מאוד.

 

כל כמה זמן כדאי לעשות חידוש דקים בחיפה? תלוי מאוד בסוג הדק שלכם. במידה ומדובר על דק עמיד כמו דק מעץ איפאה, תוכלו לבצע את התחזוקה לעיתים רחוקות יותר מאשר תחזוקה וחידוש של דק מעץ אורן, אשר נחשב לפחות עמיד.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

משווים בין מתקיני דקים בחיפה וחוסכים

דרך נהדרת לחסוך בעלויות של התקנת דק חדש, היא על ידי השוואת מחירים. מומלץ לבחון מספר הצעות מחיר שונות וזאת על מנת להבין מה הם מחירי השוק וכמה בדיוק עולה העבודה הספציפית שברצונכם לבצע. קחו בחשבון כי תקבלו הצעות ברמות מחיר שונות ממתקיני דקים בחיפה וזאת מאחר וכל מתקין מתמחר את העבודה על בסיס שיקולים אחרים, כמו הזמינות של הצוות שלו לביצוע העבודה וכדומה.

 

התקנת דק בחיפה

שאלות על בניית דקים בחיפה

רגע לפני שאתם משאירים פנייה באתר, ריכזנו בעבורכם שאלות נפוצות הקשורות בבניית דקים בחיפה ובחידוש או תיקון של דק קיים.

האם ניתן לבצע בנייה של דק על אדמה?

הדבר אפשרי אך מצריך הכנה בניית דקים בחיפה


האם ניתן לקבל מענה בעבור התקנה של כל סוגי הדקים?

בהחלט. אנו מספקים מענה בעבור התקנת דק סינטטי בחיפה (איפאה, טיק ועוד) וגם דקים רגילים מעץ, כולל דק במבוק, אורן, אלון ואיפאה.


מה כוללת עבודה של תיקון דקים?

תיקון דקים בחיפה זו עבודה הכוללת הסרת כתמים מהדק, שימון הדק, החלפת ברגים וגם החלפה של חלק מקורות הדק.


כיצד מתקין דקים בחיפה מתמחר את העבודה?

הוא מסתמך על סוג הדק הנדרש, הגודל שלו וגם סוג המשטח שעליו מתקינים אותו.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה