מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דקים בקדימה

בין אם ברצונכם להתקין דק חדש או לחדש את הדק שמותקן כעת בחצר או המרפסת שלכם, דרך פורטל דקים פלוס תוכלו להזמין מתקין דקים מקצועי ולקבל מענה גם בעבור חידוש, שימון, צביעה וליטוש דקים בקדימה והסביבה.

השוו בין מתקיני דקים בקדימה והסביבה

מתגוררים בקדימה? מעוניינים בהתקנת דק חדש? לא משנה אם מדובר על התקנת דקים מעץ או דקים סינטטיים, תוכלו לקבל שירות ממתקיני דקים בקדימה מצוינים והכל במחירים משתלמים. אנו מאפשרים לכם להשוות בין מספר נותני שירות באזור, בעוד שירות השוואת המחירים הוא חינמי לגמרי. השאירו פנייה באתר ותוכלו לקבל עד שלוש הצעות ולקצר את משך החיפוש בצורה משמעותית.

 

התקנת דקים בקדימה

מחיר התקנת דקים בקדימה

במחירון הבא תוכלו לצפות במספר דוגמאות למחירי התקנת דקים בקדימה, תוך התייחסות לסוג הדק הספציפי. נזכיר כי המחירים אומנם מתבססים על הצעות מחיר אמיתיות אך עשויים להשתנות בעקבות מספר פרמטרים, עליהם נדבר בהרחבה בפסקה הבאה.

מחירון דקים בקדימה לפי סוג העץ

כמה עולה להתקין דק מעץ אורן?

מתייחס להתקנת דקים בחצר.


280 - 400 ש"ח למ"ר
מה המחיר להתקנה של דק במבוק?

קראו עוד על התקנת דקים מבמבוק.


600 - 700 ש"ח למ"ר
מחיר משוער להתקנת דק קומרו

דק צפוף, קשה ואיכותי מאוד.


300 - 600 ש"ח למ"ר
מחיר להתקנת דק מעץ אלון

המחיר אינו כולל מע"מ.


300 - 400 ש"ח למ"ר
עלות להתקנת דק סוקופירה

מתאים מאוד בתור דק לבריכה.


400 - 600 ש"ח למ"ר

הדפס מחירון

כיצד מתקין דק בקדימה מתמחר את העבודה?

כאשר בעל מקצוע בתחום הדקים מתמחר את עבודתו הוא לוקח בחשבון את הפרמטרים הבאים:

  • גודל הדק: ככל שיהיה מדובר בדק גדול יותר, כך המחיר יהיה זול יותר פר מ"ר. מצד שני, העבודה לוקחת זמן רב יותר ולכן המחיר הכולל יהיה כמובן גבוה יותר.
     
  • סוג העץ: כאשר מתקין דקים בקדימה מתמחר את עבודתו, הוא לוקח בחשבון את סוג העץ שאותו מתקינים. יש הבדל בעלויות בעבור התקנת דקים מעץ אורן לבין התקנת דק איפאה.
     
  • בסיס הדק: הכוונה בבסיס היא לתשתית ויש הבדלים במחירים בין תשתית בטון לבין התקנה של הדק על אדמה וזאת מאחר ונדבר לבצע הכנות לאדמה, מה שעשוי להעריך את משך העבודה.
     
  • מספר העובדים: במידה ומדובר בעבודה גדולה, ייתכן והמתקין יצטרך להביא עימו מספר עובדים וזאת על מנת לעמוד בלוחות הזמנים שנקבעו עם הלקוח.

חידוש דקים בקדימה - מה זה כולל?

עבודה של חידוש דקים כוללת בדרך כלל ניקיון מקדים של הדק והוצאות כתמים, עלים ושאריות לכלוך כאלה ואחרות. לאחר הניקוי, יהיה צורך בליטוש של הדק ובסיום יש לבצע צביעה לדק, כולל שימון שלו על מנת להחזיר לו את המראה היפה. נהוג לתמחר עבודות של חידוש דקים בקדימה ואזור השרון במחירים אשר נעים בין 35 ל-40 ש"ח למ"ר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

דקים לגינה ולמרפסת בקדימה מכל סוג

ניתן להזמין דרכנו שירותי התקנה של דקים לגינה וגם למרפסת, כאשר אנו מספקים מגוון פתרונות, החל מהתקנה של דק אורן קלאסי ועד להתקנה של דק איפאה, במבוק, קומרו ודקים מעצים מיוחדים יותר כמו קרוליינה או סוקופירה.

 

אם תחליטו לבחור בדק סינטטי במקום, תוכלו להזמין דק סינטטי אמריקאי וגם דק טיק סינטטי. היתרונות של דק סינטטי רבים והוא עמיד יותר, אינו נרקב ומתעוות וגם לא נסדק. לעומת זאת דקים מעץ רגיל נראים טבעיים יותר והתקנתם מתבצעת על ידי רוב המתקינים.