מחפשים מתקין דקים? השאירו פרטים וחוזרים במהירות!

דקים בדרום

מחפשים מתקין דקים בדרום הארץ? צריכים איש מקצוע רציני שיבצע בעוברכם בנייה, התקנה או חידוש דקים בדרום? ברוכים הבאים אל דקים פלוס! כאן תוכלו לקבל מידע, לראות מחירים ולערוך השוואת מחירים בין מתקיני דקים מדרום הארץ והסביבה.

השוואת מחירים בין מתקיני דקים בדרום

 במידה ואתם רוצים להוזיל באופן מהותי את עלויות בניית הדק, כדאי שתעשו השוואת מחירים בין מתקיני דקים בדרום הארץ. איך? ממש כך: צרו קשר עם פורטל דקים פלוס, קבלו בחזרה עד שלוש פניות, ערכו השוואת מחירים ובחרו בהצעת המחיר הכי משתלמת בעבור התקנת דקים בדרום.
 

בניית דק בדרום

מהו מחיר התקנת דק בדרום לפי מ"ר?

כמובן שמחירי דקים בדרום מתחיל בסוג העץ, ישנם כאלו שיגיעו למחיר של אלף ש"ח למ"ר וישם זנים זולים יותר ועדיין מעולים כמו למשל עץ אורן, אשר מחירו למטר נע בין 280 - 400 ש"ח למטר (כולל העץ והבנייה).


מחיר ממוצע לבניית דק בדרום

מחיר ממוצע לבניית דק בדרום: 340 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 280 ₪

כיצד תמצאו מתקין דקים מומלץ בדרום?

הנה 4 הטיפים של דקים פלוס למציאת מתקין דקים מומלץ בדרום הארץ:

  1. וודאו את מחירי השוק: לא תרצו לשלם מחיר יקר ללא סיבה נכון? לכן, ראשית בודקים שקיבלתם מחיר הגיוני על פי מחירי השוק - בין אם זה מקבלת הצעות מחיר של מתקיני דקים בדרום או בדיקה במחירונים ברחבי האינטרנט.
     
  2. קראו ביקורות והמלצות קודמות: היום שהכל מודרני, אינטרנטי ומהיר - אפשר לבדוק בקלות חוות דעת על מתקין דקים כזה או אחר, לכם לפני שאתם מתקדמים לצורך בניית דקים בדרום, בדקו שאכן מדובר באיש מהימן וישר.
     
  3. בקשו לראות עבודות קודמות: מהי רמת הגימור שלו האם היא לטעמכם? והאם יש לכם עבודה קצת מורכבת?  צריך להבין שאתם מזמינים מתקין דקים שאכן יודע לבצע התקנה מקצועית גם שאינה רגילה.
     
  4. בדקו מה כולל השירות: האם המחיר שהוצע לכם כולל את העצים? כולל חומרים? צביעה? ניקיון בסיום העבודה? וודאו הכל מראש, כך לא יהיו הפתעות. בנוסף, מתקין אשר מציע שירות מא' ועד ת' (כולל ניקיון בסוף העבודה ופינוי הפסולת). ללא ספק מקצוען אשר נותן שירות היקפי ללקוחותיו.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995116

שירות התקנת דקים בדרום לפי עיר

אז פורטל דקים פלוס למעשה פועל בפריסה כלל ארצית ולא רק מספק שירות דקים בדרום, ניתן לקבל מידע אודות עיר ספציפית ממש כאן:

שירות חידוש דקים בדרום - מה הוא כולל?

קיים אצלכם דק? רוצים לחדש אותו? מהן הדרכים וכיצד פועל התהליך? ממש כך: על מנת לבצע חידוש דקים בדרום ובכלל, יש צורך ראשית לבצע ליטוש לדק והסרת השכבה הראשונית של הדק שכוללת לרוב צבע ישן או שמן שרוף, תלוי במה השתמשו בעבר. לאחר הליטוש, משתמשים בחומר מקשר לשמירה על הדק, צובעים אותו בצבע (במידה ולא רוצים צבע טבעי). או משמנים אותו. בסיום התהליך משתמשים בלכה לשמירה על הדק מפני לחות ומזיקים.