מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דקים בהרצליה

רוצים להתקין דק בהרצליה? באמצעות דקים פלוס תוכלו להזמין איש דקים מקצועי להתקנת הדק אצלכם בגינה, במרפסת או בכל מקום אחר. בעמוד תוכלו לראות כמה עולה התקנת דקים בעיר ולחסוך באמצעות השוואת מחירים.

השוואת מחירים בין דקים בהרצליה

כשאתם מסתכלים על המחיר של דקים בהרצליה הוא כמובן משתנה בהתאם לסוג הדק שתבחרו, גודל ההתקנה וגם בהתאם לתמחור של מתקין הדקים. לכן אם אתם רוצים להוריד במחיר של בניית דקים בהרצליה אנחנו בהחלט ממליצים לערוך השוואת מחירים.

 

בשביל לעזור לכם בהשוואת המחירים, ברגע שפונים אלינו לגבי דקים בעיר אנחנו דואגים לחזור אליכם עם עד 3 בעלי מקצוע להתקנת דקים בהרצליה. ככה תוכלו להתחיל להשוות ולחסוך.

 

התקנת דק בהרצליה

כמה עולה התקנת דק בהרצליה?

כאמור, המחיר של דק בהרצליה תלוי בסוג העץ שתצטרכו. הוספנו לכם מחירון חלקי של דקים נפוצים. אם תרצו תוכלו להסתכל במחירון דקים מלא.

מחיר דקים נפוצים בהרצליה

כמה עולה התקנת דק אורן?

סוג הדק הנפוץ בארץ, המחיר המוצג הוא למ"ר.


280 - 400 ש"ח
כמה תעלה התקנת דק איפאה?

דק איפאה הוא דק עמיד ובגלל זה המחיר גבוה יותר. המחיר המוצג הוא למ"ר.


600 - 700 ש"ח
מחיר התקנת דק סינטטי אמריקאי

דק זול ויחסית עמיד. המחיר המוצג הוא למ"ר.


250 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

הזמינו איש דקים מומלץ

בשביל להזמין איש מקצוע מומלץ להתקנת דק בהרצליה כדאי לכם להסתכל על הדברים הבאים:

  1. המלצות: בבחירות איש מקצוע אנחנו מציעים לכם לראות אם יש המלצות של לקוחות קודמים עליו העבודות שלו. תוכלו לחפש בגוגל או ברשתות החברתיות וכמובן תוכלו גם לשאול חברים שלכם אם הם מכירים.
     
  2. ותק: אל תפחדו לשאול את איש הדקים כמה זמן הוא עובד בתחום, והאם יש לו ניסיון עם הדק שלכם. אם מדובר בדק אורן או איפאה לא אמורה להיות בעיה אבל אם יש לכם התקנה של דק פחות נפוץ זה יכול להכריע.
     
  3. מחיר: הבדל של אפילו 20 ש"ח למ"ר יכול להיות חיסכון של מאות שקלים. תזכרו לא כל מתקיני דקים במרכז יקחו לכם את אותו המחיר גם אם מדובר באותה העבודה.

מתלבטים בין סוגי דקים שונים?

אם אתם עדיין מתלבטים בין סוגי דקים שונים כדאי קודם כל להחליט האם אתם רוצים דקים סינטטיים או מעץ. דקים סינטטיים יהרסו פחות מהר ויצטרכו פחות תחזוקה לאורך זמן. לעומת זאת דקים מעץ יתנו לכם את המראה הטבעי שאתם מחפשים למרפסת, לגינה או לאיזה מקום שתרצו להתקין את הדק.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה