מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דקים בנס ציונה

בין אם אתם צריכים מתקין דקים בנס ציונה או בכל מקום אחר באזור השפלה, אתר דקים פלוס ממליץ על השוואת מחירי דקים הכוללת לפחות 3 הצעות מחירים שונות. באופן הזה, סקר שוק מוצלח יוביל אתכם לאתר את המתקינים הנכונים במחירים הכי נכונים.

מחיר בניית דקים בנס ציונה והוזלה שלו

בעוד כי מחיר בניית דקים בנס ציונה יכול לנוע בין טווחי מחירים משתנים למדי, הדינמיות הזו במחירים לא פעם גורמת לבלבול רב בקרב לקוחות. כדי להקל עליכם, ריכזנו רשימת מחירים, שבעזרתה תוכלו לערוך השוואת מחירי דקים בנס ציונה. מחירון דקים פלוס ממליץ על הטווחים הבאים לפי מ"ר:

 • כ-280 – 400 ₪ עבור התקנת דק אורן
   

 • בין 800 ל-1,200 ₪ בגין להתקנת דק טיק בורמזי
   

 • עלות של כ-250 – 350 ₪ בשביל דק סינטטי אמריקאי
   

 • מחיר של כ-600 – 700 ₪ בגין התקנת דק במבוק

 

מחיר (לפי מ''ר) עבור דק אורן בנס ציונה

מחיר (לפי מ''ר) עבור דק אורן בנס ציונה: 340 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 280 ₪

מדוע בניית דקים בנס ציונה חייבת להיות ללא דופי?

בסופו של דבר, בניית דקים מעץ בנס ציונה מצריכה את אנשי המקצוע הכי מיומנים. אחרת, התקלות יתדפקו על דלתכם. בפועל, כאשר ההתקנה לא מתבצעת בצורה מקצועית או תקנית, הדק יכול לסבול מנזילות מים שלא מצליחות להתנקז, ממצבים של קורות עץ רופפות, ממצבים של דקים אשר צוברים בלאי מהר מדי ועוד.


לכן, מומלץ לאתר מתקין דקים בנס ציונה אשר מגיע עם המלצות. כאשר אתם מקבלים את ההמלצות האלה, עוד יותר מומלץ לשוחח עם הממליצים בטלפון. ככה תוכלו לוודא כי אותו מתקין דקים אכן מסוגל לבצע את ההתקנה ללא דופי.
 

בניית דקים בנס ציונה

בניית דקים סינטטיים בנס ציונה והתחזוקה שלהם

כאשר מדברים על תחזוקה של דקים סינטטיים בנס ציונה, חשוב לקחת בחשבון את היתרון העיקרי והענק של הדקים האלה – תחזוקה קלה. בניגוד לעץ אמיתי, אשר מצריך לא פעם תחזוקה אינטנסיבית (במיוחד באקלים ישראלי), בניית דקים סינטטיים בנס ציונה לא מצריכה ממכם תחזוקה מיוחדת.


כל שצריך הוא לנקות אותם, ומדי פעם לבדוק אם הם מצריכים איזשהו תיקון נקודתי. עם זאת, יש לציין כי דקים מעץ בד"כ דקורטיביים ומרשימים יותר.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

 

כיצד דקים פלוס מהווה בית צרכנות חסכונית?

אם אתם מחפשים בניית דקים מעץ בנס ציונה, או שמא אתם מחפשים לבנות דקים סינטטיים, תמיד צריך לקחת בחשבון את המקצועיות של המתקין. זאת, תוכלו לברר באמצעות הצעדים הבאים:

 • צעד 1: אתם משאירים פנייה כאן באתר דקים פלוס, ומקבלים 3 הצעות מחירים כדי לערוך ביניהן השוואת עלויות התקנת דק. כמו כן, ניתן להתעדכן במחירון של דקים פלוס.
   

 • צעד 2: אתם שואלים כל מתקין ומתקין אם הוא מסוגל לספק לכם רשימת לקוחות ממליצים.
   

 • צעד 3: לאחר קבלת הרשימה הנ"ל, משוחחים טלפונית עם הממליצים כדי לוודא את מהימנותם.

צריכים סיוע עם השוואת מחירי מתקין דקים בנס ציונה? צרו קשר כעת עם שירות הלקוחות הטלפוני באתר דקים פלוס – ביתכם לצרכנות חכמה, מדויקת יותר וחסכונית בעשרות אחוזים בכיס.