מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דקים ברחובות

שירותי התקנת דקים ברחובות ובסביבתה הקרובה: התקנה של דק איפאה, אורן, אלון, במבוק וגם דק סינטטי. ניתן לבצע התקנות באזור המרפסת וגם באזור החצר.

מתקין מקצועי להתקנת דקים ברחובות

התקנה של דק חדש, מצריכה חשיבה ולא מעט תכנון. נדרש לקבוע מה יהיה הגובה והאורך של הדק וחשוב לבחור את חומר הגלם שממנו יהיה עשוי הדק בצורה נכונה, כך שהוא יתאים לאזור בו הוא מותקן. אם מתחשק לכם לשלב דק עץ בגינה, נמליץ להתייעץ עם מתקין מקצועי אשר מספק שירותי התקנת דקים ברחובות ויכול לעזור לכם להבין באיזה דק כדאי לכם לבחור.

 

התקנת דקים ברחובות

מחירון התקנת דקים ברחובות

כמה עולה להתקין דקים באזור רחובות? הנה מחירון קצר שהכנו בשביל לספק לכם מידע אודות מחירי ההתקנה, לפי סוג הדק הרצוי. כל המחירים המוצגים כאן הם מחירים למ"ר.

כמה תעלה התקנת דק ברחובות?

עלות התקנת דק סינטטי ברחובות

קראו עוד על התקנת דק סינטטי.


300 - 400 ש"ח
התקנת דק ברחובות מעץ אורן

אופציה זו תהיה לרוב הזולה ביותר.


280 - 400 ש"ח
התקנה של דק איפאה בחצר הבית

התקנת דק ברחובות מסוג איפאה - איכותי ועמיד.


600 - 700 ש"ח
מחיר בעבור התקנה של דק מעץ אלון

המחיר כולל את ההתקנה עצמה ואת החומרים.


300 - 400 ש"ח
כמה יעלה להתקין דק סינטטי אמריקאי?

נפוץ מאוד בקרב מי שמחפש לבנות דק לג'קוזי.


250 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

האם דק עדיף על פני ריצוף?

לדקים יש מספר יתרונות ובדרך כלל כאשר מתקינים דק במרפסת, ישנה ההתלבטות בין דק לבין ריצוף. לכל אחת מהאופציות יש למעשה יתרונות וחסרונות. הדק נחשב לנעים יותר למגע ויש הסבורים שהוא גם מעניק מראה חמים ונעים יותר. לעומת זאת הריצוף דורש פחות תחזוקה מאשר דק וזה היתרון המרכזי שלו. מבחינת רמות המחיר, אפשר להגיד כי שניהם זהים.

חידוש דקים ברחובות - כיצד זה מתבצע?

בתחילת התהליך יש לנקות את הדק היטב ולהסיר ממנו לכלוך ואבק. לאחר מכן כדאי לבדוק האם יש צורך בליטוש של הדק ולאחר מכן נהוג לבצע שימון וצביעה של הדק בשביל להחזיר לו את המראה הנקי והצבע המקורי אשר דוהה עם הזמן. חידוש דקים ברחובות מתומחר גם הוא לפי מ"ר והמחיר נע בין 35 ל-40 ש"ח למטר רבוע.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה