מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דקים ברעננה

התקנת דקים ברעננה ע"י מתקין מומלץ

כידוע לכם, התקנת דק בחצר, במרפסת או בכל מקום אחר, דורשת תכנון רב. נדרש לבדוק את המידות ולחשב את הגובה הרצוי של הדק וגם לוודא כי יוצרים מרווחים אחידים בין קורה לקורה. לכן, כאשר מחפשים שירות של התקנת דקים ברעננה, חשוב לבחור במתקינים מקצועיים ומומלצים, כאלה עם ניסיון בתחום, אשר יספקו לכם שירות מקיף הכולל ליווי וחשיבה ראשונית באשר לסוג הדק, המיקום והגודל שלו וגם כמובן יתקינו בצורה יציבה וחזקה.

 

התקנת דקים ברעננה

מה כולל השירות של תיקון דקים ברעננה?

בדרך כלל, כאשר מדברים על שירות של תיקון דקים ברעננה, הכוונה היא בדרך כלל לעבודות של ליטוש הדק, שימון וגם צביעה של הדק. כל הפעולות הללו, נכללות תחת התחום שמכונה חידוש דקים. פעולות אלו יתומחרו לפי מ"ר והמחיר עשוי להשתנות מעט כתוצאה מסוג העץ שממנו עשוי הדק שלכם. רוצים לקבל הצעת מחיר? השאירו פרטים בטופס המופיע כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם.

 

אם תהיתם כמה עולה לחדש דק, דעו כי המחיר בעבור חידוש של דק בשטח של 20 מ"ר, כולל מריחת לכה, ליטוש וצביעה, יעלה בין 1,600 ל-2,200 ש"ח

 

מחיר ממוצע לחידוש דק בגודל 20 מ"ר

מחיר ממוצע לחידוש דק בגודל 20 מ"ר: 1900 ₪

טווח מחיר גבוה 2200 ₪

טווח מחיר נמוך 1600 ₪

מה ההבדל בין סוגי העץ השונים?

אחת הבחירות שתצטרכו לעשות כאשר תבחרו דק מעץ היא באשר לסוג העץ הספציפי שממנו יהיה מורכב הדק. ישנם מספר הבדלים בין העצים, בעיקר בשומניות, בעמידות למים, בצבע של העץ ובמשקל. אז איך מחליטים? ראשית כדאי להחליט מה חשוב לכם, להבין איזה דקים מתאים לאזור בו מתוכננת ההתקנה, כמה הדק עולה (ראו מחירון דקים) וגם מומלץ להתייעץ עם המתקין ולהבין מה היתרונות והחסרונות של כל אחד מהעצים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

בניית דקים ברעננה במחירים זולים

התקנת ובניית דקים ברעננה לא תמיד חייבת להיות יקרה. ככל שיש מספר גדול יותר של נותני שירות בתחום, כך קל יותר להשיג מחירים אטרקטיביים. אם תרצו לבחון את מחירי השוק, לבצע סקר קצר אודות העלויות ולאחר מכן לקבל החלטה.