מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דקים באור יהודה

כאשר מחפשים מתקין דקים באור יהודה, הנטייה הטבעית עשויה להיות לבקש המלצות מהשכנים שלכם, אבל ישנן דרכים יותר טובות בימינו לחקור שוק. עבור סקר שוק מוצלח באמת, חשוב לערוך השוואת מחירים בין מתקינים מומלצים לדקים באור יהודה, מה שעושים בקליק באתר דקים פלוס.

מתקין דקים באור יהודה נותן אחריות על הכל?

אם אתם שואלים האם מתקין דקים באור יהודה נותן אחריות על הכל, קודם כל, בואו נגדיר מה זה "הכל". אחריות על התקנת דק? כמובן, אתם מקבלים כזאת, אך שימו לב כי משך האחריות משתנה בין סוגי העצים השונים והחומרים (חלקם גם סינטטיים).


שנית, שימו לב כי האחריות על החומרים עצמם היא שונה מאשר האחריות על עבודת ההתקנה. לכן, לפני שאתם מזמינים מתקין דקים, ודאו כי האחריות כוללת הן את ההתקנה והן את החומרים עצמם.
 

דקים באור יהודה

מחיר בניית דקים באור יהודה כולל תחזוקה?

באופן כללי, בלי להתייחס לסוגי דקים ספציפיים, חשוב לשים לב שהאחריות בד"כ אינה כוללת תחזוקה עתידית. לכן, בעוד כי חידוש דקים מתבצע באופן תדיר, מחירי החידוש והתחזוקה משתנים בהתאם לסוג החומר והגודל.


למשל: המחיר עבור חידוש דק במצב טוב, בגודל של 10 מטר הוא בין 350 - 400 ש''ח, כאשר המחיר הממוצע הוא 375 ש''ח. כמובן שכדאי לברר מראש איזה סוג תחזוקה הדק שלכם צריך בטווח הארוך. על מנת לשמר את הדק, בדרך כלל, תחזוקת דקים באור יהודה תכלול את הפעולות להלן:

 • שימון הדקים על מנת לשמור את העץ גמיש, כך שאינו נסדק.
   

 • צביעת דקים באור יהודה על מנת להחזיר את הברק של הדק.
   

 • תיקון דקים סדוקים או שבורים, לרבות סידור חלקים רופפים.


עלות ממוצעת עבור חידוש דק במצב טוב (10 מטר) באור יהודה

עלות ממוצעת עבור חידוש דק במצב טוב (10 מטר) באור יהודה: 375 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

בניית דקים סינטטיים באור יהודה נחשבת עמידה?

כמובן, בניית דקים סינטטיים באור יהודה נחשבת עמידה כל עוד משתמשים בחומרים סינטטיים איכותיים. למעשה, חלק מאותם דקים סינטטיים לעיתים עמידים יותר מאשר סוגי עץ מסוימים. בפועל, התקנת דק סינטטי באור יהודה מאפשרת לכם להנות מיתרונות באמת לא מבוטלים.


באופן כללי, דק סינטטי ממש אינו צריך את אותה רמת תחזוקה אשר עצים מצריכים. הלכה למעשה, במרוצת השנים דק סינטטי יהיה זול יותר מבחינת תחזוקה מאשר דק עץ. מצד שני, אין ספק כי עצים הם הרבה יותר מסוגננים ואלגנטיים, ככה שזה באמת עניין של בחירה אישית.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

 

מהו משך האחריות על בניית דקים באור יהודה?

בין אם אתם צריכים בניית דקים מעץ באור יהודה, או דקים סינטטיים, יש לקחת בחשבון כי משך האחריות משתנה בין המתקינים השונים. לצורך העניין, חלק מהיצרנים נותנים עד 20 שנות אחריות על החומרים עצמם (בד"כ על בניית דקים סינטטיים באור יהודה, ולא עשויים עץ). אם תפעלו בצורה הבאה, תוכלו למצוא את המוצר הנכון לכם עם האחריות הנכונה:

 • בצעו השוואת מחירים בין מתקיני דקים מומלצים באור יהודה.
   

 • התעדכנו במחירון הדקים המעודכן באתר, וקבלו לפחות 3 הצעות מחירים באותה השוואת מחירים הנ"ל.
   

 • השתדלו לשוחח בטלפון עם המתקינים כדי להבין טוב יותר את תהליך ההתקנה.
   

 • זכרו תמיד לחתום ולהחתים על חוזה התקשרות הכולל את כל פירוט התהליך, לרבות מחיר סופי, צפי סיום התקנה, סוגי חומרים בשימוש וכו'.

כל עוד תפעלו לפי הצעדים שהזכרנו כאן לעיל, תוכלו למצוא שירות התקנה נכון במחיר נכון יותר אפילו.