מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דקים בשוהם

שירותי התקנה, תיקון וחידוש של דקים בשוהם והסביבה והכל במחיר מעולה! ניתן לקבל מענה גם בעבור דקים מעץ וגם דקים סינטטיים.

דקים בשוהם למרפסת או הגינה

ברוב הגדול של המקרים, נרצה להתקין דקים באחד משני המקומות הבאים - שטח המרפסת או אזור החצר. כאשר מתקינים דק חדש, חשוב להכיר היטב את סוגי הדקים השונים ואת היתרונות של כל אחד מהם וזאת מאחר וכל דק מתומחר בצורה שונה וגם מתאים לתנאי מזג אוויר אחרים. אנו מספקים שירותי התקנה של דקים בשוהם גם בעבור מרפסות (כולל מרפסות שמש) וגם בעבור גינות בבתים פרטיים.

 

דקים בשוהם

כיצד נקבע המחיר להתקנת דק חדש?

ישנם שני פרמטרים מרכזיים אשר קובעים את מחיר ההתקנה, כאשר הפרמטר הראשון הוא כמובן סוג הדק הספציפי שמתקינים והפרמטר השני הוא גודלו של הדק.

 

עלות התקנת דק סינטטי תהיה גבוהה יותר מאשר העלות להתקנת דק עץ וגם כאשר משווים בין סוגי עצים, יש הבדל במחיר. למשל, התקנת דק איפאה, נחשבת ליקרה יותר מאשר התקנת דק אורן אך מדובר כמובן גם במוצר יוקרתי ואיכותי הרבה יותר. 

 

הפרמטר השני הוא התשתית שעליה נמצא הדק וקיים הבדל במחיר בין התקנת דק על אדמה או התקנה שמתבצעת על בטון. לעיתים קרובות, יבקש מכם בעל המקצוע לשלוח לו תמונה של האזור בו עתיד להיות מותקן הדק, כך שיבין בדיוק מה המשמעויות וידע לתמחר זאת בהתאם.

תיקון וחידוש דקים בשוהם - מה זה כולל?

כאשר מדברים על חידוש דקים, מתייחסים למספר פעולות שיוצרות בסופו של התהליך מראה חדש ונקי לדק שלכם. בתחילה יש לנקות את הלכלוך ואת האבק ואפילו את האבנית שעשויה להצטבר על הדק ובהמשך יש לבצע שימון באמצעות שמן המותאם לדקים.

 

לשימון הדק יש מספר מטרות, המטרה הראשונה היא למעשה לסייע בהגנה מפני מזיקים וחרקים והמטרה השניה היא הגנה מפני רטיבות ומים. לגבי תיקון של הדק, הכוונה היא בדרך כלל להחלפה של חלק מהקורות או החלקה של התשתית שעשויה להיהרס בשל רטיבות או מזיקים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

שירותי התקנת דקים בשוהם במחיר זול

התקנה של דק חדש לא חייבת להיות יקרה. במקרים רבים אפשר למצוא מתקיני דקים מעולים, אשר מספקים מחיר הוגן ומשתלם לביצוע ההתקנה. בשביל לשמור על מחיר זול, אנו ממליצים לכם להשוות מספר הצעות שונות ולחקור מעט את הנושא גם על ידי ביקור במחירון הדקים באתר שלנו, מה שיעזור לכם להגיע מוכנים יותר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה