מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דקים בירושלים

מתגוררים בעיר ירושלים? מעוניינים לאתר מתקין דקים מקצועי לצורך התקנת דק סינטטי בירושלים או דק מעץ אמיתי?צרו איתנו קשר עוד היום ותוכלו לקבל הצעת מחיר ראשונית כבר בשיחת הטלפון.

דקים מעץ בירושלים - מחירים ועלויות

מחירון זה נועד לספק לכם טווח מחירים משוער לעבודות הבנייה של דקים מעץ בירושלים. ייתכנו שינויים בעלויות ולכן וודאו את המחיר באופן סופי לפני הזמנת השירות.

מחירון בניית דקים מעץ בירושלים

כמה עולה לבנות דק מעץ אורן?

המחיר למ"ר ואינו כולל מע"מ.


280 - 400 ש"ח
עלות לבניית דק אלון

קראו בהרחבה על דקים מעץ אלון.


300 - 400 ש"ח
מחיר עבור בנייה של דק איפאה

המחיר (למ"ר) כולל את העבודה ואת עלות הקורות.


600 - 700 ש"ח
מחיר להתקנת דק מעץ במבוק

דק במבוק מתאים מאוד למי שמחפש דק לבריכה.


600 - 700 ש"ח

הדפס מחירון

>> רוצים עוד? היכנסו אל מחירון הדקים המלא של דקים פלוס.

מהו מחיר בניית דק בירושלים לפי מטר?

ערכנו בעבורכם ממוצע מחירים המכיל את כל סוגי העצים הנפוצים, כך שתקבלו טווח מחירים בעבור בניית דק בירושלים לפי מטר, אם תרצו לדעת מחיר ספציפי יותר לפי סוג הדק, בפסקהמעלה תוכלו לראות את מחירון הדקים המתייחס לעיר ירושלים. אז מהו מחיר דק בירושלים לפי מטר? (לכלל סוגי העצים) כ-497 ש"ח כאשר הטווח הנמוך הוא כ-445 ש"ח והטווח הגבוה הוא כ-550 ש"ח. יש לשים לב, כי ישנם עצים יקרים יותר ולכן המחיר הממוצע גבוה מהמחיר הכי זול שאפשר למצוא בעבור בניית דק בירושלים.

התקנת דקים בירושלים מכל סוגי העצים

רוצים לבנות דקים מעץ בירושלים בחצר שלכם? כדאי שתכירו את סוגי העצים הנפוצים לבניית דקים:

 • בניית אורן בירושלים: דק אורן הוא אחד הדקים הנפוצים ביותר. הסיבה המרכזית לכך היא המראה הטבעי שלו ביחד עם המחיר הנמוך לעומת דקים אחרים. מחיר דק אורן יכול להיות בערך חצי ממחיר בניית דקים אחרים מעץ, אבל חשוב להגיד שצריך לשמן אותו פי 2 בשביל לשמור עליו.
   
 • בניית דק איפאה בירושלים: אם אתם מחפשים את המתחרה של אורן לתואר "הדק הנפוץ ביותר" אז איפאה הוא מי שחיפשתם. דק איפאה מאוד נפוץ בגלל המראה הטבעי היפה שלו ביחד עם העמידות לאורך זמן שאורן לא מספק. אם אתם מחפשים דק שיחזיק לכם לאורך זמן איפאה הוא בהחלט סוג דק שצריך לשקול.
   
 • בניית דק במבוק בירושלים: אמנם פחות נפוץ, אבל בהחלט לא פחות איכותי. דק במבוק מקנה מראה ייחודי למרפסת או לגינה שלכם והוא בהחלט עמיד לאורך זמן. אחד היתרונות הנוספים של דק במבוק הוא העמידות שלו בפני מים, ולכן הרבה אנשים בוחרים בו בתור הדק לבריכה שלהם.

 

בניית דק בירושלים

הכי את סוגי הדקים הסינטטים בירושלים

ישנם כמה סוגי של דקים סינטטים, אם אתם שוקלים להתקין דק סינטטי בירושלים במקום דק מעץ כדאי שתכירו את הבאים:

 • דק סינטטי איפאה: כמו אחיו מעץ, גם דק סינטטי איפאה הוא דק עמיד לאורך זמן, ולמעשה כשבוחרים בדקים סינטטים בירושלים לרוב בוחרים בדק סינטטי איפאה בגלל העמידות, איכות ומראה שלו. רק שימו לב שהמחיר שלו גבוה בהתאם.
   
 • דק סינטטי סיני: אם אתם מחפשים אופציה מאוד זולה לדק סינטטי יש את הדק הסינטטי הסיני. הוא הרבה יותר זול, אבל גם הרבה פחות איכותי ומרגיש הרבה יותר מלאכותי. פחות מומלץ להתקין דק סינטטי סיני למרות המחיר הזול, במיוחד בגלל הדק הבא.
   
 • דק סינטטי אמריקאי: המחיר של דק סינטטי אמריקאי דומה למחיר דק סינטטי סיני, אבל מבחינת האיכות והעמידות הם לא מאוד דומים. דק סינטטי אמריקאי הוא האפשרות המומלצת למי שרוצה להתקין דק סינטטי בזול.

דקים בירושלים: עץ או סינטטי?

הכרתם את סוגי הדקים הנפוצים בירושלים, עכשיו זה הזמן להבין מה עדיף מביניהם. אל תדאגו פורטל דקים פלוס כאן בשביל לעזור לכם בהחלטה:

 

מה בודקים? דק עץ דק סינטטי
מראה טבעי איפאה - טבעי, השאר מלאכותי
מחיר גבוה יותר זול יותר מלבד איפאה
תחזוקה שימון כל 6-12 חודשים לא מצריך שימון
מזיקים יכול למשוך מזיקים לא מושך מזיקים

השוואת מחירים של דקים בירושלים

בעוד שבמקומות אחרים תקבלו הצעת מחיר אחת, אצלנו באתר דקים פלוס ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות של מתקיני דקים בדרום, במרכז וכמובן, בעבור בניית דקים בירושלים בפרט. בדיקה קצרה של המחירים, יכולה לחסוך בעלויות בצורה משמעותית ולכן רבים כיום בוחרים לבחון את מחירי השוק לפני קבלת ההחלטה הסופית על המתקין.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

בניית דקים בירושלים ע"י מתקין מקצועי

אם חשבתם לרגע שהתקנה ובניית דק בירושלים היא פעולה פשוטה, כדאי שתחשבו שוב. נדרש לתכנן את הגובה הרצוי של הדק בצורה כזאת שתמנע מלחות ורטיבות להגיע אל התשתית שלו. בחלק גדול מהמקרים יש לזפת את רגלי הדק על מנת ליצור איטום ובידוד שימנעו ריקבון וכמובן יש לשמור על רווחים קבועים בין הקורות על מנת שהמראה יהיה אחיד ויפה. בנוסף בעת בניית דקים בירושלים יש לשים לב כי הדק מותקן בצורה ישרה ולא בשיפוע.

 

דק בגינה בירושלים

איך בוחרים מתקין דקים בירושלים?

בשביל למצוא מתקין דקים מומלץ בירושלים יש כמה דברים שכדאי לכם לבדוק כשאתם מדברים עם מתקיני דקים שונים:

 • עבודות קודמות: כשמחפשים מתקין דקים מומלץ להסתכל על עבודות קודמות שהוא ביצע. האם הדק נראה טוב? איך החיתוך של הדק בקצוות? האם הברגים נראים מהודקים?
   
 • מחיר: עוד משהו שללא ספק אי אפשר להתעלם ממנו הוא המחיר. כמובן שלא כל דק עולה אותו דבר, אבל מתקין הדקים ללא ספק גם משפיע על המחיר ולכן מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר עבור בניית דקים בירושלים.
   
 • ניסיון: כשאתם מדברים עם מתקיני דקים בירושלים בררו כמה זמן הם עובדים בתחום. במיוחד אם יש לכם עבודה גדולה חצר - אתם בהחלט רוצים מישהו עם ניסיון שלא יפספס את הברגים. ככה תצטרכו לתקן את הדק כל פעם.

מדוע יש מרווח בין קורות הדק?

לא פעם אנו נשאלים מדוע יש רווחים בין קורות הדק ומה המטרה של רווחים אלו. אז האמת היא שיש לקחת מרווח ביטחון בין קורה לקורה וזאת למקרה שקורות העץ של הדק יתרחבו או יתכווצו. סיבה נוספת לכך היא ניקוז של המים, כלומר נרצה ליצור ניקוז טוב שיאפשר לנוזלים לחלחל אל האדמה הנמצאת מתחת לדק ולהיספג בצורה טובה.

כיצד מתקין דקים בירושלים מתמחר את עבודתו?

למתקין יש מספר שיקולים שהוא לוקח בחשבון בעת תמחור העבודה. השיקול הראשון הוא סוג הדק שבו בחר הלקוח וככל שחומר הגלם יעלה יותר, כך המחיר יהיה גבוה יותר. בנוסף, עבודות התשתית הנדרשות לפי חיבור הדק, ישפיעו מאוד על תמחור העבודה, אם למשל יש צורך לפרק דק ישן או פירוק של ריצוף, מחיר העבודה יתייקר. בנוסף אם תזמינו מתקין דקים בירושלים לצורך ביצוע של התקנה נסתרת שבו יוסתרו הברגים (רלוונטי למשל בדק איפאה) המחיר יהיה גבוה יותר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

חידוש דקים בירושלים - לבד או עם בעל מקצוע?

בגדול, אפשר לבצע חידוש של דקים בירושלים באופן עצמאי אך העניין היחיד הוא שעלויות החומרים המשמשים לחידוש הדק, עשויים לעלות לכם בין 1,000 ש"ח ל-1,500 ש"ח ואף יותר, שזה בערך המחיר שיגבה מכם בעל מקצוע המספק שירותי חידוש דקים בירושלים. כדאי לקחת בחשבון את מצבו של הדק ואם מדובר בדק חדש יחסית, יש לשקול לבצע את העבודה עצמאית. לעומת זאת אם מצב הדק לא טוב, מומלץ להיעזר במתקין מקצועי. כמה זה יעלה? אם הדק לא במצב רע אז בין 35 - 40 ש"ח למ"ר.

 

מחיר חידוש דקים בירושלים למ"ר

מחיר חידוש דקים בירושלים למ"ר: 37 ₪

טווח מחיר גבוה 40 ₪

טווח מחיר נמוך 35 ₪

שאלות על דקים בירושלים

להלן מקבץ של השאלות הנפוצות ביותר אשר נשאלנו על ידי גולשי האתר בנושא של בנייה או חידוש דקים בירושלים והסביבה:

איזה חומר מתאים לשימון דקים בירושלים

נדרש לבחור בחומר המתאים לסוג העץ שלכם. החברות המומלצות אשר מספקות חומרים לשימון וצביעת דקים הן sundeck,Bondex וכמובן שמן חודרני לעץ של Flood.


באיזה אזורים בעיר אתם מספקים שירותי תיקון והתקנה?

אנו עוזרים לכם לאתר שירותי תיקון דקים בירושלים וגם בנייה והתקנה, בכל אזורי העיר וזה כולל את השכונות: תלפיות, מלחה, רמות אלון, גילה, הר הזיתים, ממילא, אזור העיר העתיקה ועוד.