מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דקים באשדוד

הוספת דק חדש במרפסת או בחצר האחורית של הבית, זו לגמרי דרך לשדרג את האזור ולהפוך אותו למזמין ומיוחד. מתעניינים בהתקנת דקים באשדוד? צרו איתנו קשר כעת וקבלו הצעת מחיר נהדרת.

שירותי התקנת דקים באשדוד והסביבה

התקנה של דק זו דרך נהדרת לשפר את הנראות של הבית או העסק. הדק מוסיף חמימות וגם יוצר משטח נוסף שבו אפשר לשלב פינות ישיבה, שולחן וכיסאות. אנו ב'דקים פלוס' נשמח להציע לכם מגוון רחב של פתרונות הקשורים בהתקנת דקים באשדוד וזה כולל דקים סטנדרטיים כמו דק מעץ אורן אך גם דקים מסוגים אחרים, למשל דק אלון, דק איפאה, דק סינטטי ועוד.

 

דקים באשדוד

האם אפשר להתקין דק באופן עצמאי?

רבים מאיתנו מתלבטים האם כדאי להיעזר בבעל מקצוע (מתקין דקים) לצורך בניית הדק או שמא ניתן לבצע את ההתקנה באופן עצמאי ובכך להוזיל מעט את המחירים. התשובה היא שאם יש לכם ידיים טובות, תוכלו כנראה לבצע את ההתקנה בכוחות עצמכם אך זאת לא בהכרח האופציה העדיפה וזאת מאחר והתקנת דק דורשת ידע וניסיון קודם ולעיתים כאשר מבצעים התקנה בפעם הראשונה, אנו עושים טעויות בחישוב הגובה, במרווחים בין הקורות וגם בהקמת התשתית עצמה.

האם קיימים הבדלים בין סוגי הדקים?

התשובה הקצרה לשאלה זו היא - כן. יש מגוון הבדלים בין דק לדק ואנחנו לא מדברים רק על נושא העלויות. ישנם דקים שמוציאים שרף, כמו למשל דק מעץ אורן. יש דקים שמוציאים סיבים, מה שכמובן נחשב למסוכן מאוד מאחר והדבר עשוי לפצוע אנשים שהולכים על הדק יחפים.

 

גם מבחינת העמידות, כל דק מתמודד בצורה אחרת עם פגעי מזג האוויר ולכן בחירת הדק חייבת להיות לאחר תכנון ומחשבה ותוך התאמת חומר הגלם למקום בו עתיד להיות מותקן הדק.

מתי נזמין שירותי תיקון דקים באשדוד?

תיקון דקים, מתייחס בדרך כלל להחלפה של חלק מהקורות בדק אך במקרים רבים הכוונה היא דווקא להחלפה של התשתית והקונסטרוקציה שעליה בנוי הדק. בנוסף, בעבור אנשים רבים, תיקון דקים כולל בתוכו גם תהליך של שימון או חידוש המראה של הדק, תוך שימוש בשמן מיוחד להברקה והחזרת הצבע המקורי שהיה לדק במועד ההתקנה הראשוני.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

מוצאים מתקין מקצועי בעזרת דקים פלוס

לא חסרים מתקיני דקים מומלצים בדרום ובאשדוד בפרט, אשר יכולים לספק לכם שירותי התקנה של דק באזור המרפסת, החצר ואפילו בכניסה לבית העסק. התקנת דק חדש יכולה לעלות לא מעט אך בעזרתנו, תוכלו ללמוד מעט על מחירי השוק (למשל על בדיקת מחירי דקים במחירון) וגם באמצעות השוואת מחירים וביצוע סקר שוק קצר.

 

התקנה של דקים באשדוד

בניית דקים באשדוד - איך זה עובד?

לבניית דקים יש מספר שלבים, בשלב הראשון יש ליצור יסודות על האדמה, לעיתים נהוג ליצוק בטון בשביל לייצר משטח ישר ואחיד. בשלב הבא, יהיה עלינו לחבר את רגלי הדק אל האדמה ולעיתים גם נצפה אותם בזפת על מנת למנוע רטיבות לאחר מכן נתחיל להניח את קורות הדק בצורה מסודרת ובמרווחים אחידים, כאשר נהוג לשמור על מרווח של 3.5 מילימטר בין קורה לקורה.