מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דקים בתל אביב

חושבים להתקין דק בתל אביב? המשיכו לקרוא כדי להבין את המחיר ואיך נוכל לעזור לכם למצוא מתקין דקים בזול באמצעות השוואת מחירים.

השוואת מחירים בין דקים בתל אביב

כשאתם בוחרים להתקין דק בתל אביב חשוב לומר שהמחיר שלו לא יהיה קבוע והוא ישתנה בהתאם לשני דברים: התקנת הדק (החומר והגודל) ומתקין הדק. זה אומר שאם תבצעו השוואת מחירים בין מתקיני דקים שונים בעיר תוכלו לחסוך בעלויות. איך עושים את זה? משאירים לנו פרטים ואנחנו דואגים לחזור אליכם עם שמות של 3 מתקיני דקים בל אביב. אתם רק צריכים לדבר איתם, להשוות בין המחירים ולחסוך.

 

דק בתל אביב

כמה עולה דק בתל אביב?

המחיר של דק בתל אביב כמובן תלוי במתקין כמו שאמרנו, אבל זה לא אומר שלא נוכל לשים אותו בטווח שיאפשר להבין יותר טוב כמה צפוי לעלות לנו הדק. אחד מסוגי הדק הנפוצים ביותר הוא דק אורן שהמחיר שלו נע בין 280 - 400 ש"ח למ"ר. תוכלו לראות מחירים נוספים של דקים במחירון של דקים פלוס.

 

מחיר ממוצע להתקנת דק בתל אביב

מחיר ממוצע להתקנת דק בתל אביב: 340 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 280 ₪

מזמינים רק מתקין דקים מקצועי

התקנה של דק בתל אביב היא לא עבודה קטנה בכלל, ובגלל זה אנחנו נביא לכם רק מתקיני דקים מקצועיים - כאלה שיעשו את העבודה כמו שצריך כדי שאתם והילדים תוכלו להינות מהחצר שלכם לאורך שנים רבות בלי שום דאגות. תוכלו להתקשר אלינו או להשאיר פרטים ואנחנו נדאג לשלוח לכם רק מתקיני דקים מומלצים בתל אביב או במרכז שיגיעו אליכם הביתה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

שומרים על הדק יפה ומתוחזק

התקנתם דק, נראה אש. עכשיו רק חשוב לשמור עליו שישאר ככה לשנים רבות. אל תדאגו, זה לא בהכרח הרבה עבודה וזה בהחלט משתלם. קודם כל חשוב להגיד שהתחזוקה משתנה בין סוג דק אחר לאחר, וגם במיקום שלו, אבל נוכל להגיד שבגדול אם יש לכם דק מאורן תצטרכו לשמן ולבדוק אותו כל חצי שנה בערך, בעוד שדקים אחרים, נגיד מאיפאה, פעם בשנה תספיק.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה