מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דקים בהרצליה

מעוניינים ברצפת דק בגינה? בעמוד זה נפרט על סוגי דק נפוצים, כמה עולה הליך התקנת דקים בהרצליה, כיצד היא מתבצעת ומה אורכה, מה ההבדל בין דק טבעי לסינטטי וגם איך בהליך פשוט בדקים פלוס תוכלו להשוות בין בעלי מקצוע באיזורכם ולחסוך - קראו וגלו.

סוגי דק עץ בהרצליה

מתחת נציג בפניכם סוגים נפוצים של דקים מעץ בהרצליה:

 • דק מעץ איפאה - דק מעץ איפאה נחשב לעמיד מאוד בפני נזקי מזג האויר, עמיד למים ולחות, בעל צפיפות גבוהה וקשיח והוא בעל מראה ייחודי בגוון חום אדמדם. החיסרון שלו הוא בעיקר המחיר הגבוה שלו.
   
 • דק מעץ אורן - דק מעץ אורן נחשב לנגיש יותר מבחינת מחיר התקנתו ולכן הוא יחסית נפוץ, ניתן לצבוע אותו ולהתאים אותו גם לאיזורים סגורים כמו מרפסת מקורה. החיסרון שלו הוא שהוא פחות עמיד במים ולכן אם תיכננתם רצפת דק בבריכה, נמליץ לכם לוותר על אופציה זו.

  פרט חשוב נוסף - מומלץ לוודא לפני התקנה של דק אורן אם הוא עבר הליך חיטוי, שמטרתו למנוע פגיעה של בסיס העץ ע"י מזיקים שונים. 
   
 • דק מעץ במבוק - דק עשוי במבוק הוא הבחירה האולטימטיבית לשימוש באיזורי חצר וגם כאלו בקרבת בריכה מפני שהוא בעל עמידות גבוהה למים ונזקי מזג האויר.

  בנוסף נחשב לאופציה אקולוגית מאוד מפני שפעולת החיתוך שלו מהשיח - מגבירה את צמיחת השיח. החיסרון של דק מסוג במבוק הוא שמחירו יקר יחסית.

 

אופציות דק בהרצליה  עמידות במים מבחינת עלות
דק מעץ איפאה עמידות גבוהה מאוד יקר ( 600 - 700 ש"ח למ"ר ללא מע"מ)
דק מעץ אורן עמידות בינונית זול (280 - 400 ש"ח למ"ר ללא מע"מ)
דק מעץ במבוק עמידות גבוהה יקר (600 - 700 ש"ח למ"ר ללא מע"מ)

מחירון התקנת דק בהרצליה

לנוחיותכם, צירפנו מספר הצעות מחיר נפוצות של התקנת דק בהרצליה.

מחיר דקים נפוצים בהרצליה

כמה עולה התקנת דק אורן?

סוג הדק הנפוץ בארץ, המחיר המוצג הוא למ"ר.


280 - 400 ש"ח
כמה תעלה התקנת דק איפאה?

מחיר התקנת דק איפאה למ"ר.


600 - 700 ש"ח
התקנת דק במבוק בהרצליה

המחיר הינו למ"ר.


600 - 700 ש"ח
התקנת דק סינטטי אמריקאי

המחיר הוא להתקנת דק סינטטי אמריקאי למ"ר ע"י איש דקים.


250 - 350 ש"ח
התקנת דק סינטטי במבוק

המחיר הינו להתקנה של דק במבוק סינטטי למ"ר.


550 - 800 ש"ח למ"ר
התקנת דק סינטטי איפאה

המחיר הוא להתקנת דק סינטטי איפאה באורך של מ"ר.


600 - 700 ש"ח

הדפס מחירון

התקנת דקים בהרצליה

סוגי דק סינטטי בהרצליה

אם אינכם יודעים מה הוא דק סינטטי, אז דעו כי הכוונה לקורות דק העשויים לרוב מ - 100% פלסטיק ולפעמים מתערובת משולבת של נסורת עץ ודבקים.

חלקי הפלסטיק המצויים בדק סינטטי מעניקים לקורות הדק עמידות גבוהה. מתחת נציג בפניכם סוגים נפוצים של דקים מסוג זה:

 • דק סינטטי איפאה - דק סינטטי איפאה נחשב גם הוא כעמיד מאוד לתנאי מזג האויר השונים כמו בצורתו הטבעית. מחירו אומנם נותר יקר כמו דק איפאה טבעי.
   
 • דק סינטטי במבוק - גם כאן בדומה לדק במבוק טבעי מדובר בדק עמיד מאוד וכזה שניתן להתקין בקרבת איזורים לחים כמו בריכות ובגינות. החיסרון שלו - כמו בגירסה הטבעית שלו הוא שעלותו יקרה.
   
 • דק סינטטי אמריקאי - דק סינטטי אמריקאי הוא סוג דק הבנוי 50% מתערובת של עץ ו - 50% תערובת פלסטיק ודבק.

  הוא מאפשר גם אופצייה אידיאלית למי שמחפש איזון בין עיצוב יפה של דק ועמידות בפני שריטות או התקלפות של צבעים. דק מסוג זה מגיע במגוון צבעים, התחזוקה שלו מינימלית ומחירו יחסית זול.

 

סוגי דק סינטטי  יתרון מחיר התקנה
דק סינטטי איפאה דורש תחזוקה מינימלית 600 - 700 ש"ח למ"ר
דק סינטטי במבוק עמיד מאוד כמו הגרסה הטבעית 550 - 800 ש"ח למ"ר
דק סינטטי אמריקאה זול ומגיע במגוון צבעים 250 - 350 ש"ח למ"ר

השוואה בין דק מעץ לדק סינטטי

לנוחיותכם, צירפנו טבלה המציגה את השוני בין דק מעץ לדק סינטטי:
 

פרמטרים דק מעץ דק סינטטי
ניראות טבעי לרוב מלאכותי (תלוי באיכות)
ממה עשוי הדק? מעץ 100% פלסטיק/ 50% עץ 50% פלסטיק
חידוש דק פעם בשנה (בשימוש ראוי) באופן מינימלי עד אף פעם

איך מתבצעת בניית דקים? 

לא בטוחים כיצד הולך להתבצע הליך בניית דקים בהרצליה? תוכלו לקרוא על שלבי הבנייה מתחת:

 1. חפירת בור - לפני בניית דק בהרצליה, יהיה על אנשי הדק לחפור בור מכובד בגינה שלכם וזאת ע"מ לספק יסודות יציבים לרצפת הדק בשלבים מאוחרים יותר.
   
 2. הוספת קורות עץ - לאחר שביצעו את החפיר, אנשי הדק יכניסו אל הבור קורות עץ חזקות שעברו חיטוי נגד מזיקים ועובש באמצעות זפת.
   
 3. מילוי בטון - לאחר שהזפת התייבשה לחלוטין על פני קורות העץ, אנשי הדק יחלו למלא את הבור בשכבת בטון מכובדת עד לאיזור שלפני הקצה העליון של קורות העץ.
   
 4. הנחת יריעות ניילון - לאחר ששכבת הבטון התייבשה במלואה, יניחו אנשי הדק יריעות ניילון מיוחדות, שמטרתן למנוע צמיחה באיזורים שמתחת לדק (דבק שעשוי לגרום לעובש והפצת מזיקים).
 • הליך בניית דק בהרצליה משלב אפס עד השלב הסופי עשוי לנוע בין יום עד יומיים וזאת בהתאם לכמות הבטון שצריכה להתייבש - ככל שנפח הבור יהיה גדול יותר - כך זמני ההליך ייקחו זמן רב יותר.

 

זמן ממוצע לבניית דקים בהרצליה:
יום וחצי
יומיים משך זמן יום

השוו בין מתקיני דק בהרצליה וחסכו!

הגעתם להחלטה להתקין רצפת דק בגינה? ברכות! אך מה השלב הבא? חיפוש איש מקצוע מומלץ יכולה לקחת לא מעט זמן, לשם כך קם פורטל דקים פלוס - כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם בטופס מתחת ונדאג לקשר אליכם עד 3 אנשי דק בהרצליה, שביניהם תוכלו להשוות מחירים ולחסוך בזמני חיפוש מרובים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

חידוש דקים בהרצליה

הליך חידוש דקים בהרצליה מכיל בתוכו שיוף של השכבה העליונה של הדק ע"י איש דקים בהרצליה, ניקוי יסודי של השכבה ששוייפה, כמו גם חיזוק הברגים בין קורות הדק במידת הצורך ולבסוף צביעה של הדק בצבע ייעודי לכך, לרוב מדובר בשכבת לכה על בסיס שמן או מים - תלוי בסוג הדק.

חשוב שתדעו שבמידה וקיימת אצלכם רצפת דק קיימת שזקוקה לריענון - תוכלו דרך פורטל דקים פלוס להשיג שירותי חידוש דק באיזרכם - דבר שיסייע לכם להאריך את תוחלת החיים של הרצפה שלכם.


מתקין דק בהרצליה

איך לבחור מתקין דקים בהרצליה?

ע"מ לאתר מתקין דקים מומלץ בהרצליה כדאי שתבררו מספר היבטים:

 1. המלצות: בבחירות איש מקצוע אנחנו מציעים לכם לראות אם יש המלצות של לקוחות קודמים. תוכלו לחפש בגוגל או ברשתות החברתיות וכמובן תוכלו גם לשאול חברים שלכם אם הם מכירים.
   
 2. ותק: אל תפחדו לשאול את איש הדקים כמה זמן הוא עובד בתחו  והאם יש לו ניסיון עם הדק שלכם. אם מדובר בדק אורן או איפאה לא אמורה להיות בעיה אבל אם יש לכם התקנה של דק פחות נפוץ זה יכול להכריע.
   
 3. מחיר: הבדל של אפילו 20 ש"ח למ"ר יכול להיות חיסכון של מאות שקלים. תזכרו לא כל מתקין דקים בהרצליה יקח לכם את אותו המחיר גם אם מדובר באותה העבודה.

שאלות תשובות בנושא דקים בהרצליה

כל כמה זמן צריך לחדש רצפת דק?

יש לחזור על חידוש דק פעם בשנה לכל היותר (במידה ואתם שומרים על רצפת הדק שלכם ביום יום).


איך מתקין דקים בהרצליה מתמחר את עבודתו?

ברוב המקרים הוא יביא בחשבון 3 היבטים: סוג הדק, סוג המשטח עליו יותקן הדק וגודל המשטח.


איך אוכל להשיג מתקין דקים מומלץ בהרצליה?

לאחר שתקבלו מאיתנו 3 מתקיני דק בהרצליה, תוכלו לבדוק אודותם באינטרנט ולקרוא תגובות של לקוחות קודמים שהסתייעו בהם, הליך זה יסייע לכם להגיע לבעל המקצוע המומלץ ביותר.