מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דקים בחיפה

מצאו בקלות מתקין דקים בחיפה לצורך התקנה של דק חדש בגינה או המרפסת במחירים זולים דרך פורטל דקים פלוס. כמו כן, ניתן לקבל גם סיוע בחידוש דקים או תיקון דק שנהרס.

סוגי דק עץ נפוצים בחיפה

אם אינכם בטוחים איזה סוגי דק עץ ביכולתו של מתקין דקים בחיפה להתקין עבורכם - תוכלו לקרוא על כמה מהנפוצים שבהם מתחת:

 • דק מעץ איפאה - דק האיפאה נחשב לעמיד מאוד בקרב מים ומזגי אוויר שונים ולכן הוא מומלץ עבור דק מסביב לבריכה. הוא כזה שמשדר חמימות וטבעיות בנראות שלו. הוא עמיד בפני שריטות של רהיטים כבדים וקלים כאחד אך החיסרון שלו הוא המחיר הגבוה שלו ובמידה ואתם חובבי עיצובים ייחודיים, ניאלץ לבאס ולומר שדק איפאה מגיע רק בצורת קווים ישרים.
   
 • דק מעץ אורן דוק אורן נחשב לסוג נפוץ של דק בחיפה. הוא נחשב לזול להתקנה וגם ניתן לצביעה בגוונים שונים ואף לנסר אותו, כך שתוכלו לעצב אותו במגוון צורות לבחירתכם. החסרונות שלו הם שהוא פחות עמיד למים ומזגי האויר השונים, כך שקחו בחשבון שעדיף לוותר עליו בסמיכות לבריכות או מקורות מים ואף הליך החידוש לו הוא זקוק הינו בתדירות דחופה יותר.
   
 • דק מעץ במבוק - דק הבמבוק נחשב לעמיד מאוד בקרב מזגי האויר השונים וכמו גם בקרב מים כך שהוא, בדומה לדק האיפאה יתאים בצורה פנומנאלית להתקנה בקרבת בריכות ומקורות מים וזאת ללא חשש שייפגם. יתרון נוסף של דק במבוק היא שעצם הכריתה שלו מהצמח - מעודדת את הצמח להצמיח עלים חדשים ולכן שימוש בו נחשב לתרומה אקולוגית מיטיבה. החיסרון שלו, בדומה לאיקאה הוא המחיר הגבוה שלו אך קחו בחשבון שהוא אינו מצריך תחזוקה דחופה ולכן אתם מוציאים באופן חד פעמי למשך שנים רבות.
   
פרמטר עץ איפאה עץ אורן עץ במבוק
עמידות גבוהה בינונית - נמוכה גבוהה
מחיר יקר זול יקר
תחזוקה פעם בשנה וחצי פעם בחצי שנה פעם בכמה שנים, אם ביכלל

כמה עולות עבודות דק בחיפה?

מתחת תוכלו לקרוא אודות הצעות מחיר לדוגמה של עבודות דק שונות שלקחנו ממחירון הדקים של פורטל דקים פלוס.

מחירון דקים בחיפה (המחיר הוא למ

כמה עולה התקנת דק איפאה?

במחיר הנ"ל נכללת ההתקנה ואת שווי דק האיפאה.


600 - 700 ש"ח
התקנת דק מעץ אורן

המחיר עבור שווי הדק והתקנתו ע"י מתקין דקים בחיפה.


280 - 400 ש"ח
כמה עולה התקנת דק מבמבוק?

המחיר הינו למ"ר.


600 - 700 ש"ח
התקנת דק מעץ אלון

המחיר למ"ר וכולל התקנה ואת שווי הדק.


300 - 400 ש"ח
התקנת דק סינטטי בחיפה

המחיר עבור התקנה של דק סינטטי איפאה, העשוי מ - 70% עץ ו - 30% חומרים פולימרים.


600 - 700 ש"ח
חידוש דקים בחיפה

35 - 40 ש"ח למ"ר

הדפס מחירון

 • חשוב לציין כי צוות פורטל דקים פלוס אינו מתחייב למחירים המוצגים במחירון וכי המחיר הסופי ייקבע ע"י מתקין דקים בחיפה.
   

 

דק בחיפה

השיגו חידוש דקים דרך דקים פלוס!

אז מה זה בעצם הליך חידוש דק? חידוש דקים הוא הליך שאחראי לתחזוק של רצפת הדק שלכם פעם בתקופה מסויימת. הוא מורכב בעיקרו משלב של שיוף רצפת הדק ע"י מכונת פוליש ייעודית, לאחר מכן יבוא השלב של ניקוי הדק, אחריכן - תיקון במידת הצורך של ברגים המחברים בין קורות הדק ולבסוף יישם איש הדקים שכבת הגנה בהתאם לסוג הדק שברשותכם.

כמו כן, רבים נוטים לחשוב שניתן לבצע את אותו הליך על רצפות דק סינטטיות אך הדבר שגוי מפני שלא ניתן לשייפן ולכן, במידה ונוצרו שריטות וסימנים על פני הדק - אופן ה"חידוש" שלו יתבצע ע"י החלפה של החלקים השרוטים. וכמובן, דעו כי תוכלו להשיג דרך פורטל דקים פלוס שירותי חידוש דקים בחיפה.

איך מתבצע הליך התקנת דקים בחיפה?

אם תהיתם לגבי ההליך שהולך להתבצע בחצר שלכם, מתחת תוכלו לקרוא בפירוט אודות הליך התקנת דקים בחיפה:

 1. חפירה - בשלב הראשון מתקין הדקים יבצע חפירה של בור ברוחב ובאורך שנקבע מראש על ידכם.
   
 2. קורות עץ - לאחר שביצע חפירה של הבור, הוא יכניס לתוכו קורות עץ גבוהות שתפקידם לתת יסודות תומכות לרצפת הדק העתידית.
   
 3. שכבת הגנה - לאחר שהניח את הקורות, יחל מתקין דקים בחיפה למרוח שכבת זפת (או שכבה של חומר מגן אחר) וזאת ע"מ לשמר את הקורות מפני מזיקים הנמשכים לעץ. לעתים המתקין יבחר להשתמש בקורות עץ שרוססו מראש בחומרי הגנה אך קיים סיכוי שהוא יבצע זאת במקום כמו שהסברנו.
   
 4. בטון - לאחר שהניח את הקורות בצורה בטוחה, יחל ליצוק אל הבור שכבת בטון, שאמורה להגיע עד למעט מעל לקצה הקורות, כך שקצות הקורה נשארות חשופות.
   
 5. הנחת יריעות - לאחר שוידא שכל שכבת הבטון התייבשה לחלוטין, יפרוס יריעת ניילון, שמטרתה למנוע מצמחייה לא רצוייה לצמוח מתחת לדק (דבר הגורם להיווצרות לחות גבוהה ואף להתפתחות עובש בדק עצמו).
   
 6. הרכבת הדק - לאחר שהניח את היריעות בצורה מתאימה, יחל מתקין הדקים בהרכבה של רצפת הדק.
 • הליך התקנת דקים בחיפה עשוי לקחת בין יום עד כ - 2 ימי עבודה. הסיבה לכך נגזרת מהזמן שלוקח לבטון להתייבש וגם מייבוש של חומר הזפת.
   
זמן ממוצע לבניית דקים בחיפה:
יום וחצי
יומיים משך זמן יום

מהם הסוגים הנפוצים של דק סינטטי בחיפה?

קודם כל נסביר כי משמעות "דק סינטטי" הוא דק שעשוי משילוב של תערובות עץ בשילוב עם חומרים פולימרים ופלסטיים. מתחת נציג את הסוגים הנפוצים:

 • דק סינטטי איפאה - כמו אחיו העשוי מעץ איפאה, גם כאן מדובר על דק עמיד וחזק מאוד וכזה שאף מותקן במהירות ואף קל יותר לתחזוק - בהשוואה לאחיו העשוי מעץ. כמו כן, מדובר בדק העשוי מחומר פוליאתילן ברובו ומעורבב עם נסורת של עץ (כנראה של איפאה). החיסרון בו היא המחיר הגבוה שלו, שזהה לגרסת העץ שלו.
   
 • דק סינטטי אמריקאי - דק סינטטי אמריקאי נחשב כאחד שמשלב הן מראה יפה והן עמידות טובה. הוא ברובו עשוי מחומרי נסורת עץ ופלסטיק אך דעו כי הוא עשוי להיות מיוצר מפסלטיק בלבד. הוא נחשב לזול וכזה שעמיד בפני מים ושריטות ולכן גם אין צורך בתחזוקה מיוחדת ולכן הוא נחשב למשתלם מאוד בקרב הדקים הסינטטיים.
   
 • דק סינטטי במבוק - גם הוא כמו אחיו העשוי מעץ הבמבוק עמיד מאוד בקרב נזקי מזג האויר, הרטיבות והשריטות. החסרון בו הוא המחיר שאף יותר גבוה ממחיר דק הבמבוק הטבעי אבל קחו בחשבון שהוא אינו מצריך תחזוקה כלל.


התקנת דקים בחיפה

מה ההבדל בין דק מעץ ודק סינטטי?

שאלה שנשאלת לעתים קרובות היא מה כדאי: רצפת דק מעץ טבעי או כזו העשוייה מדק סינטטי? לשם כך יצרנו את הטבלה הבאה שמכילה בתוכה פירוט ועל ההבדלים בין הדקים.
 

פרמטר להשוואה דק מעץ דק סינטטי
חומר עשוי מעץ עשוי לרוב מתערובת של נסורת עץ ופלסטיק
נראות נראות טבעית נראות שנוטה למלאכותית
 טווח מחירים  בין 280 - 1,200 ש"ח בין 70 - 700 ש"ח
תחזוקה מצריך תחזוקה פעם בכמה שנים אינו מצריך תחזוקה
עמידות עמיד פחות עמיד מאוד
ניתן לחידוש? ניתן לחידוש לא, רק להחליף

איך לבחור מתקין דקים בחיפה?

לא בטוחים כיצד לבחור במתקין דק בחיפה שיבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר? הנה כמה טיפים שיסייעו לכם להשיג אותו במהירות:

 • נסיון - העדיפו להעסיק מתקין דקים בחיפה המחזיק בותק של מספר שנים לפחות וזאת מפני שזה יעיד במרבית הפעמים על כמות העבודות אליהם נחשף ומולם התמודד וצבר ניסיון.
   
 • חוות דעת - לאחר שתשאירו פרטים בטופס מתחת ותקבלו 3 מתקיני דק בחיפה, תוכלו לחפש אודותם באינטרנט ולקרוא חוות דעת שהשאירו לקוחות קודמים שהסתייעו בכל אחד מהם. פעולה זו תסייע לכם להבין את טיב ואיכות השירות שסיפקו עבורם.
   
 • השוואת מחירים - נוסף על בדיקת חוות דעת שאנו מאפשרים לכם לבצע, לאחרר שתקבלו מפורטל דקים פלוס בחינם עד 3 מתקיני דק באזורכם, ביניהם תוכלו להשוות במחירי התקנה וחידוש דקים בחיפה וזאת עוד בשלב הטלפוני! 


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

שאלות על בניית דקים בחיפה

רגע לפני שאתם משאירים פנייה באתר, ריכזנו בעבורכם שאלות נפוצות הקשורות בבניית דקים בחיפה ובחידוש או תיקון של דק קיים.

האם ניתן לבצע בנייה של דק על אדמה?

הדבר אפשרי אך מצריך הכנה לבניית דקים בחיפה


האם ניתן לקבל מענה בעבור התקנה של כל סוגי הדקים?

בהחלט. אנו מספקים מענה בעבור התקנת דק סינטטי בחיפה (איפאה, טיק ועוד) וגם דקים רגילים מעץ, כולל דק במבוק, אורן, אלון ואיפאה.


מה כוללת עבודה של חידוש דקים בחיפה?

חידוש דקים בחיפה זו עבודה הכוללת הסרת כתמים מהדק, שימון הדק, החלפת ברגים וגם החלפה של חלק מקורות הדק.


כיצד מתקין דקים בחיפה מתמחר את העבודה?

הוא מסתמך על סוג הדק הנדרש, הגודל שלו וגם סוג המשטח שעליו מתקינים אותו.