מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דקים בירושלים

מתגוררים בעיר ירושלים? מעוניינים לאתר מתקין דקים מקצועי לצורך התקנת דק סינטטי בירושלים או דק מעץ אמיתי?צרו איתנו קשר עוד היום ותוכלו לקבל הצעת מחיר ראשונית כבר בשיחת הטלפון.

בניית דקים בירושלים ע"י מתקין מקצועי

אם חשבתם לרגע שהתקנה ובנייה של דק היא פעולה פשוטה, כדאי שתחשבו שוב. נדרש לתכנן את הגובה הרצוי של הדק בצורה כזאת שתמנע מלחות ורטיבות להגיע אל התשתית שלו. בחלק גדול מהמקרים יש לזפת את רגלי הדק על מנת ליצור איטום ובידוד שימנעו ריקבון וכמובן יש לשמור על רווחים קבועים בין הקורות על מנת שהמראה יהיה אחיד ויפה. בנוסף בעת בניית דקים בירושלים יש לשים לב כי הדק מותקן בצורה ישרה ולא בשיפוע.

 

דק בגינה בירושלים

דקים לגינה ירושלים במחירים מעולים

התקנת דק אינה חייבת להיות עבודה יקרה. ככל שיש יותר בעלי מקצוע באזור מסוים, כך יהיה ניתן להתמקח על המחיר ולבדוק הצעות נוספות ולמעשה כאשר ההיצע גדול, הלקוח מרוויח. אנו מזמינים אתכם לאתר מתקין דקים לגינה בירושלים, אשר יבצע את העבודה בצורה מקצועית ומהירה וגם יגבה מחיר נוח והוגן על שירותיו.

דקים מעץ בירושלים - מחירים ועלויות

מחירון זה נועד לספק לכם טווח מחירים משוער לעבודות הבנייה של דקים מעץ בירושלים. ייתכנו שינויים בעלויות ולכן וודאו את המחיר באופן סופי לפני הזמנת השירות.

מחירון בניית דקים מעץ בירושלים

כמה עולה לבנות דק מעץ אורן?

המחיר למ"ר ואינו כולל מע"מ.


280 - 400 ש"ח
עלות לבניית דק אלון

קראו בהרחבה על דקים מעץ אלון.


300 - 400 ש"ח
מחיר עבור בנייה של דק איפאה

המחיר (למ"ר) כולל את העבודה ואת עלות הקורות.


600 - 700 ש"ח
מחיר להתקנת דק מעץ במבוק

דק במבוק מתאים מאוד למי שמחפש דק לבריכה.


600 - 700 ש"ח

הדפס מחירון

 

>> רוצים עוד? היכנסו אל מחירון הדקים המלא של דקים פלוס.

מדוע יש מרווח בין קורות הדק?

לא פעם אנו נשאלים מדוע יש רווחים בין קורות הדק ומה המטרה של רווחים אלו. אז האמת היא שיש לקחת מרווח ביטחון בין קורה לקורה וזאת למקרה שקורות העץ של הדק יתרחבו או יתכווצו. סיבה נוספת לכך היא ניקוז של המים, כלומר נרצה ליצור ניקוז טוב שיאפשר לנוזלים לחלחל אל האדמה הנמצאת מתחת לדק ולהיספג בצורה טובה.

 

בניית דקים בירושלים

התקנת דקים בירושלים מכל סוגי העצים

לאחר שקיבלתם החלטה לאתר בעל מקצוע שמבצע התקנת דקים בירושלים, נדרש מכם להחליט האם תרצו דק סינטטי או שמא דק עשוי עץ. אם בחרתם בעץ, נדרש מכם להחליט על סוג העץ עצמו ויש לא מעט אופציות: ישנם דקים מעץ אורן, אשר נפוצים מאוד בארץ וישנם גם דקים מעץ איפאה, עץ יקר יותר אשר גם נחשב לעמיד מאוד. כדאי גם לבדוק על דק טיק מעץ בורמזי אשר נראה נהדר וגם מתמודד יפה עם פגעי מזג האוויר ועם טרמיטים וחרקים אחרים.

השוו מחירים דרך דקים פלוס וחסכו בענק!

בעוד שבמקומות אחרים תקבלו הצעת מחיר אחת, אצלנו באתר דקים פלוס ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות עבור בניית דקים בירושלים. בדיקה קצרה של המחירים, יכולה לחסוך בעלויות בצורה משמעותית ולכן רבים כיום בוחרים לבחון את מחירי השוק לפני קבלת ההחלטה הסופית על המתקין.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

כיצד מתקין דקים בירושלים מתמחר את עבודתו?

למתקין יש מספר שיקולים שהוא לוקח בחשבון בעת תמחור העבודה. השיקול הראשון הוא סוג הדק שבו בחר הלקוח וככל שחומר הגלם יעלה יותר, כך המחיר יהיה גבוה יותר. בנוסף, עבודות התשתית הנדרשות לפי חיבור הדק, ישפיעו מאוד על תמחור העבודה, אם למשל יש צורך לפרק דק ישן או פירוק של ריצוף, מחיר העבודה יתייקר. בנוסף אם תזמינו מתקין דקים בירושלים לצורך ביצוע של התקנה נסתרת שבו יוסתרו הברגים (רלוונטי למשל בדק איפאה) המחיר יהיה גבוה יותר.

חידוש דקים בירושלים - לבד או עם בעל מקצוע?

בגדול, אפשר לבצע חידוש של דקים באופן עצמאי אך העניין היחיד הוא שעלויות החומרים המשמשים לחידוש הדק, עשויים לעלות לכם בין 1,000 ש"ח ל-1,500 ש"ח ואף יותר, שזה בערך המחיר שיגבה מכם בעל מקצוע המספק שירותי חידוש דקים בירושלים. כדאי לקחת בחשבון את מצבו של הדק ואם מדובר בדק חדש יחסית, יש לשקול לבצע את העבודה עצמאית. לעומת זאת אם מצב הדק לא טוב, מומלץ להיעזר במתקין מקצועי.

שאלות על דקים בירושלים

להלן מקבץ של השאלות הנפוצות ביותר אשר נשאלנו על ידי גולשי האתר בנושא של בנייה או חידוש דקים בירושלים והסביבה:

איזה חומר מתאים לשימון דקים בירושלים

נדרש לבחור בחומר המתאים לסוג העץ שלכם. החברות המומלצות אשר מספקות חומרים לשימון וצביעת דקים הן sundeck,Bondex וכמובן שמן חודרני לעץ של Flood.


באיזה אזורים בעיר אתם מספקים שירותי תיקון והתקנה?

אנו עוזרים לכם לאתר שירותי תיקון דקים בירושלים וגם בנייה והתקנה, בכל אזורי העיר וזה כולל את השכונות: תלפיות, מלחה, רמות אלון, גילה, הר הזיתים, ממילא, אזור העיר העתיקה ועוד.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה