מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דקים ביבנה

לא בעיה גדולה בימינו לאתר באינטרנט מתקין דקים ביבנה, אם כי חלק מאותם מתקינים עלולים לספק עבודה סופית שהיא, איך נאמר, פחות מקצועית מאשר מתקינים אחרים. לכן באתר דקים פלוס עושים השוואת מחירי מתקיני דקים ביבנה, הכוללת לפחות 3 הצעות מחירים.

כמה עולה בממוצע בניית דקים ביבנה?

מחיר בניית דקים ביבנה יכול להשתנות דרמטית לפי סוג שבוחרים להתקין, כאשר הסוג היקר ביותר הוא בדרך כלל טיק בורמזי לפי מחיר ממוצע של כ-800 – 1,200 ₪ למ"ר. מהצד השני של הסקאלה תוכלו למצוא דק עשוי עץ אורן לפי מחיר ממוצע של כ-280 – 400 ₪ למ"ר.


בין לבין 2 הסוגים הנ"ל, טיק בורמזי ואורן, תמצאו גם דקים לפי מחירים ממוצעים של כ-600 – 700 ₪ למ"ר. למשל, דק איפאה. אם אתם רוצים פתרון מאוד זמין וזול, תמיד אפשר לבחור להתקין אריחי דק סינטטי במחיר ממוצע של כ-75 – 150 ₪ למ"ר.


מחיר ממוצע (למ''ר) דק עץ אורן ביבנה

מחיר ממוצע (למ''ר) דק עץ אורן ביבנה: 340 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 280 ₪

בניית דקים מעץ ביבנה אפשרית רק על אדמה?

התשובה לשאלה הנ"ל היא: התקנת דקים, סינטטיים או עץ, אפשרית לא רק על שטח ואדמה אלא גם על משטחי בטון, במרפסת, על גג הבניין ועוד. בתוך כך, חשוב לקחת את 2 הדגשים הבאים:

 1. אם יש לכם משטח בטון אשר נחשב מפולס מאוד, רוב הסיכויים שזה יכול לחסוך לכם כסף בתהליך התקנת דק עץ. כלומר, במקרים אלה לא יהיה צריך להתקין תשתית עבור דק.
   

 2. אם אתם רוצים להתקין דק על ריצוף, ניתן לעשות זאת בלי ליצור הגבהה משמעותית של גובה הרצפה. זאת, באמצעות אריחי דקים אשר מותקנים על הריצוף ממש כמו פאזל. הדבר היחיד שיפריד בין האריחים לבין הריצוף הוא שכבת סיליקון דקה.
   

דקים ביבנה

בניית דקים סינטטיים ביבנה כוללת הכנת תשתיות?

אכן כן, אם יש צורך בכך, בניית דקים סינטטיים ביבנה כוללת גם פילוס והכנה של התשתיות השונות, בין אם אדמה, בטון או כל תשתית אחרת. מאידך, אם התשתית כבר מוכנה במידה מספקת, עלויות התקנת דק לרוב יהיו יותר נמוכות.


זהו טבע הדברים, ככל שעבודת הכנת התשתיות של הדק רחבות יותר, ככה המחירים הסופיים בכיס יותר גבוהים. זו הנקודה לציין כי באתר דקים פלוס אתם תוכלו לעשות השוואת מחירים בין מתקיני דקים מומלצים ביבנה, מה שבתור יאפשר לכם להוזיל עלויות סופיות בפרויקט.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

מה כוללת אחריות של מתקין דקים ביבנה?

האחריות על התקנת דק משתנה בין מתקינים, לכן חשוב לבדוק בקפידה איזה שירות אתם מקבלים עוד בתחילת התהליך. באופן כללי, האחריות בד"כ יכולה לכלול את הדברים הבאים:

 • אחריות על איכות העבודה, כולל תיקון פגמים כתוצאה מהתקנה לקויה.
   

 • אחריות על עמידות הדק לאורך זמן, כאשר חלק מהחברות מספקות אחריות של אפילו עד 20 – 25 שנים.
   

 • אחריות על רמת הגימור של הדק, כולל פגמים בחומרים שסופקו ע"י מתקין הדקים.

זקוקים למידע נוסף? באמצעות אתר דקים פלוס תוכלו להוזיל עלויות בצורה דרמטית, לעיתים עד עשרות אחוזים. בצעו כעת השוואת מחירי דקים ביבנה – החיסכון בכיס הוא נטו שלכם.