מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דקים בצפון

דקים בצפון מוצאים ממש כאן בפורטל דקים פלוס! השאירו פרטים באתר וקבלו בחזרה עד שלוש פניות של מתקיני דקים בצפון הארץ לצורך התקנת דק לגינה ולבית.

השוואת מחירים בין מתקיני דקים בצפון

מחפשים אחר מתקין דקים בצפון? כך תמצאו את המתקין הכי טוב במחיר המשתלם ביותר, איך? בעזרת השוואת מחירים! צרו קשר, קבלו פניות בחזרה, השוו בינהם ותוכלו לחסוך בעשרות אחוזים מהמחיר המקורי בעבור התקנת דקים בצפון, בין אם זה לגינה, לבית, סביב הבריכה ועוד. השירות ניתן בחינם, ללא התחייבות ובמהירות!


בניית דקים בצפון

כמה עולה התקנת דקים בצפון?

מחירי התקנת הדקים בצפון משתנים על פי סוג הדק, בין אם הוא עשוי עץ (וכמובן, איזה סוג עץ) ובין אם מדובר על דק סינטטי. העץ הנפוץ ביותר כיום באזור הצפון הוא דק אלון, אשר מחירו נע בין 300 - 400 ש"ח למ"ר.


מחיר דק מעץ בצפון בממוצע

מחיר דק מעץ בצפון בממוצע: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

כיצד מוצאים מתקין דקים מומלץ בצפון?

כך תמצאו ב-3 שלבים מתקין דקים בצפון בעל המלצות, במחיר זול ומקצוען אמיתי.

  1. בדקו את המוניטין: התחילו בחיפוש אחר ביקורות על מתקין הדקים באינטרנט (פייסבוק וגוגל בעיקר). לאחר מכן, בקשו ממנו לשוחח עם לקוחות אחרונים שביצע בעבורם עבודה.
     
  2. השוו מחירים: אם תשלמו מחיר מופקע ולא מצדיק מבחינתנו יש כאן בעיה. לכן, חשוב לוודא שהמחיר הוגן. ניתן לבדוק זאת על פי הצעות נוספות שתקבלו בעבור התקנת דק בצפון או באמצעות בדיקת מחירונים.
     
  3. ראו עבודות קודמות: אז בשלב השלישי בעצם, צריך להבין שאכן מתקין הדקים יודע לעשות את העבודה הנחוצה לכם, זאת אפשר לבדוק באמצעות צפייה בפרויקטים קודמים שלו וכמובן, רצוי לבצע שיחה קצרה לפני שמזמינים אותו לוודא שאכן יודע כיצד עושים זאת ועשה זאת בעבר.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

בניית דק בצפון, חלוקה לפי ערים:

חשוב לנו שתדעו כי בעזרת דקים פלוס, אפשר להזמין בניית דקים בכל הארץ (גם סינטטים). אבל ניתן גם למצוא דקים בצפון על פי עיר ספציפית ולקבל מידע נקודתי לגביי אותו אזור:
 

דק מעץ או דק סינטטי? בחרו אתם!

זו שאלה שנשאלת לא מעט, האם כדאי לעשות דק מעץ או סינטטי? ישנם פערים ויתרונות וחסרונות אחד לשני. נעשה לכם זאת בקצרה:

 

דק מעץ בצפון דק סינטטי בצפון
מראה טבעי מראה מלאכותי ונקי
מחיר משתלם מחירו אינו זול בהכרח
מצריך תחזוקה אינו מצריך תחזוקה
עמיד פחות עמיד מאוד

>> אפשר לקבל עוד מידע על החסרונות והיתרונות של דקים מעץ.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה